» »

Odzivni časi Laptop zaslonov ?

Odzivni časi Laptop zaslonov ?

neboben ::

Odločam se za nakup laptopa in mi je nekak jasno kaj hočem.
Ampak nikjer ne zasledim, da bi koga brigalo kakšne odzivne čase imajo LCD zasloni pri prenosnih računalnikih.

Sm gledu Benq, Acer, Fujitsu-siemens ... kjer se pohvalijo s 16 ms, če pogledamo desktop LCD zaslone 4 ms, 8 ms...

Katera firma je z vidika kvalitete izdelave zaslona naprednejša.

P.S. pri nividia najdem zase dve zanimivi grafični kartici Geforce GO 7600 265MB, Geforce GO 7600 SE 265MB
ne razumem kaj je ta "SE" pri drugi ... (na uradni strani nvidia nikjer tega ne razloži v čem bi SE različica bila boljša ali slabša...)

LP

Good Guy ::

zakva te sploh zanima delay pr laptopih?

To je itak pomebno sam pr gejmerskih ekranih:\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

gfighter ::

SE so ponavadi okleščene (ter cenejše) verzije iste kartice.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

neboben ::

rovtar ja zato ker mislm tud kakšn špil poganjat na laptopu, in če že daš eno primerno vsoto denarja pričakujem,da ghost efektov ne bo....in podobnih zagat.

Oz. če bi se odluču tako, da bi laptop uporablajal samo za delo potem vzamem enega z intel GMA950 grafično in je zadeva rešena, torej delay me potem res ne zanima.

če pa že izbiram grafično kartico za špile, nvidia ati, ki obenem znatno podraži laptop, potem je neumno, da izberem zaslon, ki ne zmore prikazovanja iger ...

Se prav kaj pomeni 16 ms, delajo igre brez ghost effekta ali ne ?

Gwanaroth ::

Na mojem HP nx6125 z ATI x300 grafično nisem zasledil ghost efekta pri igrah ki sem jih sprobal (NFSU2, Carbon, CS:S,..). Ne vem pa kakšno zakasnitev ima ekran..
Lights often keep secret hypnosis..

neboben ::

no to mi jevsec da si se oglasu pa povedu z lastnih izkušenj, se prav s predvajanjem filmov najbrž potem tud ni problemov.

no tle pa ene soncnce ka kt se lepo vid blur, sam se zmerej je cist nekej drucga ce na lasne oci vids kt pa tko s te slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Gwanaroth ::

Sploh ni problemov. Skoraj vsak večer si pogledam kak film na laptopu in do zdej, v letu in pol še nisem zasledil nobene megle.
Lights often keep secret hypnosis..

MitkoVIP ::

jz mam HP NX8220 z ATI X600 ki ima 64 rama.špili laufajo ravn tako je lepa lepa slika pri gledanju filmov in še nisem opazil ghostinga. ravno tako nebi vedel kaksno odzivnost ima ekran.

LP

neboben ::

ja ce teb dela pol najbrž tud tole kar se zdej prodaja dela. thx obema.

zanimiv pa je da prodajalci teh podatkov ne napišejo, ker mene mal mot, čeprov zgeda vse kar se zdej prodaja je po večini 16 ms...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oživite umrlo nVidia grafično jedro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8716753 (4852) mailer
»

Laptop (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615339 (4261) ant
»

prenosnik za 200 tisoč

Oddelek: Kaj kupiti
71131 (959) ZLOky
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706682 (4666) _marko
»

17 palčniki na kupu

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
122849 (2849) Dirkac

Več podobnih tem