» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
23 / 70
»»

shadeX ::

Kaj se dogaja s Partisom? Error 502.

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Kaj se dogaja s Partisom? Error 502.



Očitno imajo spet popravila.

kamuee ::

To tudi mene zanima. Skos javla 502 error. Ali ima kdo kakšen info ali idejo kaj bi lahko bilo narobe???
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

OK.d ::

Ravnokar probal in deluje.
LPOK.d

AštiriL ::

Ne vem, kaj se vam dogaja, ampak po mojih profesorskih ugotovitvah sklepam, da uporaba bittorenta na istem ipju dela težave. V hiši imam dva IPja, enega samo za torrenting, pa be dobivam nobenih partis napak...
Ostani 127.0.0.1, ko si 0.0.0.0, nosi 255.255.255.255.

mimii ::

Pozdrav.
Zanima me kdaj bo prenova partisa ? Kajti na partisu je bila nekaj casa nazaj objava da bodo prenovili partis. Vendar nic konkretnega o datumih.

hojnikb ::

2025
#brezpodpisa

s1ck ::

Naslednji teden 29ega

bambam20 ::

mimii je izjavil:

Pozdrav.
Zanima me kdaj bo prenova partisa ? Kajti na partisu je bila nekaj casa nazaj objava da bodo prenovili partis. Vendar nic konkretnega o datumih.



Ko bo dosegel polnoletnost.

BorutK-73 ::

mimii je izjavil:

Pozdrav.
Zanima me kdaj bo prenova partisa ? Kajti na partisu je bila nekaj casa nazaj objava da bodo prenovili partis. Vendar nic konkretnega o datumih.

Zakaj obnova? Meni je čisto ok, res pa ga ne uporabljam več toliko kot včasih.
Ne popravljat/"posodabljat" nekaj kar deluje.

Zgodovina sprememb…

mimii ::

BorutK-73 si si sploh prebral članek o tem kaj se bo prenavljalo? Res je da partis normalno deluje ampak prosim da si prej sploh preberes kaj je pisalo v članku.

lp

mitkos ::

Moje vprašanje ni povezano s točno to temo, je pa z tor. treckerji. Nekaj časa nazaj sem tukaj (slo-tech) našel link do nekega tujega "partisa". Sedaj sem zgubil bookmarkse in iščem ta tracker. Mislim da ima končnico .cc in možna je bila prijava novega računa le 1. in 15. v mesecu pa v neki beta fazi je še bil. Ve kdo kaj iščem?

AštiriL ::

Možno je fake, ali pa imaš v mislih mojblink. PM za invitacijsko kodo.
Ostani 127.0.0.1, ko si 0.0.0.0, nosi 255.255.255.255.

darkotri ::

Ima še kdo probleme s Partisom? Zadnjih nekaj dni po vpisu uporabniškega imena in gesla redirekta na Google.
darko

hojnikb ::

nimaš slovenskega ipja
#brezpodpisa

bambam20 ::

darkotri je izjavil:

Ima še kdo probleme s Partisom? Zadnjih nekaj dni po vpisu uporabniškega imena in gesla redirekta na Google.



Uporabljaš shranjen zavihek?

darkotri ::

Ne, zbrisal dodatno cookie, preizkusil v dugem browserju. Sem na T-2, menjal router, pridobil nov IP (dinamičen). Pred menjavo routerja delalo bp.
darko

AštiriL ::

--> partis down --> cloudflare error 522, host unreachable
Ostani 127.0.0.1, ko si 0.0.0.0, nosi 255.255.255.255.

Skyman ::

bo kmal up

Lonely ::

AštiriL je izjavil:

--> partis down --> cloudflare error 522, host unreachable


Po moje ga je pa NPU (nacionalni preiskovalni urad) ugasnil. Itak so sprejeli zakon v Bruslju glede avtorstva in cenzure le-tega tak da jbg pac smo tam kjer smo. Partis postal preganjan kot Pirate Bay

s1ck ::

Lonely je izjavil:

Po moje ga je pa NPU (nacionalni preiskovalni urad) ugasnil. Itak so sprejeli zakon v Bruslju glede avtorstva in cenzure le-tega tak da jbg pac smo tam kjer smo. Partis postal preganjan kot Pirate Bay


Ne bluzi, streznik je bil nadgrajen.

hojnikb ::

kdaj bojo še dizajn nadgradil? TOle zdaj majo že 12 let :)
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Kaj vas moti dizajn. Če je uporabno in deluje, je ok. Raje naj Slo-Tech nadgradi dizajn, tu je pa res potrebno prenove.;)

737 ::

Kar dela, ne popravljaj.

hojnikb ::

execpt, it doesn't. Nimajo mobilne verzije, search je tut bolj tak tak pa za rss še slišal niso... Among other things.
#brezpodpisa

PH03N1X ::

pa niso pred kakim pol leta predstavili v2 design, kaj je s tem?

hojnikb ::

sj bo, kaksnega 2030 :)
#brezpodpisa

donvito ::

BorutK-73 je izjavil:

Kaj vas moti dizajn. Če je uporabno in deluje, je ok. Raje naj Slo-Tech nadgradi dizajn, tu je pa res potrebno prenove.;)

Mene osebno ne moti, samo, če nekaj obljubljajo, potem se naj tega držijo, ne pa, da zavajajo uporabnike že nekaj let.

grimisbackyo ::

Že odkar je prišel ven, ne vem kako se sploh uporablja ta Partis, razen top torrentov ki so na prvi strani. Tako da imam že precej velik upload, downloada v 13 letih praktično nič.
TL ima lepo od najnovejšega do najstarejšega torrenta. Pa lahko daješ pod zaznamke. Če tega ni, je vse skupaj neuporabno, jaz moram z enim klikom videti če je prišel ven nov film ali igra, ne pa da moram vsakič posebej izbirat kategorijo. Pa na TL imaš lahko pod enim zaznamkom več različnih kategorij, recimo za več kategorij filmov.

rokp ::

? A ce v meniju "Torrenti" izberes "Brskaj" ni OK?

grimisbackyo ::

Nikakor ne, ker se ti prikažejo torrenti iz vseh kategorij. Izbirat moraš pa med 40+ kategorijami, in to vsakič ko odpreš Partis. Tako da res ni čudno, da imam 700 GB downloada in 7 TB uploada.
Kar je na prvi strani, mi je uporabno, čim greš kaj iskati, moraš imeti pa res preveč časa na razpolago.

val46 ::

grimisbackyo je izjavil:

Nikakor ne, ker se ti prikažejo torrenti iz vseh kategorij. Izbirat moraš pa med 40+ kategorijami, in to vsakič ko odpreš Partis. Tako da res ni čudno, da imam 700 GB downloada in 7 TB uploada.
Kar je na prvi strani, mi je uporabno, čim greš kaj iskati, moraš imeti pa res preveč časa na razpolago.

Ne vem kaj ti iščeš, ampak jaz dobim v minuti do dveh čisto vse kar rabim. Morda si pa plačan na minuto in ti so tisti dve minuti iskanja predragi??? Dejte no, ne se bunit zaradi takih malenkosti, ko(če) ga več ne bo, partisa namreč, pole boste pa šele jokali in iskali po pol ure ali več na drugih trakerjih. Da ne govorim, da razen na blinku(ki pa je za moje pojme resnično obup), ne boste dobili kakih slosinhro risank za tamale ali pa kake filme s slo podnapisi.

rokp ::

Sicer je res malo nerodno, ampak enkrat si lahko vzames cas in si naredis direktne linke za tisto, kar te zanima:

https://www.partis.si/brskaj?category=20,4,7

(za npr. HD, DVD-R in XviD)
Ce iz prve ne dela, kliknes se enkrat.
Kategorije so pa:

Blu-ray 1080p/i 40
Blu-ray 720p/i 42
Blu-ray B-Disc 43
Blu-ray 3D 41
Blu-ray Remux 44
Blu-ray Remux/Disc 45
UHD 4K Disc 32
UHD 4K Remux 55
HD 20
DVD-R 4
XviD 7
Anime 2
Risanke 30
Sport 5
TV 1080p/i 51
TV 720p/i 52
TV WEB-DL 53
SD-TV 38
TV-Xvid 60
WEBRip 54
WEB-DL 59
Dokumentarci 24
PC igre/ISO 10
PC igre/Rips/Repack 11
PC igre/Update & Patch 64
Linux Igre 48
Mac Igre 49
PC programi/drugo 15
PC programi/ISO 16
Linux Programi 50
Mac Programi 58
Glasba/Flac 46
Glasba/Mp3 47
Glasba/Ostalo 8
Music DVD 22
Videospoti 23
GBA 9
PS4 63
PS2 12
PS3 28
PSP 13
XboX 14
Wii 27
GSM/Igre 25
GSM/Programi 61
GSM/Ostalo 62
PDA 26
Ipod 29
Slike 19
eKnjige 3
AudioBook 21
XXX-HD 37
XXX-DVD 36
XXX-XviD 18
XXX-Clip 35
XXX-eKnjige 56
XXX-Slike 39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokp ()

dr.Akula ::

grimisbackyo je izjavil:

Nikakor ne, ker se ti prikažejo torrenti iz vseh kategorij. Izbirat moraš pa med 40+ kategorijami, in to vsakič ko odpreš Partis. Tako da res ni čudno, da imam 700 GB downloada in 7 TB uploada.
Kar je na prvi strani, mi je uporabno, čim greš kaj iskati, moraš imeti pa res preveč časa na razpolago.


Ja, ker je standard da se na Partis naloži po 20 strani torrentov vsak dan. /s
Partis je čisto uporaben zato da vidiš kaj je na novo prišlo ven. Itak se nalaga več ali manj samo v ene 20 kategorij, ostale so bolj redko uporabljene. Tisto eno ali 2 strani ki se naloži tekom enega dneva pa že pregledaš in vidiš kaj je novega kar te zanima.
ni podatka

MrExotiiiq ::

https://klemenselakovic.com/partis-klem...

Kak je zej z tem? A je zadeva v vodo padla al?

kajnepoves ::

Že lep čas prebiram vse te neumnosti okrog Partisa. Kaj res druzga ne poznate kot tale Partis? Na tem Partisu se ima metalcamp za boga, v resnici pa je nesposobnež, da mu ni para. Koliko mi je znano, morajo na Partisu počakat, da najprej on naloži film, da se uresniči njegov samospev, šele po tem lahko nalagajo drugi...
Pišete, kako se vse dobi na Partisu,... Dajte no. Če ne bi bilo Blinka, ne bi imeli kaj nalagat.
Kar se tiče Blinka, tukaj je osebje prijazno, ne dobiš za vsako malenkost ban... Pa še več novosti imajo in veliko prej se na Blinku dobijo novi filmi, nove sinhronizirane risanke, programi, glasba,... Ni da ni, za vsakogar se najde!
Če ne verjamete, se sami prepričajte da je temu res tako. Poglejte si izdaje (datum) filmov, risank,... na Blinku in jih primerjajte s Partisom, pa boste videli.
Žal, je tukaj toliko ljudi iz Partisa, da bodo spet pametovali in nakladali,.... S tem se pač branijo, ker ne prenesejo resnice.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

hojnikb ::

jebes te privatne trackerje ko imas sajte kot so rarbg.
#brezpodpisa

Seba22 ::

@kajnepoves,daj ne serji glih kontra je blink je le še bleda senca tistega kot je bil nekoč.Sam sem dosti prispeval še k staremu blink trackerju tukaj pri temu je pa tako če ti kaj ne paše in kaj napišeš pa si takoj banan.Tam gor so ostali samo še primitivci ni nič drugega prenosov pa imajo dnevno glih toliko da jih lahko na prste roke preštejem,toliko o tem
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

cccc ::

Nekaj mi ni jasno pri teh partisu, sploh v primerjavi s kakšnim piratskim zalivom, katerega so že dostikrat probali zrušiti.
Kako partis še kar stoji, glede na to, da je tudi nelegalna zadeva (ker pač na nelegalen način ponuja vsebine), veliko bolj je lokalen in občutek imam da precej manj inkognito deluje.
Imajo "osebje" (katero dvomim, da uspe v celoti poskrbeti za svojo nesledljivost med uporabo), splošne pogoje uporabe,...
Delujejo skoraj kot podjejte....ki ponuja torrente

Izgovor, da stran deli samo podatke o daotekah dvomim da pravno pije vodo. http://wiki.partis.si/index.php?title=P...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cccc ()

ranko123 ::

MrExotiiiq je izjavil:

https://klemenselakovic.com/partis-klem...

Kak je zej z tem? A je zadeva v vodo padla al?


wtf
zakaj bi se kdorkoli pri zdravi pameti hotel javno izpostavljat, da sodeluje s privat trackerji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ranko123 ()

2dark ::

Partis ima zadnje obdoje probleme, ker zamujajo z nalaganjem filmov, ki so že prisotni na spletu.

IL_DIAVOLO ::

Ni nobenih problemov. Gonilna sila partisa je skupina drsi.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni nobenih problemov. Gonilna sila partisa je skupina drsi.


Glej. Na Partisu ni npr. ALita battle angel, je že na spletu, ni novih Xmanov Dark Phoenix - je že na spletu, ni Netflixovega filma I am Mother- je že na spletu

IL_DIAVOLO ::

Kot sem rekel, partis ne rabi bit prvi, ker delajo na kvaliteti, kar drsi vsekakor je.

Sploh pa, koga zanimajo tretjerazredni filmi? Pri izdaji chernobila je bil partis prvi, s slo podnapisi. S serijo got je bilo enako. Zakaj? Ker to vsi gledajo.

Dobro vedo kaj se gleda in kaj ne.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kot sem rekel, partis ne rabi bit prvi, ker delajo na kvaliteti, kar drsi vsekakor je.

Sploh pa, koga zanimajo tretjerazredni filmi?


ALita je eden najboljših filmov. Ne ti men o tretjerazrednosti. Tok se zamuja z nalaganjem filmov, da ko imajo ostali trackerji že filme gor jih še vedno ni na partisu.

FTad ::

hojnikb je izjavil:

jebes te privatne trackerje ko imas sajte kot so rarbg.


Tudi meni osebno najboljsa stran za DL. Mislim, da je tu najhitreje kaka 1080p novih filmov. Ni da ni.

ModriN96 ::

a mojblink nima gumba registracija, kot vsaka normalna stran, ki zahteva vpis??

Dinozaver99 ::

ModriN96 je izjavil:

a mojblink nima gumba registracija, kot vsaka normalna stran, ki zahteva vpis??


Kolikor mi je znano potrebuješ t.i. invite kodo. Povprašaj jih na njihovem FB profilu: https://www.facebook.com/mojblink.si

Matevz96 ::

cccc je izjavil:

Nekaj mi ni jasno pri teh partisu, sploh v primerjavi s kakšnim piratskim zalivom, katerega so že dostikrat probali zrušiti.
Kako partis še kar stoji, glede na to, da je tudi nelegalna zadeva (ker pač na nelegalen način ponuja vsebine), veliko bolj je lokalen in občutek imam da precej manj inkognito deluje.
Imajo "osebje" (katero dvomim, da uspe v celoti poskrbeti za svojo nesledljivost med uporabo), splošne pogoje uporabe,...
Delujejo skoraj kot podjejte....ki ponuja torrente

Izgovor, da stran deli samo podatke o daotekah dvomim da pravno pije vodo. http://wiki.partis.si/index.php?title=P...


Blokiranje tujih IP naslovov. Partis je dosegljiv samo iz IP naslovov, ki izvirajo iz bivše Juge. V Sloveniji (verjetno povsod po balkanu) pa zaenkrat piratsvo ni kaznivo dokler je za zasebno rabo.
#hooldthedoor

ModriN96 ::

ima kdo invite/mi ga lahko kdo poda, se priporočam!
««
23 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631794 (24479) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253311 (102514) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017650 (11725) BorutK-73

Več podobnih tem