» »

Kontaktne leče

Kontaktne leče

««
23 / 28
»»

-wanted ::

katero tekočino imaš RejZoR?

nwave ::

Super fantje, hvala za info. Rejzor vidim, da si omenjal Biofinity in PureVision 2 leče. Če uporabljaš katere od njih, kakšne so tvoje izkušnje? Z trenutnimi sem sicer zadovoljen, ampak po nekaj letih me pa že malo "firbec matra", da preizkusim še kaj drugega/boljšega.

In pa še glede tekočine, trenutno imam Solo Care Aqua in mi odgovarja. Po pomoti sem enkrat naročil OptiFree, imel sem čisto rdeče oči, pekoč občutek ko sem lečo vstavil na oko... Zanima me še katere tekočine priporočate tisti, ki ste jih že nekaj preizkusili?

RejZoR ::

Trenutno uporabljam Avizor Alvera, drugače pa imam na zalogi še Abbott Revitalens Complete. Alcon PureMoist in B+L BioTrue sta tud ok.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

vofra ::

RejZoR je izjavil:

Trenutno uporabljam Avizor Alvera, drugače pa imam na zalogi še Abbott Revitalens Complete. Alcon PureMoist in B+L BioTrue sta tud ok.


Mladic ze nekaj let Biofinity in Bio True, brez tezav, ce kaj menja - rdece oke

-wanted ::

evo po novem letu takoj dobim PureVision 2 HD, upam da bo boljše!:)

RejZoR ::

PureVision 2 so mi bile odlične, na Biofinity sem šel zgolj zaradi še višje prepustnosti kisika in isti ceni. Me prav zanima kaj bo B+L skuhal za PureVision 3 HD. Me vedno vleče, da sprobam in opazujem novitete in napredke pri lečah.

Zdej samo še gledam kje bi izvohal ClearLab CleardayBEYOND, njihove nove top end leče. Predvsem zato ker vem da je AquaGrip tehnologija super, DK/t imajo izjemno visok in poleg tega imajo še UVA in UVB filter, ki ga imajo zelo redke leče. Biofinity in PureVision 2 ga recimo nimata... Samo jih nikjer ne najdem. Ugh...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

casper80 ::

Koda v spletni trgovini Moje-lece.si za kontaktne leče

http://www.moje-lece.si/test.html?code=...

se prejme 2 evra popusta, za nakupe nad 20 evrov

velja do 1.1.2015

klikniti morate na povezavo da je koda aktivirana :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: casper80 ()

-wanted ::

kolko mate dioptrije?
jas sem star 15 let pa mam -6.00...genska napaka:/
čakam da bom dovol star za operacijo

fireX88 ::

26, -2,75 in -2,00

naj te potolažim, sestra ima -9 ali 10, ne vem točno, pa živi s tem. btw ni genska napaka, ker starša sta začela nosit očala zaradi starosti.
tudi jaz razmišljam o operaciji, verjetno Zagreb.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

maf007 ::

RejZoR je izjavil:

PureVision 2 so mi bile odlične, na Biofinity sem šel zgolj zaradi še višje prepustnosti kisika in isti ceni. Me prav zanima kaj bo B+L skuhal za PureVision 3 HD. Me vedno vleče, da sprobam in opazujem novitete in napredke pri lečah.

Zdej samo še gledam kje bi izvohal ClearLab CleardayBEYOND, njihove nove top end leče. Predvsem zato ker vem da je AquaGrip tehnologija super, DK/t imajo izjemno visok in poleg tega imajo še UVA in UVB filter, ki ga imajo zelo redke leče. Biofinity in PureVision 2 ga recimo nimata... Samo jih nikjer ne najdem. Ugh...


Sam Madžari jih majo al kk?
Dostava sam po madžarskem očitno.

http://drdio.hu/termek/clearday-beyond-...
http://bolthely.hu/lencseshop/id/00191_...

Tole je 8400-8800 forintov, kar je ene 26-27€ za 6 komadov.

RejZoR ::

Zanimivo, da se jih ne da dobit nikjer drugje. Sem že poslal povpraševanje v trgovino kjer imajo ClearAll-Day mesečne leče, pa še nisem dobil odgovora.

Zaloga Biofinity se mi počasi izteka in bi rad nabavil te, če se izkažejo za dobre. Vsaj na papirju in po izkušnjah s ClearAll-Day bi morale bit zelo dobre.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Seba22 ::

Eh jas pa kr enodnevne uporabljam že dolgo(dioptrijo na obeh očeh imam -1,00).Od začetka sem uporabljal 14-dnevne,pa mi je po parih mesecih dopizlo ko morš skos v teh posodicah za shranjevane leč na higieno pazit in redno menjavat tekočino,enodnevne pa zjutraj not namontiraš,zvečer pa v koš z njimi hehe.Te enodnevne so še najbolj zanesljive in pa predvsem najbol varne za moje pojme pa še tekočine nerabiš kupovati in ostale opreme.Uporabljam pa te že od vsega začetka ko sem prešaltal na enodnevne http://www.moje-lece.si/1-day-acuvue-tr.... Je pa res da jih kak dan ali pa včasih dva dni v tednu ne uporablajm.Za doma za gledanje tv in podobnih stvari pa še imam zraven še očala
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

gansta ::

Ja in kaj narediš ko jih vržeš npr. ob 8h zvečer ven, pa te kliče kolega da greš na pijačo, pa vzameš spet nove, ker nimaš tekočine in posodice ?? In podobne situacije...

Jaz mislim, da so mesečne in veliko higiene cenovno najugodnejše -> seveda kupiš top leče in ne nekaj "cheap shit"

thramos ::

Greš z očali ali pa vzameš nove?

RejZoR ::

Vržeš jih ven šele ko greš dejansko spat. Tko jezst delam, tko da se mi redko zgodi, da bi jih rabil dajat nazaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Seba22 ::

RejZoR je izjavil:

Vržeš jih ven šele ko greš dejansko spat. Tko jezst delam, tko da se mi redko zgodi, da bi jih rabil dajat nazaj.


Točno tako tudi jas delam z enodnevnimi da jih porabim res do konca.Zvečer pa jih tako ali tako moreš dat ven ker jih lahko uporabjaš samo določeno število ur na dan(odvisno od prozvajalca in kvalitete leč).Jas bom ostal lepo na teh mehkih in kvalitetnih enodnevnih lečah pa če ravno so dražje so pa zato toliko bol higijensko varne za moje pojme
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Tody ::

Mnja 75 eur na mesec je zame odločno preveč :) To je 900 eur na leto samo za leče... Na 2 mesece porabiš recimor tekočino sepravi moreš jih kupit 6 to je 72 eur na leto. 3 mesece drži škatlica 14 dnevnih leč, ki je isto 75 eur. Torej jih morem kupit 4. 75*4 + 72 = 372 eur. Zdaj veš koliko te stane higijena :) pa še to ni mogoče lih res tko.

aja to je zame, k mam cilinder 3.0 za une ki ga nimate vrjetno pride zadeva malce drugačna :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Seba22 ::

Tody je izjavil:

Mnja 75 eur na mesec je zame odločno preveč :) To je 900 eur na leto samo za leče... Na 2 mesece porabiš recimor tekočino sepravi moreš jih kupit 6 to je 72 eur na leto. 3 mesece drži škatlica 14 dnevnih leč, ki je isto 75 eur. Torej jih morem kupit 4. 75*4 + 72 = 372 eur. Zdaj veš koliko te stane higijena :) pa še to ni mogoče lih res tko.

aja to je zame, k mam cilinder 3.0 za une ki ga nimate vrjetno pride zadeva malce drugačna :)


Jas nisem tukaj nikjer napisal koliko dam za njih hehe.Dobim jih po tako zelo smešni ceni da glava peče hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

gansta ::

Za koliko, deli z nami :) ? Bi tudi drugi naročilo, če bi bila prava cena, ne nas dražiti :)

Seba22 ::

One gore ko sem dal link za tisti 17EUR so še tak poceni hehe,drugače stanejo 30e te enodnevne ali še več hehe.Kdo bo te toliko daval za to,to se pa res ne splača.Jas jih dobim pri pri optiki pirc MB pod 10EUR al pa za 10EUR-max to je kr poceni za moje pojme,mi punca zrihta za mene pa za njo samo da si ona barvne jema ki so malo dražje
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

gansta ::

Aha, toričnih od te znamke NI ? Pa če so so pa sigurno še enkrat dražje :/

Seba22 ::

Jas uporabljam točno te ki so tukaj 17EUR http://www.moje-lece.si/1-day-acuvue-tr... Drugače pa so te najbolše od katerihkoli ki sem jih uporabljal prej ker so čisto mehke to meni odgovarja
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

thramos ::

gansta ::

Potem so torične očitno te:
http://www.moje-lece.si/1-day-acuvue-mo...

Se pravi, daš npr. 20EUR mesečno -> tekočine ne rabiš.
Če kupiš npr. mesečne daš npr. 35EUR za škatlico 6 leč -> za par daš torej na mesec 12EUR + 7EUR = 19EUR(tekočina recimo 14EUR za 2 meseca).

Torej pri takšnem primeru se vsekakor bolje splača vzeti dnevne leče, nimaš opravka s tekočinami, boljša higiena, če si za vikend doma..."prišparaš" še dodatne leče in te pride že dosti ceneje kot npr. mesečne.

Kako pa se kaj oko navadi, ker sam imam vedno prvič ko jih dam notri "probleme", potrebuje oko nekaj časa da se navadi -> najlepše jih je nositi šele 2-3 dan...je pa res da so torične.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Seba22 ::

thramos je izjavil:

https://www.daysoftcontactlenses.com/SI...


Poceni hehe samo kvaliteta je pomoje v K...Nevem no jas nebi probal kr nekih tretjih leč ko neveš či ti bojo odgovarjale
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Seba22 ::

gansta je izjavil:

Potem so torične očitno te:
http://www.moje-lece.si/1-day-acuvue-mo...

Se pravi, daš npr. 20EUR mesečno -> tekočine ne rabiš.
Če kupiš npr. mesečne daš npr. 35EUR za škatlico 6 leč -> za par daš torej na mesec 12EUR + 7EUR = 19EUR(tekočina recimo 14EUR za 2 meseca).

Torej pri takšnem primeru se vsekakor bolje splača vzeti dnevne leče, nimaš opravka s tekočinami, boljša higiena, če si za vikend doma..."prišparaš" še dodatne leče in te pride že dosti ceneje kot npr. mesečne.

Kako pa se kaj oko navadi, ker sam imam vedno prvič ko jih dam notri "probleme", potrebuje oko nekaj časa da se navadi -> najlepše jih je nositi šele 2-3 dan...je pa res da so torične.


Ja kak za koga ne se pravim midva s punco res dobima po smešni ceni te leče ne ki so tam od 17EUR pa ponekod tud do 30EUR.Če bi mogla toliko davat sigurno nebi uporabljala enodnevnih to definitivno ne.Higijena je pa res tu top ne nimaš kaj zgrešit razen če ti oči ne dopuščajo nošenja leč to je pa spet druga zgodba
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

thramos ::

5 € za 30 leč je pa res tak znesek, da je zelo drago preizkusit. Jaz jih uporabljam že kakšno leto brez težav.

gansta ::

thramos je izjavil:

5 € za 30 leč je pa res tak znesek, da je zelo drago preizkusit. Jaz jih uporabljam že kakšno leto brez težav.



Ni drago, samo jaz ne vem če imam "jajca" da bi to testiral na mojih očeh, zaupam Alcon-u drugim pa bolj "tko,tko", kaj veš kaj se v očesu dogaja, kakšna je prepustnost kisika, sestava teh leč.. ?

Seba22 ::

gansta je izjavil:

thramos je izjavil:

5 EUR za 30 leč je pa res tak znesek, da je zelo drago preizkusit. Jaz jih uporabljam že kakšno leto brez težav.



Ni drago, samo jaz ne vem če imam "jajca" da bi to testiral na mojih očeh, zaupam Alcon-u drugim pa bolj "tko,tko", kaj veš kaj se v očesu dogaja, kakšna je prepustnost kisika, sestava teh leč.. ?


Točno tako ja jas se tud ne zanašam na to pa sem že probal ogromno vrst leč seveda tu iz naših trgovin ne pa od nekot iz tretjega sveta naročiš po ti pa ne odgovarjajo.Res da so poceni ampak raje še dam tistih 5EUR zraven pa dobim 1 Day Acuvue TruEye ki jih skos že uporabljam
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

thramos ::

UK je tretji svet? Kako pa veš, da je to, kar je v naših trgovinah v redu?

RejZoR ::

thramos je izjavil:

UK je tretji svet? Kako pa veš, da je to, kar je v naših trgovinah v redu?


Zato ker si nek B+L al pa Novartis pač ne moreta privoščit takih stvari. Ugled pa to...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Seba22 ::

Ja saj vsake ti pa nemorjo odgovarjat.Misliš da meni vse odgovarjajo iz naših trgovin?Niti slučajno zato pa uporabljam že skos ene iste 1 Day Acuvue TruEye
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

gansta ::

Toričnih itak nimajo...

Seba22 ::

gansta je izjavil:

Toričnih itak nimajo...


Ki nimajo?
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

gansta ::

Seba22 ::

Ki to piše če so Torične?Ker jas ne uporabljam teh
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

thramos ::

RejZoR je izjavil:


Zato ker si nek B+L al pa Novartis pač ne moreta privoščit takih stvari. Ugled pa to...


Česa, škandalov in fiaskov? Če si kaj lahko privošči big pharma, so to škandali oz. pometanje teh pod preprogo.

gansta ::

Astigmatizem = torične = cilinder...te tri pojmi :D

Ti imaš navadne, cilindra imaš očitno 0, če ga imaš čisto malo ti lahko dajo 0,75 potem pa ta številka raste. Torične leč, stekla za očala itd...so dosti dražje in težje dobavljiva (navadno čakaš dlje)...

Kako to da dobiš pri Pirc-u tako poceni ?

Seba22 ::

gansta je izjavil:

Astigmatizem = torične = cilinder...te tri pojmi :D

Ti imaš navadne, cilindra imaš očitno 0, če ga imaš čisto malo ti lahko dajo 0,75 potem pa ta številka raste. Torične leč, stekla za očala itd...so dosti dražje in težje dobavljiva (navadno čakaš dlje)...

Kako to da dobiš pri Pirc-u tako poceni ?


Z eno besedo....poznanstvo.Hehe drugače te tu v naši preljubi slovenij tak samo še lupijo ki se te da hehe.Pač po dobavni ceni dobim
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

RejZoR ::

thramos je izjavil:

RejZoR je izjavil:


Zato ker si nek B+L al pa Novartis pač ne moreta privoščit takih stvari. Ugled pa to...


Česa, škandalov in fiaskov? Če si kaj lahko privošči big pharma, so to škandali oz. pometanje teh pod preprogo.


In ti pričakuješ, da bo firma prisotna globalno v skoraj vseh državah sveta šla čez vsa desetletja brez vsaj ene težave? Ahahahahahahahahahahaahahahahahahaa. Šaljivec... Težave in "škandali" bojo vedno in povsod, pa naj bo farmacevtska industrija al pa polnilnice mineralne vode. Vedno se lahko kaj zalomi oz se nekdo odloči samosvoje delat določene stvari. Če misliš da zaradi tega ne leti folk iz služb se pa tud krepko motiš.

Kaj je bilo na japnskem ne vem ker nisem spremljal, za MoistureLoc pa je šlo za PHMB + Alexidine kombo in je bila težava v polnilnici oz regionalnem obratu v US, ker evropski obrati te težave niso imeli ampak ker je izdelek pokasiral tolk slabega PR-a so zadevo v celoti črtali. Kasneje so razvili BioTrue, ki je kombinacija PHMB + Polyquad. Tud špekulacije, da je bil za B+L-ove težave krivo sredstvo Alexidine se je izkazalo za neresnično, prvič ker evropski obrat ni imel teh težav, kot drugo pa dejstvo, da Abbott-ovo sredstvo RevitaLens Complete vsebuje Alexidine + Polyquad in se že par let prodaja brez težav in se je pravzaprav izkazal za izredno učinkovito.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

thramos ::

Zakaj pa potem zaupanje v velike in drage multinacionalke? Ker si lahko privoščijo kupovanje ugleda? In zakaj nezaupanje v "mala" podjetja, ki so podvržena enakemu nadzoru kot veliki, samo da si težje privoščijo podkupovanje? Pa govora je o podjetju iz UK, Škotske, ne iz Kitajske. Čeprav so pravzaprav očala iz Kitajske pravzaprav čisto OK.:))

RejZoR ::

Je kdo od vas že kupoval leče na lensesavers.com ? So edina trgovina, ki ponuja leče ClearLab CleardayBEYOND in me mika, da bi jih naročil, da vidim če so za kej. Ampak nimam nikjer popolnoma nobenega feedbacka. Sploh ker nimajo opcije plačila s PayPal ampak samo kreditnimi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

casper80 ::

Pozdravljen Rejzor in ostali ;) kontaktne leče CleardayBEYOND bodo čez približno 14 dni tudi pri nas ;) seveda na http://www.moje-lece.si/ ;)

Včeraj naročene :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: casper80 ()

RejZoR ::

Super, lepo to slišat. No ja, 3 mesečni batch imam zdej naročen iz anglije, naprej pa bom jemal pri vas če se bojo izkazale za dobre.

Katere dimenzije pa boste držali? BC 8.30 in 8.60 ter premer 14.0 in 14.20 ali samo nekaj od tega? Pa kakšna pakiranja, po 3 leče ali po 6 ?

Hvala
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gansta ::

casper80 je izjavil:

Pozdravljen Rejzor in ostali ;) kontaktne leče CleardayBEYOND bodo čez približno 14 dni tudi pri nas ;) seveda na http://www.moje-lece.si/ ;)

Včeraj naročene :)

Torične tudi ? Kakšna cena?

casper80 ::

gansta je izjavil:

casper80 je izjavil:

Pozdravljen Rejzor in ostali ;) kontaktne leče CleardayBEYOND bodo čez približno 14 dni tudi pri nas ;) seveda na http://www.moje-lece.si/ ;)

Včeraj naročene :)

Torične tudi ? Kakšna cena?



CleardayBEYOND toričnih zaenkrat še ne izdelujejo...

RejZoR je izjavil:

Super, lepo to slišat. No ja, 3 mesečni batch imam zdej naročen iz anglije, naprej pa bom jemal pri vas če se bojo izkazale za dobre.

Katere dimenzije pa boste držali? BC 8.30 in 8.60 ter premer 14.0 in 14.20 ali samo nekaj od tega? Pa kakšna pakiranja, po 3 leče ali po 6 ?

Hvala



Zaenkrat bc 8.6, dia 14.20
pakiranja so po 3 lečke, po 6 leč se zaenkrat v evropi ne da dobiti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: casper80 ()

RejZoR ::

Super, ravno mere, ki jih uporabljam (so pa itaq najbolj pogoste). Kakšna pa bo cena za škatlico 3 leč?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

casper80 ::

RejZoR je izjavil:

Super, ravno mere, ki jih uporabljam (so pa itaq najbolj pogoste). Kakšna pa bo cena za škatlico 3 leč?


okoli 13 evrov. se še ne ve točno ;)

Phantomeye ::

heh, jaz sem bivši uporabnik leč. Uporabljal sem torične, pa mi je bilo predrago, ker sem imel mesečne, pa sem jih v povprečju uporabljal 14 dni. Pa težko mi je bilo na računalniku delat in sem obupal.

Moj kolega pa očitno nima nobenih problemov. Nosi jih tudi po 2 mesca (ali pa vsaj 14 dni čez rok), pogosto v njih spi... in kljub mojim opozorilom, mu ne zaleže. heh.

Zdaj imam pa počasi očal tudi dovolj, pa grem v tem mescu na laser. adijo slab vid. edino upam, da se mi dioptrija v zadnjem letu ni poslabšala za več kot 0,5 kar je praktično nemogoče

gansta ::

Sej se ti potem ponovno poslabša, lahko pa ti tudi ne popravijo 95% vid, pa boš moral vseeno nositi očala ali leče, operacija ni vedno 100% uspeh!

Za kakšno ceno si se zmenil ?
««
23 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leče preko interneta - kje kupujete?

Oddelek: Loža
122260 (1900) Kleemen
»

Kontaktne leče

Oddelek: Loža
161667 (1152) buttcrack
»

Kontaktne leče pozno v noč!

Oddelek: Loža
61420 (1166) chort
»

Prilagoditev na kontaktne leče? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6717305 (14461) BigWhale
»

Kontaktne leče

Oddelek: Loža
205036 (4304) JanK

Več podobnih tem