» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
19 / 70
»»

peckajb93 ::

Da o serijah sploh ne govorim... kaj naj gledam 3 sezone nazaj? kupit jih nimam možnosti, na tv pa vemo kako je

oemdzi ::

Partis je nazaj ! Gremo početi kriminal :)

edit: spet je dol, bomo morali kriminalci malce počakati s kriminalom, čas lahko izkoristimo, da gremo na kakšen koncert ob varnostni ograji zvok krasti ali pa na kakšno športno prireditev z daljnogledom sliko krasti.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

peckajb93 ::

@oemdzi: se ne zavedaš da bosta WB in UNIVERSAL samo zaradi naju propadla? midva sva odgovorna za izgubo nekaj tisoč delavnih mest! in za to da glavni igralci v seriji The Big Bang Theory dobijo zgolj 1 mil$ na epizodo

Blue3D ::

Prasca :)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Sami ::

oemdzi je izjavil:

Partis je nazaj ! Gremo početi kriminal :)

edit: spet je dol, bomo morali kriminalci malce počakati s kriminalom, čas lahko izkoristimo, da gremo na kakšen koncert ob varnostni ograji zvok krasti ali pa na kakšno športno prireditev z daljnogledom sliko krasti.


Meni še vedno ne deluje :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MasterTade ::

V prostem času sem pirat

AapocalypseE ::

shadeX je izjavil:

Naši policiji zaenkrat še niso zanimivi. Za tujo so pa ustrezno poskrbeli - blokirali dostop do strani iz tujih držav :))


Dostop iz Švice preverjeno deluje, tako da imajo zgleda samo določene tuje države blokirane.

Vitamin-B ::

oemdzi je izjavil:

In vsakemu bi z veseljem pustil, da prekopira moj avto, mojo hišo, mojo lastnino, dokler lastnina ostane nepoškodovana in me proces kopiranja ne ovira med uporabo le te.

Sorry, ampak ce to ni sarkazem, je to ena najbolj brezumnih stvari, kar sem jih prebral zadnje case na portalu.

Seveda da primarno tebe ne moti, ce ne proizvajas avtomobilov.

bambam20 ::

Vitamin-B je izjavil:

oemdzi je izjavil:

In vsakemu bi z veseljem pustil, da prekopira moj avto, mojo hišo, mojo lastnino, dokler lastnina ostane nepoškodovana in me proces kopiranja ne ovira med uporabo le te.

Sorry, ampak ce to ni sarkazem, je to ena najbolj brezumnih stvari, kar sem jih prebral zadnje case na portalu.

Seveda da primarno tebe ne moti, ce ne proizvajas avtomobilov.


Kaj imajo avtomobili s kopiranjem datotek? A ti ne veš, da si lahko po zakonu narediš 5 kopij digitalnega medija. In dokler ne prodajaš in služiš nikogar ne oškoduješ.

Skyman ::

ne prevec navalit gor k dela partis da ne boste spet zj*** :)

jero_no1 ::

bambam20 je izjavil:

A ti ne veš, da si lahko po zakonu narediš 5 kopij digitalnega medija. In dokler ne prodajaš in služiš nikogar ne oškoduješ.


Če se ne motim, mora biti za tole izpolnjen še en pogoj, in sicer da si lastiš tudi original tega digitalnega medija.

Mare2 ::

jero_no1 je izjavil:


Če se ne motim, mora biti za tole izpolnjen še en pogoj, in sicer da si lastiš tudi original tega digitalnega medija.


Ne motiš se. :)

Sicer pa samo pogledaš film in si zapomniš vse podrobnosti. Meni gre na jetra, če moram film še enkrat gledat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Matev ::

partis ne dela
???

19.03.201
7:46

xda develope ::

Tudi meni ne dela(Amis)

sfaljk ::

Nope. Tudi meni ne.

Ozric ::

Delaaa...

DrSergioDJ ::

spet ne dela...
...

JackOdpirac ::

nedelaa

niti hrcka rajka ni

Zgodovina sprememb…

cirecire ::

ne dela

Mare2 ::

Imamo kakšno alternativo?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

OK.d ::

Saj dela8-O
LPOK.d

Goran's Blog ::

Mene tudi dela cel dan brez problema...

Mare2 ::

Imajo gor kak nov sci-fi film?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

scipascapa ::

kaj hudiča je z piratebayom?

L1nK ::

nič, šipapa, kaj pa naj bi bilo?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Fsegula62 ::

scipascapa je izjavil:

kaj hudiča je z piratebayom?

preko tej strani se da odstopat
https://unblocked.cam/

scipascapa ::

thanks dela

Fsegula62 ::

scipascapa je izjavil:

thanks dela

Np :) vsaj nekdo ki se zna zahvalit

FTad ::

Fsegula62 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

kaj hudiča je z piratebayom?

preko tej strani se da odstopat
https://unblocked.cam/


to je pa zelo uporabna stran. hvala! :)

lynxslo5 ::

Partis ne dela

L1nK ::

seveda dela
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Nikonja ::

Partis gecrken.... kaj pa pri vas ?

bambam20 ::

Nikonja je izjavil:

Partis gecrken.... kaj pa pri vas ?


Tukaj vpiši pa preveri.

http://downforeveryoneorjustme.com/



Pri nas pa dela.

shadeX ::

dela bp tle.

Nikonja ::

ja zbudu se hitr nazaj....

metalcamp1 ::

Če mora hendlat 3 do 5 jurjev trenutnega obiska tudi kdaj počepne, še blink počepne ko ima gor 20-30 oseb :D
Server pa ni v domači kleti, da bi se ga lahko šlo v pižami reštartat.

BorutK-73 ::

Bo treba malo nadgradit, mc.

bambam20 ::

BorutK-73 je izjavil:

Bo treba malo nadgradit, mc.


Partis ne deluje zgolj takrat, ko so kakšna resni popravki. Nič drugače ni na drugih večjih trackerjih, kjer imajo občasna vzdrževalna dela.

metalcamp1 ::

BorutK-73 je izjavil:

Bo treba malo nadgradit, mc.


dolgo se že obljublja, pride pa prenova

oo7 ::

Še komu ne dela ?

ge ::

ne dela :(
Ge

jero_no1 ::

Pol te teme je, da se tukaj gor javljate, da Partis ne dela zadnjih 5 min. A se vam zdi smiselno takole smetit temo, ker zaradi tega ne bo zadeva nič prej začela delovat?

Potem, ko bo zadeva offline nekaj dni pa le objavljajte in iščite vzroke za nedelovanje.

bambam20 ::

jero_no1 je izjavil:

Pol te teme je, da se tukaj gor javljate, da Partis ne dela zadnjih 5 min. A se vam zdi smiselno takole smetit temo, ker zaradi tega ne bo zadeva nič prej začela delovat?

Potem, ko bo zadeva offline nekaj dni pa le objavljajte in iščite vzroke za nedelovanje.


Partis je pomemben del vsakdanjika. Na koncu je le 2 najbolj obiskana slovenska stran in 6 med vsemi , ki jih SLovenci obiskujemo.

Ne dela. Žilem si režem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Matev ::

meni tudi partis ne dela

AlphaOne ::

bambam20 je izjavil:

jero_no1 je izjavil:

Pol te teme je, da se tukaj gor javljate, da Partis ne dela zadnjih 5 min. A se vam zdi smiselno takole smetit temo, ker zaradi tega ne bo zadeva nič prej začela delovat?

Potem, ko bo zadeva offline nekaj dni pa le objavljajte in iščite vzroke za nedelovanje.


Partis je pomemben del vsakdanjika. Na koncu je le 2 najbolj obiskana slovenska stran in 6 med vsemi , ki jih SLovenci obiskujemo.

Ne dela. Žilem si režem.

Ne samo da je pomemben del vsakdanjika, je edini, pravi del življenja! Pozabite na punce, službo, hišne ljubljenčke in homiče.

Odjadrajte na partis!

bambam20 ::

AlphaOne je izjavil:


Ne samo da je pomemben del vsakdanjika, je edini, pravi del življenja! Pozabite na punce, službo, hišne ljubljenčke in homiče.

Odjadrajte na partis!


Lej. Če crkne Slo tech se še opazilo ne bi.

Machete ::

Če partis isto. Aja ne sry, sem mislil da smo razviti svet, kjer je normalno plačati za avtorsko vsebino.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

AlphaOne ::

Machete je izjavil:

Če partis isto. Aja ne sry, sem mislil da smo razviti svet, kjer je normalno plačati za avtorsko vsebino.

facepalm ::

Machete je izjavil:

Če partis isto. Aja ne sry, sem mislil da smo razviti svet, kjer je normalno plačati za avtorsko vsebino.


Toliko se nismo razviti, saj vecina si vec kot rtv prispevek + narocnina za tv in net, ne more privosciti.

AlphaOne ::

When you pirate, you are downloading communism ;-)

Long live my mother russia, long live my comrade stalin!
««
19 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631897 (24582) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254065 (103268) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017741 (11816) BorutK-73

Več podobnih tem