» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
28 / 70
»»

Groot ::

Dela brez problema, pa definitivno nimam novejšega računa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 2dark ()

Albatros ::

Sem VIP že od začetka...pomojem jim je podatkovno bazo sesulo. Ne deluje ...

2dark ::

Albatros je izjavil:

Sem VIP že od začetka...pomojem jim je podatkovno bazo sesulo. Ne deluje ...


Morš bit VIP-Donator class 7.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

meni skos normalno dela.

Lonely ::

Partis je za na smetisce zgodovine P2P scene!
Žal mi je, ker pisem tako ampak je res. Filmi zamujajo, DrSi spi, sam portal je ostal vizualno nekje v letu 2000-2005. Stalno se nekaj sesuva, stalno neki Erorji. Komunikacija osebja z uporabniki je enaka nuli. Niti nimajo ali Discorda ali vsaj IRC za komunikacijo med nami in samim osebjem, pišeš ZS čakaš in ne dočakaš.
Delijo HNR od oka niti ne preverijo zakaj se ni odsejalo v parih dnevih, kaksna napaka je bila itd...!
Ni da ni, donacije gredo sam bogvedi kam in v kateri žep, reklame imajo več kot Kanal A med filmom v nedeljo zvečer in jamrajo, da nimajo keša.
Dobro, da obstajajo alternative partisu in v tem primeru ne Blink, ki je vizualno naprednejši ampak vsebinsko pa isto s*****!

Outcast ::

Tud jst ne pridem not že ene 2dni; tudi mojega (registriranega) maila ne prepozna lol! Vrhunsko res ahaha!

za mojBlink še vedno potrebuješ povabilo?

toplakd ::

Meni dela vedno in povsod, pa sem običajen PU.

s1ck ::

Vsi, ki imate tezave s prijavo pisite na podpora@partis.si in se bo reslo.

Outcast ::

s1ck je izjavil:

Vsi, ki imate tezave s prijavo pisite na podpora@partis.si in se bo reslo.


AHAHA lej tega komedijanta zdj:))

val46 ::

Ne vem kake probleme maste vi, ma jst pridem noter in mi downloada lih kar hočem brez nobenih problemov. Tko da ni na vaši strani kaka težava morda? Pa sm tud jst čisto obični uporabnik, noben donator ali karkoli tazga.

Outcast ::

Đizs, Einstein najbrž smo probali ne samo iz enga compa not pridt...kot se ti je najbrž že posvetilo pa parih postih tuki da nekateri ne pridemo not nekateri pa očitno brez težav!

val46 ::

Ja,kaj pa vem, morda vsi uporabljate isti brskalnik, al pa iste ad block programe, kaj jst vem. Jst sm sam povedu, da meni vse te dni dela normalno, s tem sem hotu povedat, da najbrž ni problem pri partisu in njihovih serverjih, drugače najbrž ne bi mogu nihče not, ne pa sam nekateri. Mogoče pa ste eni tolk pametni tudi na partisu, tko kot tu in so vas blokirali, kaj jst vem. Pa še naj povem, da imam profil na partisu že vsaj 10, če ne kakih 15 let že, tako da tudi tisto, da kao novi lahko, stari uporabniki pa ne, odpade. No, da se ne bo spet kdo jezil, pri meni to odpade.

Outcast ::

Eni pišemo na forum ko imamo kako težavo in potem iščemo kak nasvet ali rešitev....cel in edini point tega tvojega pisanja je samo v tem da se ti še vedno lahko logiraš lol

Lonely ::

s1ck je izjavil:

Vsi, ki imate tezave s prijavo pisite na podpora@partis.si in se bo reslo.

Pa ja hahaha!
Pises na ZS ali podporo isto s***** samo drugo pakovanje, odgovora ne dobiš.
Očitno so ali začeli delati sistematično selekcijo uporabnikov pa avtomatično brišejo račune z mlajšim datumom prijave in s tem posledično manjšim uploadom in puščajo samo neke VIP statuse, da se pokažejo ohh in ahh kako so fensi tracker, znotraj pa jim vse razpada, ker niso sposobni urediti skripte kot mora biti!

s1ck ::

Kot zelite, uglavnem odgovor od staffa ste dobili, kdor zeli resiti tezavo naj pise na podporo, drugi pa jokajte naprej zakaj vam ne dela.

P.S. Ni problem na vasi strani, z bazo so bili problemi.

Lonely ::

s1ck je izjavil:

Kot zelite, uglavnem odgovor od staffa ste dobili, kdor zeli resiti tezavo naj pise na podporo, drugi pa jokajte naprej zakaj vam ne dela.

P.S. Ni problem na vasi strani, z bazo so bili problemi.


Aha!
Torej ti si eden od veleumnih cenjenih članov Partisovega osebja, vzdevek imaš isti tu in tam, poleg tega še za povrh veliko veš o napakah "baze" popravit jo pa ne znaš;((
In jok kolega mislim, da nihce ne joka tukaj na forumu edino kar folk pove je kritika na račun vas osebja in Partisa samega, ki živi na stari slavi P2P scene, ki pa počasi ampak vztrajno zahaja za obzorjem!

s1ck ::

@Outcast, 2x sem gor odgovoril, to je "odgovor od staffa".
@Lonely, po kaksni logiki ima kdorkoli iz staffa (izkljucujoc oficir) dostop do root direktorija in baze? Lahko imam 9 stopnjo izobrazbe, 10 let izkusenj na temu podrocju, pa vseeno nimam kaj narediti, ce gre baza v k*rc :) to ni moje delo, za to skrbijo drugi.

Horas ::

lonely ka bi pa ti rad?? si uporabnik partisa, torej dobiš zastonj filme in igre. bot vesel da sploh obstaja torrent site pri nas.

mogogče si pa benan, pa se ne zavedaš:D

s1ck ::

Lonely, se pravi bi raje videl, da staff (cetudi berejo to temo), ne odgovori sem nic, ker ce bi, je avtomaticno pubertetnik ki ima prevec casa ali pa je itak deklica za vse?
Za hitro pomoc se mi zdi pravilno, da sem odgovorim nekaterim, ki imajo probleme, da pisejo na podporo in tako lahko naprej uporabljajo portal. Ce bi bilo po tvoje, bi rabila biti tisina do "uradne" izjave partisa, do takrat pa naj se hebejo uporabniki, ki ne morejo na partis, svaka cast.

Lonely ::

Horas je izjavil:

lonely ka bi pa ti rad?? si uporabnik partisa, torej dobiš zastonj filme in igre. bot vesel da sploh obstaja torrent site pri nas.

mogogče si pa benan, pa se ne zavedaš:D


Ne skrbi za mene! Sem član Partisa že od leta 2010, povem kot član portala le- to kar je res, če najdeš karkoli, kar v mojem postu ni res se javno opravičim!

Zaradi vsega naštetega, pa partisa ne uporabljam več tako pogosto, kot sem ga. Podnapisi so dostopni na P.net torrenti pa tudi drugje hitreje kot na samem partisu! Torej se posluzujem alternative.
:)

s1ck je izjavil:

Lonely, se pravi bi raje videl, da staff (cetudi berejo to temo), ne odgovori sem nic, ker ce bi, je avtomaticno pubertetnik ki ima prevec casa ali pa je itak deklica za vse?
Za hitro pomoc se mi zdi pravilno, da sem odgovorim nekaterim, ki imajo probleme, da pisejo na podporo in tako lahko naprej uporabljajo portal. Ce bi bilo po tvoje, bi rabila biti tisina do "uradne" izjave partisa, do takrat pa naj se hebejo uporabniki, ki ne morejo na partis, svaka cast.


Očitno sem te užalil, oprosti, ni bil moj namen užaliti tebe ampak želel sem povedati kaj si mislim o vsem okoli Partisa.
Sicer pa ima Partis uradno stran na FB pa naj tam napiše za kaj se gre itd....! Vsaki malo bolj resni tracker ima svoje strani za obveščanje uporabnikov glede težav na samem portalu!
Lej, sprejmi mojo kritiko dobronamerno morda se bo pa kaj spremenilo na samem Partisu, kar pa dvomim :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lonely ()

MonkeyHead ::

Katero alternativo pa uporabljate? Partis je res za časom kaj se tiče aktualnosti filmov itd. rarbg je meni bolj všeč, samo reklame so tečne... ampak ja so tudi na fartisu.

FTad ::

MonkeyHead je izjavil:

Katero alternativo pa uporabljate? Partis je res za časom kaj se tiče aktualnosti filmov itd. rarbg je meni bolj všeč, samo reklame so tečne... ampak ja so tudi na fartisu.


Z adblockerjem teh tezav ni. Primarno uporabljam rarbg

Lonely ::

MonkeyHead je izjavil:

Katero alternativo pa uporabljate? Partis je res za časom kaj se tiče aktualnosti filmov itd. rarbg je meni bolj všeč, samo reklame so tečne... ampak ja so tudi na fartisu.


TorrentGalaxy, Rarbg, MkvCage in verjetno se kateri pa se ga ne spomnim, so pa open tako kot Partis s tem da se niti ni treba registrirati na njih, itak vsi torrenti, ki so na Partisu pridejo 99% z open trackerjev!
Nato imaš pa še privat trackerje, kjer je potrebno vabilo in s tem tudi dolžnost tebe, kot uporabnika, da seješ prenešene torrente.

link_up ::

Filmi zamujajo? Joooj, 10 dni kasneje in je cel halo...pejte pa v kino gledat! Kako sploh lahko nekomu tezite, da je prepozno dal brezplacno stvar?!? Razvajenci, ki niste sposobni dneva sami s sabo preziveti!
In and Out

buttcrack ::

sneti moraš obvezno prvi, potem pa na disku pol leta krade prostor :)

Gregex ::

Mene niti ne moti, da nekatere stvari zamujajo. Da pa recimo Curb your enthusiasm sploh še ni naloženo, pa so izšli že trije deli, je pa nedopustno za tako popularno serijo. Hvala bogu za tuje trackerje.

Konlov ::

Čudno, da se tole ne ukine. A ja. Potem trgovci 4K pa oled stranke nebi imeli kam pošiljati. Ker naši ISP nimajo te ponudbe, 39€ v videoteki za en film je pa tudi malo veliko...

2dark ::

link_up je izjavil:

Filmi zamujajo? Joooj, 10 dni kasneje in je cel halo...pejte pa v kino gledat! Kako sploh lahko nekomu tezite, da je prepozno dal brezplacno stvar?!? Razvajenci, ki niste sposobni dneva sami s sabo preziveti!


Ne rabimo težit. Filmi so dostopni na drugih straneh. Na partis gredo tisit, ki ne znajo tujih jezikov in potem kot lipovi luleki čakajo, da bodo dobili filme s podnapisi.


Strani, kjer je omogočen direktno predvajanje je ogromno in delujejo odlično. In na njih so ažurno prisotni filmi takoj, ko se pojavijo na spletu.

partis tukaj ne more več konkurirat, saj jima manjka nalagalcev.

Še alexrazgoti preneha nalagat pa lahko partis kar ukinejo.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:

Filmi zamujajo? Joooj, 10 dni kasneje in je cel halo...pejte pa v kino gledat! Kako sploh lahko nekomu tezite, da je prepozno dal brezplacno stvar?!? Razvajenci, ki niste sposobni dneva sami s sabo preziveti!


Ne rabimo težit. Filmi so dostopni na drugih straneh. Na partis gredo tisit, ki ne znajo tujih jezikov in potem kot lipovi luleki čakajo, da bodo dobili filme s podnapisi.


Strani, kjer je omogočen direktno predvajanje je ogromno in delujejo odlično. In na njih so ažurno prisotni filmi takoj, ko se pojavijo na spletu.

partis tukaj ne more več konkurirat, saj jima manjka nalagalcev.

Še alexrazgoti preneha nalagat pa lahko partis kar ukinejo.


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?
In and Out

Matevz96 ::

Mene edino moti, ko začnejo nalagat kakšno (manj) znano serijo in se potem sredi sezone odločijo prenehat nalagati.
#hooldthedoor

2dark ::

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?

Zgodovina sprememb…

link_up ::

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!
In and Out

2dark ::

link_up je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!


Jaz pa sem. Nimam zastonj status donator.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!


Jaz pa sem. Nimam zastonj status donator.


Lepo. :)
In and Out

hdx ::

Ga ni čez iptorrents :)

donvito ::

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!


Jaz pa sem. Nimam zastonj status donator.

Lahko daš link ali spet samo trolaš, kot vedno.?

2dark ::

donvito je izjavil:




Lahko daš link ali spet samo trolaš, kot vedno.?



Klikni lepo na ikonco.

Zgodovina sprememb…

sfaljk ::

Vidim, da se je debata razvila.

Sam imam sledečo težavo. Torrente lahko vlečem dol samo s partisa. Uporabljam qBittorent 4.1.5 in vlečem dol preko Qnapovega NASa. S katere koli druge strani, ki ni partis mi torrent naloži in mi piše "stalled".
Zadnje kar sem probal je TorrentGalaxy, kjer sem tudi prijavljen.

Ve kdo rešitev.

LP

BorutK-73 ::

Ne vem kakšne probleme imate nekateri, meni dela partis normalno.

Partis je čist ok za SLO sceno, drugače pa imate tuje trackerje. Velik plus partisa je da so nehali nalagat Cam verzije in ves ostali šrot.
Izgled je pa ok, boljši od blink-a (leti na komentatorje ki so fani ali osebje blinka). S-T ima isti zgled že od začetka, pa ima več uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

Xserces ::

Jaja nekaterim dela normalno enim pa ne. Ne rabi zdej vsak pisat kakšne probleme imajo pa da jim normalno dela. Napaka je na partisovi strani in ne uporabnikovi. Neki se jim je usul.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Outcast ::

Ja in tisti ki ne pridete več not, vam preostane samo da si odprete nov račun in naj bi vam povrnili podatke na prvotne....sistemske težave med ponudnikom serverjev in Partisom baje.

Albatros ::

Točno tako, sam sem kontaktiral partis..naredil nov račun in podatke so povrnili. Zadeva urejena.
Vsem ki grajate portal pa to sporočilo:
Dvigni svojo rit in naredi boljši portal! Ok?
Kritizirat je najlažje..glede na to, da pa je izbris nekaterih uporabnikov dvignil veliko prahu vidim, da še kako potrebujete tak portal kot je partis...neglede na videz in pritožbe nad vsebino itd...pridruži se , pomagaj skupnosti pa čeprav z seedanjem ali pa naredi svojo zgodbo.
Mene ne zanima kaj ima tujina bolje, zanima me samo kako lahko lokalno izboljšamo zadevo na podoben ali isti nivo.

Lp

mstoji1 ::

Meni je partis zakon, uporabljam marsikaj, ampak za slovensko glasbo, sinhronizirane risanke itd... zakon. Kje drugje bi drugače to našli?
Visca el Barca!!!

polde66 ::

Tudi mene zanima kje bi lahko dobil kakšen slo film, slo serije, yu serije, sinhronizirane zadeve. Partis je zakon. Beli dihur zgleda, da si ti tud omejen z tujimi jeziki, ker je razumeti da imaš dva računa, en banan in en ki si ga pač mogu kupit če so te sprejel, razen če ta drugi ni tvoj (kar je najverjetneje). Ne štekam te mularije, ki ima vse zastonj pa še jamra in najboljš da jih še plačajo da so gor. Jest bi vas zmetal da bi se kar kadil - za vedno. Razvajenci. Če vam ni všeč partis pejd drugam. Partis je ok. Za to kar dam in kaj dobim mi na misel ne pride, da bi kaj kritiziral.
polde

Zoromer ::

Takšna drama okoli te strani še vedno haha. Se spomnim tisto davno nazaj z blinkom in itd, ko več ni bilo nobenemu za verjet kdo stoji zadaj, kdo je orginalen lasnik, itd. Profili so izginjali, gesla niso več prijemala, tako na enem kot na drugem.

Vglavnem dnar sem meša od zadaj, kaj pa druga.

Imaš nekatere privat strani ki so stabilne po +10 let, nobene drame. Ampak jaz se kaj veliko z P2P več ne bavim ker me večina teh zabavnih vsebin ne zanima več, filmi so itak nerealni, raje pošten realen dokumentarec v HDju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoromer ()

mstoji1 ::

Katere pa so te privat strani?
Visca el Barca!!!

Zoromer ::

Nevem če še ena, Speed je bil, več jih je ampak to je vse zaklenjeno za login, samo invajt, ampak ga nimam več tako da bzv, odprejo registracije zelo zelo redko, zaradi guzve nisem nic gledal ali še je, pa nisem niti rabil nič, enostavno ne konzumiram več teh vsebin ker je že računalništva in programiranja dovol tako da izkoristim vsak moment za naravo, sonce, in druge stvari da grem vstran od monitorjev in sedenja. Tudi Discovery so uničili z tem reality-show tračom da nič več poštenih oddaj ni, ostal je še Deadliest Catch no, drugače pa je samo stres in drama in požeruhi in luftarji ki nabirajo zlato.

Da bi res enkrat prišli manjši filmarji z vsega sveta skupaj, zbrali denar, makar z patreonom še dodatno, in naredili en totalno realen film obratno od holiwooda, z realnimi efekti in itd ... to bi bila burna debata na kako ga objektivno ocenit :)

Sem zamudil in ne morem posta več popravljat, pa ga bom tukaj prilepil popravljenega:

Takšna drama okoli te strani še vedno haha. Se spomnim tisto davno nazaj z blinkom in itd, ko se je razcepilo, ali pa je šlo za krajo/kopijo, ko več ni bilo nobenemu za verjet kdo stoji zadaj za čem, kdo je orginalen lasnik, ali celo zrežirano da je enak lasnik obeh, itd. Profili so izginjali, gesla niso več prijemala, tako na enem kot na drugem. Mogoče se je to sedaj popravilo, kolko jaz vem blinka naj več ne bi bilo, ali še je?

Vglavnem dnar se meša od zadaj in nekateri ki so bili skup potem postali požrešni, kaj pa druga.

Imaš nekatere privat strani ki so stabilne po +10 let, nobene drame. Ampak jaz se kaj veliko z P2P več ne bavim ker me večina teh zabavnih vsebin ne zanima več, filmi so itak nerealni, raje pošten realen dokumentarec v HDju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoromer ()

Lonely ::

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!


Jaz pa sem. Nimam zastonj status donator.


Meni je pa zanimivo tole: Zakaj donirate denar pa magari 5€ nekam na neko spletno stran v tem primeru portal Partis in nimate nič več kakor nekdo, ki se je danes registriral ali pa v najslabšem primeru ima že ne vem kateri račun in uporablja spletno stran z enakimi ugodnostmi kot vi, ki ste donirali?!?

Razumel bi, da doniraš tja, kjer imaš ugodnosti, ki jih navaden uporabnik nima in ne tu na Partis, tega žal ne razumem pa verjetno tudi nikoli ne bom razumel, ker je, brez zamere komurkoli, ki je doniral na Partis, čeprav samo 1€, totalno idiotsko!
Ker res, Partis ni nič drugega kot RARBG ali Pirate Bay ali pa mnogi drugi public portali razen s to malenkostjo, da se moraš registrirati in potrditi email medtem, ko drugje se ti ni treba.
Še enkrat brez zamere ampak mi ni jasno, zakaj biti toliko neumen in dati denar nekam, kjer nimaš nič več kot nekdo, ki ni dal denarja.

Horas ::

@Lonely +1

FTad ::

Lonely je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:

2dark je izjavil:

link_up je izjavil:


Torej koliko tisoc evrov si jim doniral?


Koliko denarja si ti doniral partisu mi povej?


Nisem nic. Zato pa tudi ne kokodakam, da so druge strani boljse!


Jaz pa sem. Nimam zastonj status donator.


Meni je pa zanimivo tole: Zakaj donirate denar pa magari 5€ nekam na neko spletno stran v tem primeru portal Partis in nimate nič več kakor nekdo, ki se je danes registriral ali pa v najslabšem primeru ima že ne vem kateri račun in uporablja spletno stran z enakimi ugodnostmi kot vi, ki ste donirali?!?

Razumel bi, da doniraš tja, kjer imaš ugodnosti, ki jih navaden uporabnik nima in ne tu na Partis, tega žal ne razumem pa verjetno tudi nikoli ne bom razumel, ker je, brez zamere komurkoli, ki je doniral na Partis, čeprav samo 1€, totalno idiotsko!
Ker res, Partis ni nič drugega kot RARBG ali Pirate Bay ali pa mnogi drugi public portali razen s to malenkostjo, da se moraš registrirati in potrditi email medtem, ko drugje se ti ni treba.
Še enkrat brez zamere ampak mi ni jasno, zakaj biti toliko neumen in dati denar nekam, kjer nimaš nič več kot nekdo, ki ni dal denarja.


V splosnem drzi. Plus Partisa je v tem, ce isces slovenske filme/glasbo ipd
««
28 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631793 (24478) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253309 (102512) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017650 (11725) BorutK-73

Več podobnih tem