» »

Nx6125 in problemi

Nx6125 in problemi

_pobesneli_ ::

Mogoče imam le nesrečo ampak hudo sem razočaran nad tem prenosnikom ki je bil ravnokar star 1 leto.
Najprej ni imel BT kot je pisalo na računu.sm nesu nazaj v trgovino pa so rekli da bojo poslali na servis da to vgradijo.no s servisa je prišlo sporočilo da je ta modul 25k in da ga moram jaz plačat in da je bila na računu pač napaka.(nism ga plačal ker je BT ključek 5ksit)

Potem mi je po 3 mesecih šel dvd-rom ..nekatere cdje je bralo nekatere ne,če je nehalo brat sm mogu potiskat vn in noter cd.ok sm poslal na servis,tam je prebralo cd in so mi ga vrnili brez popravila.poslal sm še enkrat in po dolgem prepričevanju so zamenjali .

potem se je začela folija na ohišju prenosnika "napihovat" in odstopat od ohišja.no sm poslal spet na servis in to je spet neka njihova napaka,po 3 tedenskem čakanju sm ga dobil nazaj,nepopravljenega ker ni delov ki so jih naročili tako da moram še enkrat poslat.no to bom storil ju3

zdaj pa,no ko sm ga vklopil mi je naredilo bluescreen in nikakor ne morem prit do podatkov.poskusu sm z nekim programom ki je bootal toda disk c ima 0bytov,ko pa das lastnosti pise da je disk velik 3,5 mb zaseden je 15.000.000 GB in zaseden -15.000.000
no sicer gre ju3 na servis.

mogoče kdo ve kaj bi blo s tem diskom,a mi je tudi to crknlo?

je imel še kdo take probleme s tem prenosnikom?

p.s. če sm zgrešil oddelek naj kdo prestavi
Gregor

ant ::

upam, da imaš podaljšano garancijo na 3 leta???
drugače pa si jo zrihtej, če je še možnost.

pa probaj zamenjat servis, če je možno

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Buzzex (BZX) menjalnica

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
253891 (2086) Mato989
»

Udarimo kartel po denarnici

Oddelek: Loža
244144 (3292) Ziga Dolhar
»

Google bo ponudil Gmail

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
134911 (4911) KoMar-
»

Nemo vs. DOCSIS

Oddelek: Omrežja in internet
232048 (1563) undefined
»

Microsoft bo daroval 10 milijonov dolarjev

Oddelek: Novice / Ostale najave
112347 (2347) andrej

Več podobnih tem