» »

[Dimna bomba] Kje kupiti....

[Dimna bomba] Kje kupiti....

MihaFirst ::

Soliter in zazigalno vrvico? V celju, ce mozno. :\

antonija ::

Explozivne in zazigalne snovi ponavadi prodajo vsakemu zafrustriranemu mulcu brez problemov. Probaj merkator ali tus, mogoce ima celo hoffer v akciji!:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

MihaFirst ::

tu ne gre niti za eksplozivno niti za zazigalno stvar. in nisem zafrustriran mulc.

Hvala.

Azrael ::

Pravzaprav si čas za morebiten nakup pirotehnike že zamudil, saj je naprodaj le konec decembra in začetek januarja.

Tako, da ti ne ostane drugega kot, da se v "veselem decembru" postavi v vrsto pred kakšno prodajalno pirotehnike.

Če pa bi rad na brzino dobil nekaj, pa kliči 113, se lepo predstavi in razloži problem in kaj vse rabiš. Baje je klic brezplačen, pomagajo pa hitro...
Nekoč je bil Slo-tech.

antonija ::

Dejstvo je da je zazigalna vrvica "zazigalna snov", soliter ja pa nasplosno uporaben kot oksidant v explozivih. Ergo no joy for you.

Ce pa noces nic drugega kot veliko dima pejd pa v eno trgovino kjer prodajajo dodatke za plesne klube in kupi en "smoke generator", pa bos imel dima kolikor hoces. Pa se aromo dima lahko izbiras, mogce tudi barvo...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Shifty ::

http://www.pirotehnika-piromarket.com/
Tukaj malo poglej, vendar dvomim da bos dobil kaj vec kot tiste male dimne kroglice.

PS:Zelo hudo dimno bombo se da naredit iz pink-ponk zogic:D
AMD X3 720 Black@3200
Sapphire 790GX

MihaFirst ::

vem kako se dimno bombo nardi! nucam, kot vidis, samo par stvari :\

PaX_MaN ::

Sigma-Aldrich, Merck. Poguglaj.
Aja, namest vžigalne lahko uporabiš magnezijev trak.
Mene sicer matra narest eno s vijoličastim ali zelenim dimom :D

230-DC ::

soliter dobiš v lekarni,
vžigalno vrvico pa sm js naredu tak da sm tedi ko sm smodnik delu ko je bil še moker sm v njega namoču vrvico iz vate

sm delu isto dimne bombe pa take stvari :D
sam ahti js sm probu RDX pol delat pa sm vse skor v luft fuknu :D
*the gates of valhalla are near*

PaX_MaN ::

Zelo pametno delat enega izmed najmočnejših eksploziv na svetu.:\

MihaFirst ::

v lekarni? v kakih kolicinah pa in, kolk stane?


kje naj zdej se smodnik dobim... :\

EDIT Solitra bi nucu 200g zaenkrat 0:)
EDIT2 kako se pa smodnik nardi?:8)

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Tudi vžigalnik je dober, ne rabiš ravno vžigalne vrvice.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

TEDY ::

Če se ne motim uporabljajo soliter v klobasah, da ostanejo bolj rdeče;)

Roadkill ::

FFS, da ne boste preveč buč skotalili: Vžigalne vrvice prodajajo praktično v vsaki modelarski trgovini.
Ü

V-i-p ::

edward, v šoli nimate psihologov? Daj se malo pomeni z njim, no...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Doman ::

Dobiš ga v teh treh fermah... SCC d.d.o. , ORKA d.d.o. , Samson Kamnik d.d.o. Minimalna količina je 25kg se mi zdi.

Doman ::

Če si pri denarju pojdi v mikro-polo trgovinov Ljubljani (Cesta Andreja Bitenca 68),
je pa drazji ker je kemijski cca. 5000 sit/1kg

John Abruzzi ::

Heh če smem vprašat: KAJ TI PA BO DIMNA BOMBA?:\

Doman ::

Air soft :D

Eagle ::

mater same budale na forumu, človek nekaj vpraša ostali pa samo zakaj rabiš to zakaj ono idi psihologu, pa jebovas bote mogli kar sami it k psihologu; al odgovorte na vprašanje al pa držte lape ludi!

hamax ::

za ze izdelane dimna bombe kle povprasi: http://www.hamex.si/
majo tud spletno trgovino.

podobnost imena firme z mojim nickom ni lih naključna ampak usen ti ne morm zrihtat česa, kar je prepovedano prodajat v maloprodaji. nadzor je strog :D

SodVina ::

Soliter(KNO3) sem naredil sam iz umetnega gnojila in pepela :D Sam ni bil prevec dober, ni se nic kadilo, je pa zato gorelo ko svina. :\ Se pa zmesi s solitrom uporabljajo tudi kot pogonsko gorivo za modelarske rakete, tako da mogoce celo v kaksnem takem shopu dobis kaj. Vcasih se ga je dobilo v prakticno vsaki agro ali chemo stacuni, sedaj pa so blazno previdni in fizicnim osebam tega prakticno ne prodajajo vec.

Ce kdo misli kaj pacat doma, je fino, da stvar prej dobro nastudira, tudi "malo" kemijske podlage nebi skodilo. Rdx, aceton peroksid in podobno(po moznosti se po povrsnih jolly-roger receptih) je pa itak asking for trouble, saj se hitro zgodi, da odleti kaksna stena hise, pa se tvoja roka zraven >:D

MihaFirst ::

no, sej vem. nucam 200gramov. s 25 kilami nimam kej delat. se ne da to enostavneje dobit kot pa da ga sam delam? :\

antonija ::

Ene stravi so (na sreco) regulirane), kot naprimer trgovina z nevarnimi spojinami ali pa s takimi, iz katerih se da narest explozive in droge... se vedno se jih da dobit, ampak ti vsaj pokvarijo dan ali dva.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Doman ::

@edward

Piši mi na ZS, pa se bova morda kaj zmenila.

Pozdrav.

Doman ::

Če kdo potrebuje dimno bombo naj mi piše na ZS:))
Jaz uporabljam pri paint-ballu oziroma pri air-softu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dimne "bombe

Oddelek: Loža
123501 (1945) heero
»

Bomba modul za airsoft

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5833 (607) jkreuztzfeld
»

Kje pri nas kupit vžigalno vrvico?

Oddelek: Loža
136749 (4800) gulfstream
»

kje kupiti žveplo?

Oddelek: Loža
278148 (6334) Vikking
»

prevedeno u slovenscino -Sestavine

Oddelek: Loža
252854 (2016) DangerDuck

Več podobnih tem