» »

Acer Aspire 5671 AWLMi

Acer Aspire 5671 AWLMi

[-=Jaka=-] ::

Rad bi dobil eno strokovno mnenje o tem racunalniku, men se zdi racunalnik zelo dober za ta denar, specifikacije so navedene na spodnjem linku

http://www.jae.si/article.aspx?docid=17106

Tam ko pise - grafika: ATI X1600 128MB/512MB Hypermemory - kaj pomeni ta 512 Hypermemory ? Tega ne razumem, je to 128 MB graficna ali 512mb ?

Zanima me pa se ena stvar, doma imam na domacem PCju prikloplen SiOL adsl 2mb, a je mozno na ta laptop nastimat brezicno internet povezavo in kako ? Vem da je ze veliko napisanega o tem samo bi rad vedel za doticni laptop ce se da in kaj vse potrebujem ... kako to sploh zgleda ?!

Hvala
WW 3

St|lus ::

Jaz imam Acer Aspire 5672 WLMi (Core Duo 1.66GHz, 1Gb DDR2, 100Gb HDD, ...) in mi dela več kot odlično!

LP
.: Intel Core2Quad Q6600, ASUS P5W-DH Deluxe, 4Gb GEIL PC6400 DDR2 :.
.: NVidia GeForce 6600 Turbo Force Edition PCIe, Tsunami Dream ATX :.
.: Microsoft Windows Vista64, Apple Mac OS X 10.4.5 Tiger :.

Mikrohard ::

Grafična ima 128Mb svojega pomnilnika, ostalo (do 512Mb) pa si deli s sistemskim pomnilnikom. Za wireless mrežo si pa moraš kupiti wireless router...

scorpioxx ::

Jest imam Aspire 5612, ki je temu zelo podoben in sem zaenkrat zelo zadovoljen...

[-=Jaka=-] ::

A tako, se pravi vsi zadovoljni, great ... se eno vprasanje, ce recimo kupim laptop, ki stane 250.000 SIT na hrvaskem, ali dobim nazaj 20% davka ? Ce dobim, je to ze resen denar ... 50k, kar pa ni malo !
WW 3

bohinc1 ::

Jaz imam prav tako ta acer, pa me zanima od drugih uporabnikov, kolk časa rabijo windowsi da se jim naložijo namreč meni se vse skupanalagajo 2min in me čudi, ker pri drugih laptopih dela dosti hitreje imam pa skoraj vse izklopljeno pri startapu tako da bi se mogu desktop en dva tri naložit, pa se ne!!!

Aja pa če imate njihove originalne WinXp home gor naložene, ker jih jaz imam poizkusil sem pa tudi že z pro in se isto dolgo časa nalaga?

Hvala za odgovore!

Lp

BaRtMaN ::

Kako ste kaj zadovoljni z igrami na tem prenosniku?

A lahko mogoče kdo proba na njem demo igre Medieval 2: Total War? Hvala!

username ::

se eno vprasanje, ce recimo kupim laptop, ki stane 250.000 SIT na hrvaskem, ali dobim nazaj 20% davka ? Ce dobim, je to ze resen denar ... 50k, kar pa ni malo !
Seveda dobiš nazaj, ker si kupil izven EU. Ampak moraš zato potem pri nas plačati DDV (in tudi carino?) in nisi nič kaj dosti na boljšem. Slednjemu se lahko izogneš s "švercanjem", kar pa finančni minister seveda odsvetuje :D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

qdone ::

hello. jst mam aspira 5672 (vse isto sam da ma core duo 1 1.75GHz proc) pa delajo vse igre čist lepo.tut čist nove. res da ne moreš imeti ravno na full vse podrobnosti ker je visoka resolucija 1240*800 za tako grafično. sem zelo zadovoljen z njim le moti me malo pretirano gretje če je dolgo na polno obremenjen in pa kvaliteta ohišja bi lahko bila malenkost boljša:\ .
lp:)

[-=Jaka=-] ::

Jah,vem da moram svercat, bom pa svercal ... kaj cmo, moti me edino to, da mam garancijo na hrvaskem. Kaj pa ce racunalnik uspesno rpesvercam preko meje in ne placam carine pri nas, hocem ga pa uzeti na morje recimo, a mam lahko probleme na meji zaradi tega ?
WW 3

jackorsen88 ::

malo še poglej TUKAJ sicer nimajo acerov, majo pa zelo ugodne cene
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

[-=Jaka=-] ::

No se en quick qvescn predn se odlocm ... ne morm se odloct med dvema, predvsem zaradi procesorja pa naj mi nekdo pove kateri procesor je boljsi ...

1. AMD Turion™ 64 2X TL50 1.6Ghz (http://www.mimovrste.com/katalog/produc... - je AMDjev 2jedrni ?
ali
2. Intel Core Duo T2050 1,66 GHz (http://5pik.si/default-7200,8585.html)

Zanima me pa se ena stvar, nameravam kupiti tudi brezicni ruter, veliko sem ze bral o tem na forumu, pa me vseeno zanima, kaj se splaca kupiti - predvsem me zanima s katerim se najbolje resijo tezave p2p programov, namrec berem da preko ruterja zadeve ne delajo vec ... pa me zanima s katerim ruterjem se da to najbol enostavno resiti ! Pa se nekdo naj mi pove kako to zgleda, kam te "ruter" zadeve prikljucis, glede na to, da mam doma ze en stacionarni racunalnik priklopljen z modemom (adsl) preko mrezne ... kam se ruter utakne ? :)

Aja pa se to kaka je razlika oz ker procesor je bolsi med tema

1. Intel Core 2 Duo T5500 1,66 Ghz
2. Intel Core Duo T2050 1,66 GHz

No pa k smo ze pri primerjavah me zanima se za graficno

1. - grafika: ATI X1600 128MB/512MB Hypermemory
2. - grafika: NVIDIA® GeForceGo 7300, 128MB pomnilnika

Vse to me zanima, ker bi rad vedel ker racunalnik je bolj zmogljiv tist v kombinaciji z t5500 in geforce 7300 ali ta za t2050 in x1600 !
WW 3

Zgodovina sprememb…

[-=Jaka=-] ::

Bi prosu za kak resen komentar ... bi slo uzet si 2 min ?
WW 3

ronaldo ::

Turion X2 je dvojedrni procesor ki se lahko primerja z Core Duo, je celo hitrejsi v vecini aplikacijah, zraven tega podpira 64-bit in VT, kar Core Duo ne podpira.
ATI X1600 je okrog dvakrat hitrejsa kot NVIDIA® GeForceGo 7300.

[-=Jaka=-] ::

Hvala, zdej me pa se zanima razlika med tema dvema procesorjema:

1. Intel Core 2 Duo T5500 1,66 Ghz
2. Intel Core Duo T2050 1,66 GHz

Je kaka bistvena razlika al je to oboje kle nekje ...
WW 3

[-=Jaka=-] ::

Zanima me pa se ena stvar, nameravam kupiti tudi brezicni ruter, veliko sem ze bral o tem na forumu, pa me vseeno zanima, kaj se splaca kupiti - predvsem me zanima s katerim se najbolje resijo tezave p2p programov, namrec berem da preko ruterja zadeve ne delajo vec ... pa me zanima s katerim ruterjem se da to najbol enostavno resiti ! Pa se nekdo naj mi pove kako to zgleda, kam te "ruter" zadeve prikljucis, glede na to, da mam doma ze en stacionarni racunalnik priklopljen z modemom (adsl) preko mrezne ... kam se ruter utakne ? :)

Pa se na tole bi prosu ce mi lahko nekdo odgovori ... predvsem me zanima kok je to okol "nedelovanja" p2p programov problematicno ...
WW 3

-PIC- ::

Hey!
Mene pa zanima, če je velika razlika med grafičnima karticama(če je kdo gledal kake teste):
ATI X1100/128mb in
ATI X1600/128mb

Hvala za odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja procesorja - prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
251733 (1629) einstein :P
»

Mnenja o DELL 6400 Inspiron (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939043 (5638) steev
»

Mnenje o prenosnem računalniku

Oddelek: Kaj kupiti
181543 (1205) jperc21
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527402 (5886) Jan987
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706733 (4717) _marko

Več podobnih tem