» »

Vpis spletne strani v iskalnike

Vpis spletne strani v iskalnike

Cwetto ::

Kako vpišeš stran, oziroma kaj moraš napisati, da iskalniki najdejo tvojo stran pod določeno ključno besedo? Našel sem "Vpiši stran" na www.najdi.si", kaj pa recimo za Google in ostale iskalnike?

Videl sem že ene programe, da ti kao vpiše stran v več iskalnikov, vendar pa je po drugi strani treba vedno prepisati zakodirane črke ob vpisu, ravno zaradi teh programov. Tako da ne vem, koliko to kaj deluje, pa še plačati je treba.

Kakšni predlogi?

mte ::

turboslavski ::

Da ne odpiram nove teme. Šel sem registrirat svojo stran, pa mi je ven vrglo 1 error, za eno podstran, in sicer mi napiše:
Unsupported file format
Your Sitemap does not appear to be in a supported format. Please ensure that it meets our Sitemap guidelines and resubmit.

Pol sem šel pa u macromedio pa preveru browser support, mi je vrglo pa 3 napake, in sicer 23, 27, 29 vrstica
21 }
22 .style8 {color: #FFFFFF}
23 .style9 { font-size: 12;
24 color: #FFFFFF;
25 }
26 .style81 {font-weight: bold; font-size: 24px;}
27 .style82 {font-size: 24}
28 .style83 {
29 font-size: 14;
30 color: #FFFFFF;
31 }


tle mi pa napiše value 12 is not supported for CSS property font-size [ Netscape navigator4.0.....]
In to so vse 3 napake enake ( font-size: 12,24, 14)

Mi lahko kdo pomaga glede tega? Stran nisem delal v kodi, ampak v dizajnu. Drugače mi stran dela lepo, samo zarad googla se mi gre da mi bo registriral.

Najlepša hvala

mte ::

moraš povedati za kakšno enoto gre. Pa ne uporabljaj px in pt za enote ampak raje % ali em.

turboslavski ::

Problem je v tem da sm jst delov dizajn načinu, in je samo delalo kodo, tako da niti ne vem za enote. Sicer sem odpravu vse napake ko sem pregledou v macromedii, vendar mi google še vedno butne unsoported file format ;(( Zdej pa ne vem

Hvala

mte ::

Ah to je za sitemap. A je to sploh obvezno dodat pri vpisu strani? Ker to ni samo ena od tvojih strani na kateri je sitemap gor, ampak mora biti v ustreznem formatu. Poišči na googlu pod "Your Sitemap does not appear to be in a supported format." in boš hitro našel. Ampak kot rečeno, prvič slišim da je treba dodati sitemap.
lp

turboslavski ::

Ja, samo stran sm dau gor, sam za eno podstran mi najde napako. To ko sem napisal. Pa če to pustim, bo vseen indeksirav, pa pokazou mojo stran če bom napisal v iskalnil?

Hvala

Uros!no ::

Google sitemap ni potreben, če imaš dovolj backlinkov. Je pa priporočljiv. Če želiš, da bo tvoj page indexiran čimprej je najboljse, da dodaš svojo stran na DP (Digital Point Forum) in počakaš kak dan ali dva :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTML in CSS - lastnosti povezav

Oddelek: Programiranje
9853 (695) RatedR
»

meni razporejen po celotni dolžini

Oddelek: Izdelava spletišč
72164 (2032) XzupanX
»

Kontaknti obrazec - potrebujem pomoč

Oddelek: Programiranje
181123 (845) cobrica
»

Čimbolj neboleča predelava strani

Oddelek: Izdelava spletišč
313287 (2178) R33D3M33R
»

Kako določiti barvo linkov v style.css!

Oddelek: Izdelava spletišč
51413 (1337) ferjan

Več podobnih tem