» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
70 / 70
»
»»

c3p0 ::

Mogoče pa splavljajo radio funkcijo, dajmo jim vsaj kak teden časa, no. Navsezadnje je to le ogromen inženirski podvig.

facepalm ::

Upam da setupajo novo masino, sem jim ravno prejsnji teden nakazal 8k :D

Gagatronix ::

Ne ne, zdaj rebootajo tisti P4 na katerem zadevo laufajo zato ker so koncno zagnali chat! :))

xseki ::

Ne bi se čudil, če jih je Hetzner "nagnal". Laufat torrent stran na hostingu, ki brez problema preda svoje serverje nemški policiji je malo čudno. A finančno ugodno.

https://www.outlookindia.com/newsscroll...
https://arstechnica.com/tech-policy/201...

donvito ::

Zgleda so donacije dokončno posahnile, tudi največji optimisti so izgubili zaupanje. Zavajanje, laži in nič drugega s strani partisa. Barabe pokvarjene!
Edini tracker, ki je bil fer, pošten do uporabnikov je bil https://motosvet.com/tabla/topic/18517-...

c3p0 ::

xseki je izjavil:

Ne bi se čudil, če jih je Hetzner "nagnal". Laufat torrent stran na hostingu, ki brez problema preda svoje serverje nemški policiji je malo čudno. A finančno ugodno.

https://www.outlookindia.com/newsscroll...
https://arstechnica.com/tech-policy/201...


Sploh, ker je Nemčija zelo nenaklonjena torrentom.

Horas ::

meni še vse zeleno kaže kar imam iz partisa v utorrentu in tudi uploadam nekaj...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

strom_15 ::

pviran3 ::

web je spet nazaj

Nedasemiveč ::

Očitno niso znal zamenjat bannerja, brez, da stran deaktivirajo :))

shadeX ::

Sam sponzorjev pa vseen majo dost. Ful nekih kmetij.. hmm

Jaz nevem več a je to hec al kaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mat xxl ::

To lastnik Partisa pokliče pa reče, dajte mi kak jogurt gratis vplivniku, pa bo reklama na Partisu.....

Nedasemiveč ::

Dolgo cajta že rihtajo tale forum in klepet :)) Me pa zanima, če bo/lahko kdo kazensko odgovarjal, ko bo čez eno leto ista situacija, donacije bodo pa še kar prihajale. Predvidevam, da to vseeno ni kaznivo.

Zgodovina sprememb…

Ghost7 ::

Vse skup mal že smrdi. Ali pač namenjano pol ure na mesec...

Partis je bil zakon, kaj tolk časa traja... Pa če so imel (sicer star) backup... Sem prepričan, da se najde mnogokatera dobra duša (četudi za Terabajt podarjenega uploada), ki bi pomagal pri vrsticah kode!

Sicer pa je sponzorjev že toliko, da bi že resen kader spisal kodo za spletno stran v enem mesecu (in to mogoče še boljšo kot je bila).
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

kow ::

Ali so prevaranti ali pa popolnoma nesposobni. Druge variante ni. Zdaj pa izberi.

Machete ::

Ka pa oboje? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FMinus ::

Upravljajo torrent stran, a njihova prioriteta sta trenutno in očitno forum in klepet, to je tako, kot bi prioriteta Perutnine Ptuj vulkanizerstvo in letalski promet...

Še enkrat vprašam, kdo bo uporabljal tele forume in čvekalnice, 99% uporabnikov torrent strani jo obiskuje s ciljem, da najde torrent in ga downloada, vse drugo je nesmiselno in totalno debilna investicija časa in resorsov. Noben ne rabi copy+paste novic, radio, forum, klepet, male oglase ne torrent strani. Vse kar stran rabi je search funkcija, nalaganje, torrent podstrani s komentarji in to je to. Dol mi tudi visi za moj account, če bi bilo potrebno odpret novega, bi bilo pač potrebno odrpeti novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FMinus ()

kow ::

FMinus je izjavil:

Upravljajo torrent stran, a njihova prioriteta sta trenutno in očitno forum in klepet, to je tako, kot bi prioriteta Perutnine Ptuj vulkanizerstvo in letalski promet...

Še enkrat vprašam, kdo bo uporabljal tele forume in čvekalnice, 99% uporabnikov torrent strani jo obiskuje s ciljem, da najde torrent in ga downloada, vse drugo je nesmiselno in totalno debilna investicija časa in resorsov. Noben ne rabi copy+paste novic, radio, forum, klepet, male oglase ne torrent strani. Vse kar stran rabi je search funkcija, nalaganje, torrent podstrani s komentarji in to je to. Dol mi tudi visi za moj account, če bi bilo potrebno odpret novega, bi bilo pač potrebno odrpeti novega.


Zato pac ne potrebujes partis, ampak lahko uporabis bilo kateri torrent site. Verjetno je za mainstream uporabnika glavna zadeva prilozen slovenski podnapis. Pa slovenska vsebina.

Forum je kljucna zadeva, da si lahko zazelim, da mi nekdo uploada podarim dobim itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

d4vid ::

Čist mal je še treba počakat no! Sodeč po FB anketi imajo samo še težave s poimenovanjem kategorij torrentov.

Ghost7 ::

d4vid je izjavil:

Čist mal je še treba počakat no! Sodeč po FB anketi imajo samo še težave s poimenovanjem kategorij torrentov.


Seprav bo zvečer že online (delovalo)?
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

oemdzi ::

Potrebno se je še odločiti, ali bo za dolpoteg rumen ali zelen gumb, torej še vsaj 3 mesce ne bo...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Meiniken ::

Mal se že umirite. Je blo smešn do neke točke, zdej pa sam še mrtvega konja klofate. Let it go.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

bbobst ::

Tem ,ki se sedaj "izživljate" nad Partis-om, bi v primeru če stran ponovno zalaufa, privoščil, da se jih tam blokira.
Pa dajte že mir ali pa sami postavite stran.Vse bi radi takoj in zastonj.Pa kaj mislite, da bo morali že pred dvema mesecema postaviti stran nazaj.Zakaj pa? Da nebi imeli osnove za sikanje ? Če bo nazaj, bo, če ne pa ne. Pa ne mi spet o neki resni in neresni strani in osnovnošolcih. Vse ste dobili zastonj, sadaj pa nabijate v nedogled.Koliko vas je teh nabijačev, ki ste donirali. Edino tisti so upravičeni do tarnanja, ostali pa ste lahko tiho. Taki ,ki ste najbolj glasni, imate verjetno pri sebu "vse pošlihtano", ali ne !?
Sedaj me pa takoj spljuvajte.
Pa lep vikend.

Nyana ::

bbobst lepo si to napisal, res samo jamranje in delanje norca v tej temi:O nekako tipično Slovensko...
Ti pametnjakoviči so zdaj imeli lepo priložnost, da bi ta čas sami kaj podobnega oz. ker so tako pametni kaj boljšega od partisa skupaj spravili... pa očitno nebo nič iz tega.

Nedasemiveč ::

Nekako tipično slovensko je ta amaterizam, katerega se grejo na Partisu ;) Če lažejo in zavajajo in hkrati naivnim ljudem "kradejo" denar preko donacij, potem se imamo vso pravico norčevat iz njih.

Tega norčevanja ne bi bilo, če bi vsaj v eni izjavi zapisali iskreno, da so zajebali in to je to. Ne pa, da že dva meseca "klepet" rihtajo.

broken/link ::

tako, tako, lepo napisano za nekoga, ki je čustveno vpet v zgodbo. za zunanjega opazovalca pa odgovor v stilu osebja partisa :)
zakaj mislimo, da bi morala biti stran postavljena X mesecev nazaj? ker je bilo rečeno, da ima partis backup. pa ga očitno nima. vse ostalo je bilo že XYZ krat prežvečeno.
zakaj pa bi doniral? ker premalo služijo z reklamami? Ni dovolj, da seješ torente? Oz. kaj bi moral, kot zgleden partis član, počet? dajat dnar, sejat, klikat na reklame in bit tiho? :)

@hypoHypo - tako, tako, to je ta vzajemnost :) partis tebe zajebava, ti njega nazaj :) ko pa pridejo nazaj, bo pa laufal tak klepet, kot ga še ni bilo ;)

eTheBlack ::

Nyana je izjavil:

bbobst lepo si to napisal, res samo jamranje in delanje norca v tej temi:O nekako tipično Slovensko...
Ti pametnjakoviči so zdaj imeli lepo priložnost, da bi ta čas sami kaj podobnega oz. ker so tako pametni kaj boljšega od partisa skupaj spravili... pa očitno nebo nič iz tega.

Ni potrebe, imaš boljše top torrent strani, če pa hočeš slovensko pa imaš blink ali pa podnapisi.

Večina čakamo Partis, ker obljubljajo že 4? mesece da pridejo nazaj. Kdo dela anketo za neke kategorije, katere lahko potem spotoma narediš ko gre stran Live? Tudi nevem zakaj rabijo anketo, katere kategorije rabiš je že znano.

hojnikb ::

v 4 mescih, tudi ce bi mel backup zakopan v sred puscave, bi ze zdaj bla stran live. Ce bi decki bli mal bol transparentni okol situacje in posteno povedal, kje je kec, tut norcevanja nebi blo tok.
#brezpodpisa

mancini ::

Ce potrebujejo ze sedaj ko strani prakticno ni toliko casa, koliko bi sele potrebovali ob delujocem trackerju.
Saj zato pa ni bilo nobenih posodobitev

vnetidebater ::

bbobst je izjavil:

Tem ,ki se sedaj "izživljate" nad Partis-om, bi v primeru če stran ponovno zalaufa, privoščil, da se jih tam blokira.
Pa dajte že mir ali pa sami postavite stran.Vse bi radi takoj in zastonj.Pa kaj mislite, da bo morali že pred dvema mesecema postaviti stran nazaj.Zakaj pa? Da nebi imeli osnove za sikanje ? Če bo nazaj, bo, če ne pa ne. Pa ne mi spet o neki resni in neresni strani in osnovnošolcih. Vse ste dobili zastonj, sadaj pa nabijate v nedogled.Koliko vas je teh nabijačev, ki ste donirali. Edino tisti so upravičeni do tarnanja, ostali pa ste lahko tiho. Taki ,ki ste najbolj glasni, imate verjetno pri sebu "vse pošlihtano", ali ne !?
Sedaj me pa takoj spljuvajte.
Pa lep vikend.


V bistvu nič ni bilo nikdar zastonj ampak je vse terjalo delo iz strani čisto običajnih uporabnikov (ki so še leta uploadali vsebine zatem ko so jih downloadali).
Brez teh ljudi bi bil partis ničvreden.

To, da pa so za Partis nekaj vredni edino tisti ki so donirali, ostali pa so drek si pa tudi lepo opisal.

bbobst je izjavil:


Pa dajte že mir ali pa sami postavite stran.Vse bi radi takoj in zastonj.Pa kaj mislite, da bo morali že pred dvema mesecema postaviti stran nazaj.Zakaj pa?


lol.

Kaj Partis res opravljajo neki osnovnošolci? Po teh izpadih sodeč drugega ne morem reči.

Zgodovina sprememb…

vnetidebater ::

Nyana je izjavil:

bbobst lepo si to napisal, res samo jamranje in delanje norca v tej temi:O nekako tipično Slovensko...
Ti pametnjakoviči so zdaj imeli lepo priložnost, da bi ta čas sami kaj podobnega oz. ker so tako pametni kaj boljšega od partisa skupaj spravili... pa očitno nebo nič iz tega.


Bolj bi rekel da je tipičen slovenski histerični izpad bbobsta. V 4 mesecih ni imel nobene transparentnosti, stalno omenja donatorje denarja, ki so mu silno pri srcu, za ostale pa se mu nekako jebe.

Glede na zadnji izpad bi celo trdil da fant misli da je Partis živel zaradi samega sebe in ne zaradi nalagalskih skupin in uporabnikov, ki so uploadali vsebine.



Skratka ni nekih pametnih besed da bi lahko pokomentiral tale trapast izpad. Če Bbobst predstavlja Partis, pa sem sploh razočaran.


Jaz sem rešitev napisal že davno. Partis bi lahko napisal da se vrnejo do nekega datuma in do takrat bi vse uredili na neki offline strani (ne pa da se igrajo na online strani da vsi vse vidijo). Izpadli bi carji. Tako pa pač..... trmarijo.

Zgodovina sprememb…

««
70 / 70
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631897 (24582) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254056 (103259) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017741 (11816) BorutK-73

Več podobnih tem