» »

Strategija

Strategija

roli ::

Iščem neko novejšo strategijo podobno red alert2 ali C&C Generals.ora pa obvezno imeti Skirmish mode,ker drugega tako ali tako ne igram.Torej kaj bi se dalo dobiti?
http://www.r00li.com

Orbit89 ::

Jaz ti priporočam Act of War, zelo dobra kopja Generalol, ki je bolj blizu prvotnemu duhu C&C, kot pa generali.

LP

KandazaR ::

Mogoče act of war. Samo pazi dober je samo prvotni špil. Dodatek high treason je zanič.

Evil mind ::

Poglej si prihajajoči Tiberium wars al pa Supreme commander.

Jackal ::

Total Annihilation. Seveda z dodatkom Core Conthingency in dodatkom s 3rd party enotami...

Čeprav je igra dokaj stara jo včasih še vedno poženem. Mape so enostavno ogromne. Land, sea, air in hovercraft unis. Bitke so preprosto spektakularne.

Ko boš "padel" v to igro lahko pa z ostalimi nestrpno pričakuješ Supreme Commanderja (ki je btw nekakšno nadaljevanje oz. nadgradnja Total Annihilation).
Walking the way is something completely different than imagining the way.

roli ::

Prestaro!
Rad bi nekaj novejšega.Igra pa mora imeti dober skirmish mode.Rad pa bi tudi,da je večji poudarek na gradnji baze kot pa samemu boju.
http://www.r00li.com

mojsterleo ::

cudno da ni noben omenil age of empires

strictom ::

Zato ker je rekel v duhu RA2 in Generals.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

kixs ::

Warhammer 40K in nadaljevanja (addon-i).

!

IVo ::

Še par tednov do SUPREME COMMANDERja in potem boš v strateških nebesih!!! Mark my word!

taker ::

Stronghold legend !!

NiMH ::

Mojster Leo...Age of Empires je tak...Ni nevem kaj spektakularnega...Vsaj za mene ne...Sem sprobal vse dele (torej od 1 do 3) in me niso nevem kak prevzeli da bi mu svetoval kaj takega...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

AngelOfDeath ::

act of war :)
edit: Slovnica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611192 (686) mtosev
»

Katera strateška igra ti je najboljša?

Oddelek: Igre
438198 (7128) DiaMonDer

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811313 (9112) Tilen
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242344 (1738) TgT
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo

Več podobnih tem