» »

Kako dobiti Mastercard ali Viso

Kako dobiti Mastercard ali Viso

Trubar ::

Trenutno nisem ne zaposlen in tudi nimam status studenta tako, da nimam uradnega rednega(plače, stipendije itd.) priliva na tekoci racun. Urejen imam navadni racun na NLB. Na banki so mi rekli da si ne morem urediti Mastercard ali VIse iz zgoraj omejenih razlogov.

Kako bi prisel do ene od teh kartic? Na kateri banki?

Kartico poterbujem za internetno poslovanje (paypal)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

#000000 ::

Mislim da moraš imet redni mesečni priliv, nism čist 100% ampak menda naj bi šlo tudi če imaš štipendijo. Poklič na mastercard slovenije in vpraš ane. http://www.mastercard.com/si/ LP

preberi tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

zee ::

lahko imaš tudi poroka (vsaj na Banki Koper je tako)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jurre ::

pri Probanka imas tudi lahko poroka.

Pesimist ::

redni priliv vsej 100k rabis. Drugace si pa tisto visa electron nabavi al nekak podono se rece. Tam pa nerabis nic sej je kot neka predplacniska menda.

igor0203 ::

MC lahko dobiš, samo moraš imeti poroka. Vsaj pri meni je bilo tako na NLB, edino če niso kaj spremenili.

Čmrlj ::

Kot je že rečeno, rabiš poroka, samo te kartice so samo potuha, tko da razmisli, pa letna naročnina je mislim da bivših 4k sit, plus to da, če dviguješ gotovino z mastercard ti od vsakega dviga vzamejo 2.500 bivših sit oz. dobrih 10 eur provizije.

Eru ::

Če imaš dosti na računu ne rabiš rednega priliva. "samo te kartice so samo potuha" hmm očitno ne potuješ veliko, pa tudi za internet je dobra. Pač niso narejene za dvigovanje, kjer je marža veliko večja kot pri plačilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eru ()

mauzer ::

Probaj z Diners Club kartico. Mislim, da tam ne preverjajo mesečnih prilivov, samo izpolniš vprašalnik, koliko imaš povprečno mesečno dohodkov.
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

zavajon ::

Najbolje bo, da stopiš do bank in jih povprašaš, kakšni so pogoji za pridobitev kartice. Tako boš dobil bolj relevantne informacije kot tukaj. Začni pri banki, kjer imaš ti ali pa morebitni garant odprt kakšen račun.

lp

krispe ::

Da nebom odpiral nove teme...
Razmišljam, da bi si jaz tudi nabavil Mastercard ali Visa kartico, zdaj me pa zanima, če so kakšni posebni pogoji?
Trenutno sem brezposeln, razmišljal sem, da bi sprejel socialno pomoč, ki bi jo dal nakazovati na to Mastercard/Visa kartico, če je to sploh možno.

Katera kartica je pa bolj razširjena po svetu (predvsem v Ameriki, Avstraliji in Evropi)?

Lep pozdrav.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

xxxul ::

Z Viso si boš najblj pomagu

Na unicredit se lohka zmenis za kartico ceprav nimas rednih prilivov (položiš garancijo v vrednosti limita)

vorantz ::

Če rabiš kartico za po netu nabavi viso elektron...

sese12 ::

UNIVERZUM ::

Da ne delam reklame, določena banka ima debetno visa kartico, ki jo dobiš brez obveznosti (no ja račun moraš imeti na tej banki).
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

bluefish ::

Če rabiš le za naročevanje izdelkov prek spleta, sta vsaj dve banki, ki ponujata predplačilno Viso. V primeru, da bi rad nanjo imel nakazila, pa se odloči za eno od debetnih.

Magic1 ::

Vem za vsaj dve banki pri nas, ki so po defoltu prešli iz maestra na Viso. Sprošek vodenja računa je cca 2€ na mesec + 50centov za vodenje preko interneta, pač klasik osebni račun.
Magic

Yohan del Sud ::

Vemo. Sem se potem znebil klasične vise in maestra. Manj stroškov. Ampak paypal še vedno ne dela. Upam, da bodo to zrihtal, do takrat, ko se bo kaj resnega denarja gor mi nabralo (uprabljam zgolj za prodajo), če ne bo treba spet nabavit klasično.
www.strancar.com

krispe ::

Račun z Maestro kartico imam pri NLB, ki pa očitno ne ponuja Visa Electron kartice, le navadno Visa.

@sese12, zelo zanimiva je tale SmartPayCard, če pravilno razumem je to virtualna kartica, ki jo pridobiš že z SMS sporočilom.
Sliši se obetavno!
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

vorantz ::

ta SillyPayCard ti bo nabijal neke provizije pa ne vem kaj
Koliko stane, kakšne so omejitve?

SIMPLE:

Aktivacja in polnitev: 3 - 9 EUR ter doplačilo za Moneto 3%
Vsi stroški nastanejo ob nakupu, drugih stroškov v prvih 12 mesecih ni.

PREMIUM:

stroški aktivacije (10 ali 15 EUR)
mesečni strošek (1 EUR) prvih 24 mesecev
strošek polnitve (2 EUR, na vsakih 100 EUR)
strošek plačila (0,34 EUR)


z viso elektron daš enkrat 10€ in to je to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

krispe ::

Torej naj si raje omislim Viso Electron pri npr. Abanki?
Kako je pa kaj z zavračanjem teh kartic? Je že imel kdo kakšne težave? Ker zadnja stvar, ki si jo želim je, da si odprem račun, nakažem denar in na koncu mi zavrnejo kartico, and then I realize... I did all that for nothing? :))
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

vorantz ::

preberi kako izmed mnogih tem na s-t o tem...ne bomo spet pogrevali te župe ;((

Looooooka ::

razr ::

Visa Electron pri Abanki je res špica in nisem še doživel nikakršno zavrnitev.. lahko si pa prebereš malce več v drugih temah :)

vorantz ::

Looooooka je izjavil:

http://www.smartpaycard.net/si/default....


še enkrat

Koliko stane, kakšne so omejitve?

SIMPLE:

Aktivacja in polnitev: 3 - 9 EUR ter doplačilo za Moneto 3%
Vsi stroški nastanejo ob nakupu, drugih stroškov v prvih 12 mesecih ni.

PREMIUM:

stroški aktivacije (10 ali 15 EUR)
mesečni strošek (1 EUR) prvih 24 mesecev
strošek polnitve (2 EUR, na vsakih 100 EUR)
strošek plačila (0,34 EUR)

_Denny_ ::

krispe je izjavil:

Da nebom odpiral nove teme...
Razmišljam, da bi si jaz tudi nabavil Mastercard ali Visa kartico, zdaj me pa zanima, če so kakšni posebni pogoji?
Trenutno sem brezposeln, razmišljal sem, da bi sprejel socialno pomoč, ki bi jo dal nakazovati na to Mastercard/Visa kartico, če je to sploh možno.

Katera kartica je pa bolj razširjena po svetu (predvsem v Ameriki, Avstraliji in Evropi)?

Lep pozdrav.


Če imaš Klik, daj tam zahtevek za Mastercard z ne preveč velikim limitom (recimo 200€). Več kot "ne" ti ne morejo odgovoriti. Drugače pa: nikoli v življenju nisem dobil dela plačanega na bančni račun, zadnja redna nakazila (štipendija) sem imel v 2008 + odkar sem v 2009 kolegu posodil denar sem vedno za skoraj 200€ v minusu in so mi jo vseeno odobrili, tako da ne vem zakaj je ne bi tudi tebi. Kreditna kartica je čisto drugačen princip od Maestro kartice - enkrat na mesec na določen datum (8., 18. ali 28.) ti z računa vzamejo porabo Mastercarda; če tega denarja na računu nimaš, ti domov pošljejo opozorilo s podatki kam ga moraš sam nakazati (mimogrede, to opozorilo stane 2€). Zgleda jim je samo pomembno, da so obveznosti poravnane, od kje dobim denar pa jim je vseeno.

Trenutno imam 3 kartice - NLB, Neteller Net+ in Payoneer; če te NLB zavrne, ti priporočam Neteller - ni nobene članarine, denar si gor nakažeš preko UPN obrazca, pri vsakem plačilu pa imaš samo 1% fee. Paypal jo brez problema sprejme, na Netellerovi strani pa imaš tudi pregled celotnega prometa.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera predplacniska kreditna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821354 (10446) kuall
»

Bančna kartica brez lastnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
288605 (5244) SaXsIm
»

Paypal račun brez primerne kartice

Oddelek: Loža
295495 (4700) Žrlo
»

Katero debetno kartico?

Oddelek: Loža
142925 (2614) jizzer
»

Visa & Mastercard - zlorabe

Oddelek: Loža
326529 (5114) Tilen

Več podobnih tem