» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
68 / 70
»»

Nedasemiveč ::

Ta ga zmaga:

"Trenutno potekajo zadnja testiranja socialnih delov (forum, klepet, profili,...)"

Že od samega začetka potekajo zadnja testiranja za faking forum? Fak no keri imbecili lažnivi, kako jih ni sram? Ko jih kdo prcne na facebooku pa odgovorijo na nivoju osnovnošolca.

No tega dela pa nikoli ne pozabijo:

PayPal donacije: donacije@partis.si

Riff ::

no no pol bo pa tanovi partis dela v nulo :)

twom ::

vnetidebater je izjavil:

Pritožbe padajo zaradi negotovosti.
in šalabajzerstva
no, tudi zaradi požeruškega odnosa pod vsakim nivojem vrednega dostojnega človeka...

twom ::

111111111111 je izjavil:

Torrenti bodo pa crknil, ko bodo vsebine dostopne po razumnih cenah, oz. v mojem primeru, ko bo vse na eni platformi. Tako pa moram imeti 5-6 naročnin, da lahko spremljam svoje nadaljevanke, imam pa že raje piratski stremio, kjer je vse od A-Ž.
Ravno zato jaz nimam še nobene naročnine.
Naj bo en agregator, kjer bo ves čas na voljo vse, filmi, nadaljevanke, glasba, itak nimam časa vsak dan gledat stvari, kaj šele več ur...

twom ::

twom je izjavil:

Naj bo en agregator, kjer bo ves čas na voljo vse, filmi, nadaljevanke, glasba, itak nimam časa vsak dan gledat stvari, kaj šele več ur...
Se rajš z mojo crkljava... Discovery of Witches, ful dobra nadaljevanka, po ene 15 minut nama uspe pogledat, potem nama pa pade koncentracija... ;)
No, plevel na vrtu je tut treba mal obdelat...

n3zn4n ::

Ta človek, ki sliši na vzdevek Oficir, je nerazgledan, neizobražen in nadut. Pred kakšnimi 2 leti sem dobronamerno napisal, da naj ne copy-pasteajo člankov od siola in podobno in navajajo "Spisal:" spodaj in glumijo, da so to Partisovi "novinarji" spisali. Res je malo "pointless" ščitit avtorske pravice na piratskem portalu. Ampak vseeno, s to maškerado so se pretvarjali, kot da so ti iz Partis ekipe pismeni in da znajo spisati novico samostojno. Grozila pa jim je potencialna tožba s strani kakega Siolovega novinarja. Ko sem izpostavil naj tega ne počnejo, so deletali moj komentar, nato pa me je ta Oficir okaral v ZS. Ko sem mu razložil zakon o avtorskih pravicah, je bil presenečen, kot da je živel v jami od otroštva. Ko že omenim otroštvo, nivo zrelosti, odgovornosti in ponosa teh ljudi je res otroški :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: n3zn4n ()

celje ::

ne razumem, da si se sel ubadat in pametovat drugemu. si na partis sel zaradi novic? who cares? nekateri tu gor imate probleme sami z seboj. potem pa se cudite kako so drugi "grozni".

partis je bil cool. bmk kaksen vmesnik imajo, kaj kdo kopira. na takem "portalu" vam je valjda jasno zakaj ga "obisces"?

se strinjam, malce "cudni" admini, ni vse po "jusu". vendar bilo je zastonj (ja zastonj, ne mi z bednimi forami,... komp prizgan, elektrika,...ter ostale nebuloze).

ce pride nazaj super, ce ne, tudi prav.

sama fuucking skodozeljnost. sonce je, corone ni (do jeseni), dajmo malce pozitivnosti.

8====D~~ ::

100 MB uploada je bilo dodano vašemu Partis računu.

Mare2 ::

n3zn4n,kaj si delal na fartisu? DL legalne filme?

Pameten dečko. :) Je pa tvoje sporočilo neprimerno. Prosim, svoje depresivne motnje izlij na papir. Piši dnevnik.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Skyman ::

Sej taki so itak najbolj pametni kot n3zn4n,v resnici so pa najvecji "pirati" potem pa pametni kako oni to ne delajo kot drugi

donvito ::

Kakor se spomnim je bil pod vsako novico dodan Vir do original prispevka, zgoraj pa spisal ta in ta.

Skyman ::

Seveda da je bilo vse napisan ter prilozen vir od originalnega prispevka.Pusti n3zn4n vrjetno hoce frajer izpadet kako je on na partisu prebiral in gledal kako rastline rastejo,v resnici je pa tudi sam prenasal torente od nekega xxx americana,za kar ga itak ne boli tako kot za nekega siol novinarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

n3zn4n ::

donvito je izjavil:

Kakor se spomnim je bil pod vsako novico dodan Vir do original prispevka, zgoraj pa spisal ta in ta.


Ne, bilo je "Povezava" in "Spisal", po mojem "prepiru" z Oficirjem pa je pristal, da spremeni v "Vir:" in "Objavil", ker je to bolj zakonsko skladen način citiranja vira....

Bom še odgovoril vam, ki ste brez razloga triggerani zaradi mojega ostrega posta proti Oficirju... gre za to, da se je Partis ponašal s "Pravnim poukom", zavzemali so se za zakonitost same vsebine portala, po drugi strani pa cenzurirajo dobronamerne pobude, kot je bila ta moja s tem citiranjem virov. Takrat sem bil tako ogorčen, in ker je tip napovedal, da bo izbrisal vse sledi najinega dialoga (he knew he fucked up), sem screenshotal celotno dogajanje, ampak ga ne bom javno objavljal. Če koga zanima, naj piše na ZS, pa mu posredujem screenshote te moje zgodbice. Takrat sem bil precej ogorčen nad tem dogajanjem. Tak da ja, moje pisanje je malo emotivno, zafrustrirano, "grudge - holding"... ampak je iskreno in utemeljeno. Pa saj ne pljuvam samo jaz :)) Poglejte zadnjih nekaj strani postov, kako mnenje imajo ljudje o temu človeku (in ostalih)..

n3zn4n ::

Mare2 je izjavil:

n3zn4n,kaj si delal na fartisu? DL legalne filme?

Pameten dečko. :) Je pa tvoje sporočilo neprimerno. Prosim, svoje depresivne motnje izlij na papir. Piši dnevnik.


Neprimerno bi bilo, če bi nekoga užalil na primitivnem nivoju in neargumentirano. Razjezil sem se na "fin" način, brez kletvic ali primitivizmov. Neprimerno je tvoje sporočilo, ker mi pišeš, da imam depresivne motnje in da naj pišem dnevnik. Brezvezni ad-hominem, ki ti zna prislužiti Persona non grata :)

Skyman je izjavil:

Seveda da je bilo vse napisan ter prilozen vir od originalnega prispevka.Pusti n3zn4n vrjetno hoce frajer izpadet kako je on na partisu prebiral in gledal kako rastline rastejo,v resnici je pa tudi sam prenasal torente od nekega xxx americana,za kar ga itak ne boli tako kot za nekega siol novinarja.


Nisem bral Partisovih novic, oz. sem jih občasno prebral na portalu Računalniške novice, od koder so bili ukradeni brez citiranja avtorjev prispevkov. Kaj če sem pirat, in "kradem" korporacijam multimedijske vsebine pomeni tudi, da sem slab, če sem dobronamerno svetoval, da bi zaščitil moralne avtorske pravice avtorjev ukradenih člankov? Imam občutek da sem razjezil kakšne "Partis staffmemberje" :))

Nisem prišel nergati sem, itak sem zadržal to svojo zgodbico zase, ampak ker so totalno zavozili ta portal in si naredili sramoto, bom pa zdaj še malce soli posipal na rano, ker so bili že takrat zelo "anti progress" in me za zahvalo za moj dobronamerni namig okarali in cenzurirali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: n3zn4n ()

SuperKripto ::

n3zn4n je izjavil:

Ta človek, ki sliši na vzdevek Oficir, je nerazgledan, neizobražen in nadut. Pred kakšnimi 2 leti sem dobronamerno napisal, da naj ne copy-pasteajo člankov od siola in podobno in navajajo "Spisal:" spodaj in glumijo, da so to Partisovi "novinarji" spisali. Res je malo "pointless" ščitit avtorske pravice na piratskem portalu. Ampak vseeno, s to maškerado so se pretvarjali, kot da so ti iz Partis ekipe pismeni in da znajo spisati novico samostojno. Grozila pa jim je potencialna tožba s strani kakega Siolovega novinarja. Ko sem izpostavil naj tega ne počnejo, so deletali moj komentar, nato pa me je ta Oficir okaral v ZS. Ko sem mu razložil zakon o avtorskih pravicah, je bil presenečen, kot da je živel v jami od otroštva. Ko že omenim otroštvo, nivo zrelosti, odgovornosti in ponosa teh ljudi je res otroški :)

lol, kaj ste pricakovali od ljudi, ki ne samo da podpirajo krajo tujih del in truda ampak furajo skupnost, ki zivi od tega? ce zelis moralo i etiko, zakaj obiskujes taksno stran?

n3zn4n ::

SuperKripto je izjavil:

n3zn4n je izjavil:

Ta človek, ki sliši na vzdevek Oficir, je nerazgledan, neizobražen in nadut. Pred kakšnimi 2 leti sem dobronamerno napisal, da naj ne copy-pasteajo člankov od siola in podobno in navajajo "Spisal:" spodaj in glumijo, da so to Partisovi "novinarji" spisali. Res je malo "pointless" ščitit avtorske pravice na piratskem portalu. Ampak vseeno, s to maškerado so se pretvarjali, kot da so ti iz Partis ekipe pismeni in da znajo spisati novico samostojno. Grozila pa jim je potencialna tožba s strani kakega Siolovega novinarja. Ko sem izpostavil naj tega ne počnejo, so deletali moj komentar, nato pa me je ta Oficir okaral v ZS. Ko sem mu razložil zakon o avtorskih pravicah, je bil presenečen, kot da je živel v jami od otroštva. Ko že omenim otroštvo, nivo zrelosti, odgovornosti in ponosa teh ljudi je res otroški :)

lol, kaj ste pricakovali od ljudi, ki ne samo da podpirajo krajo tujih del in truda ampak furajo skupnost, ki zivi od tega? ce zelis moralo i etiko, zakaj obiskujes taksno stran?


Jaz sem takrat samo dobronamerno svetoval, naj pazijo da si ne "lastijo" teh člankov, da jih nebi kaka tožba doletela... to bi bila nepotrebna bruka in strošek, pa itak so že fehtarili za donacije, ker jim je bilo to predrago financirati iz žepa...Če furaš tracker portal pomeni, da moraš obvezno moraš biti nemoralen? Pa saj tu ni vprašanje morale, ampak nekega ugleda, respecta od uporabnikov in na koncu koncev od ljudi, ki so vlagali denar v portal preko donacij. Če si kot Oficir lastiš nek portal in se delaš finega, da imaš "Pravni pouk", potem pa še moraš biti pri takih zadevah kot so citiranje virov dosleden. Če ne, izpadeš uporabnikom (starejšim od 13 let in splošno razgledanim) kot navaden otročaj, ki ne zna peljati enega takega portala na ustreznem nivoju. Partis je imel plačljive oglase in z novicami so imeli namen "nabijat oglede" strani, podobno kot to delajo mediji. S tem da mediji za to plačajo novinarja...

SuperKripto ::

Kaj pa ce bi naredili eno posteno skupnost? Taksna kraja lahko sicer laufa nekaj casa ampak cez cas se zarad tega kvaliteta lahko znizuje. manjsa podjetja pa vprasanje ce prezivijo. Kaj se zgodi, ce ves svet samo copy paste clanke? Par medijev lahko kontrolira informacije, ker jih ostali plonkajo? Kdo bo preverjal informacije, kje so raziskovalni novinarji? Ko ni bilo torrentov je bilo raziskovalnih novinarjev dost vec kot zdaj.

Zgodovina sprememb…

pviran3 ::

Zakaj so torrenti javno dostopni?

Mare2 ::

pviran3 je izjavil:

Zakaj so torrenti javno dostopni?


Saj niso. A sedaj fartis že dela?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

n3zn4n ::

Forum objava:
 Blamaža1

Blamaža1



ZS:
 Blamaža2

Blamaža2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: n3zn4n ()

d4vid ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ta ga zmaga:

"Trenutno potekajo zadnja testiranja socialnih delov (forum, klepet, profili,...)"

Že od samega začetka potekajo zadnja testiranja za faking forum? Fak no keri imbecili lažnivi, kako jih ni sram? Ko jih kdo prcne na facebooku pa odgovorijo na nivoju osnovnošolca.

No tega dela pa nikoli ne pozabijo:

PayPal donacije: donacije@partis.si



Men ni jasno kaj maš tukaj za testirat 3 mesece. Tak portal kot je partis, en sposoben programer postavi v 1 mesecu iz nule, forum, klepet, profile jaz sprogramiram v parih dneh ce je treba, pa nisem programiral v PHPju ze... par let.

Gagatronix ::

n3zn4n je izjavil:

Forum objava:
 Blamaža1

Blamaža1



ZS:
 Blamaža2

Blamaža2



Sploh nivo pismenosti v drugi sliki je naravnost smesen. Da si pri tridesetih tako funkcionalno nepismen, da od sebe das tako skropucalo sta dve moznosti:

1) si idiot
2) si hodil na solo s prilagojenim programom

Mare2 ::

Meni se to ne da brat.

Vsakršen poskus dokazovanja, da je nekdo neumen, nepismen itd. se mi zdi neotesano.

Ljudi je treba jemat take, kakršni so. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gagatronix ::

Mare2 je izjavil:

Meni se to ne da brat.

Vsakršen poskus dokazovanja, da je nekdo neumen, nepismen itd. se mi zdi neotesano.

Ljudi je treba jemat take, kakršni so. :)


Ja, in nekateri so nepismeni butci. Taki pac so. In kot take jih jemljemo.

eTheBlack ::

Slikanje in objavljanje zasebnih sporočil je pa malo glupa...

hojnikb ::

Gagatronix je izjavil:

n3zn4n je izjavil:

Forum objava:
 Blamaža1

Blamaža1



ZS:
 Blamaža2

Blamaža2



Sploh nivo pismenosti v drugi sliki je naravnost smesen. Da si pri tridesetih tako funkcionalno nepismen, da od sebe das tako skropucalo sta dve moznosti:

1) si idiot
2) si hodil na solo s prilagojenim programom

al pa skadiš 69 bluntov na dan.
#brezpodpisa

n3zn4n ::

eTheBlack je izjavil:

Slikanje in objavljanje zasebnih sporočil je pa malo glupa...


Ma saj nebi, ampak ker so zaj*bali ta portal, za katerega so tudi nekateri, ki jih jaz poznam donirali 10 ali več evrov mesečno, pa si zaslužijo bruko in sramoto. Jaz sem downfall Partisa začutil že dolgo dolgo nazaj, ko je prišlo do političnega razkola Partis-Blink in odstopa določenih posameznikov iz piratske scene zaradi določenih dogodkov, tisti ki poznate zgodbo boste vedeli, o kom in o čem govorim. Danes pa ne Partis ne MojBlink nista ničemur podobna, nekoč dolgo nazaj so to bili portali z nekim communityjem, kvalitetno vsebino, zdaj pa gre za eno samo nemarščino. Bolj kot ne je šlo za rip off-e iz TPB, rarbg.to in podobno... nekoč so ljudje še dejansko (prostovoljno) prevajali filme in serije =)

vnetidebater ::

Nevem kaj želiš dokazat.

Screenshotanje zasebnih debat je hudo bedna poteza.


Jaz se tudi "kurčim" čez poteze Partisa ampak ti si pa tole storil izključno samo za neko osebno zadovoljstvo.
In tole si hranil 3 leta? :D lol.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Saj bi kaj napisal, pa vidim, da je maksimalna še dovoljena starost za pisanje v tej temi 9 let.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

n3zn4n ::

vnetidebater je izjavil:


Nevem kaj želiš dokazat.

Screenshotanje zasebnih debat je hudo bedna poteza.

Jaz se tudi "kurčim" čez poteze Partisa ampak ti si pa tole storil izključno samo za neko osebno zadovoljstvo.
In tole si hranil 3 leta? :D lol.


Osebno zadovoljstvo ja, da javno izrazim svoje razočaranje nad propadom portala. Sem hranil to 3 leta ja, kot da je to nek problem. Ni težko met zapisan file na disku. Partisa danes ni, zato ker tisti ljudje niso mogli storiti podobno s programsko kodo Partisa. Če bi oni mojstri downloadali source od portala v neko mapo na disku, pa če bi vsaj mesečno delali backup na neko 3rd party lokacijo, bi Partis lahko bil nazaj praktično takoj, magari brez vsebin. Bi vsaj imeli prazen template, ki bi se lahko naprej zapolnjeval...

Meiniken ::

nekoč so ljudje še dejansko (prostovoljno) prevajali filme in serije =)

Potem so pa začel zaračunavat, ker so pogruntal, da hrana v štacuni tud košta x eur? :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

n3zn4n ::

Meiniken je izjavil:

nekoč so ljudje še dejansko (prostovoljno) prevajali filme in serije =)

Potem so pa začel zaračunavat, ker so pogruntal, da hrana v štacuni tud košta x eur? :)


Ma ne, razlogov je bilo več. Eni so to delali z "sharing is caring" odnosom, da pač naredijo nekaj za community.. Spet drugi so mogoče vadili bralno/slušno razumevanje angleščine s tem, ko so prevajali. To je bil čas, ko še streaming platform ni bilo (vsaj niti približno ne v taki obliki kot danes)... piratstvo in pripravljanje contenta je bilo kot nek "hobi"..

vnetidebater ::

n3zn4n je izjavil:

vnetidebater je izjavil:


Nevem kaj želiš dokazat.

Screenshotanje zasebnih debat je hudo bedna poteza.

Jaz se tudi "kurčim" čez poteze Partisa ampak ti si pa tole storil izključno samo za neko osebno zadovoljstvo.
In tole si hranil 3 leta? :D lol.


Osebno zadovoljstvo ja, da javno izrazim svoje razočaranje nad propadom portala. Sem hranil to 3 leta ja, kot da je to nek problem. Ni težko met zapisan file na disku. Partisa danes ni, zato ker tisti ljudje niso mogli storiti podobno s programsko kodo Partisa. Če bi oni mojstri downloadali source od portala v neko mapo na disku, pa če bi vsaj mesečno delali backup na neko 3rd party lokacijo, bi Partis lahko bil nazaj praktično takoj, magari brez vsebin. Bi vsaj imeli prazen template, ki bi se lahko naprej zapolnjeval...


"kr neki". :)

Kmal bo konc šihta, bejž na eno kavo.

Se pa strinjam ja. Ni jim bilo mar :)

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

A plex brez naročnine pošilja iz pc na tv prek wifi tudi podnapise?

IcyFox ::

Konlov je izjavil:

A plex brez naročnine pošilja iz pc na tv prek wifi tudi podnapise?

ja

filip007 ::

Potem je glavna prednost, če nisi na bakru?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

legion ::

Konlov je izjavil:

A plex brez naročnine pošilja iz pc na tv prek wifi tudi podnapise?

jaz bi bolj kot plex priporočal Jellyfin. celotni drugi val sem skrbel za kratkočasenje žlahte in prijateljev. je brezplačen, aplikacije za vse naprave obstajajo, lepo se predvaja v brskalniku, s podnapisi ni težav (do neke mere jih celo sam prenese).

Jesenican2 ::

Saj jih plex tudi. Je pa edini minus, vsaj zame, pri Jellyfin to, da ne obstaja za (še) za Tizen in WEBos.

Phantomeye ::

An0N je izjavil:

Glede na to, kar vidim trenutno na portalu partis.si, je portal v hudih težavah. To je dobesedno navadno skrpucalo... deluje, kot da se je lotil tega kak bolj nevešč študent. Deluje, kot da se nobeden sposoben prostovoljec ni javil za zastonjski projekt, pa so več kot očitno našli nekoga, ki niti slučajno ni kos tej nalogi. Na začetku pa ogromno hype-a glede prenove, TF-IDF search indeksov in ne vem kaj še vse. Med tistimi, ki so partis postavili gor in ga držali skupaj in med temi trenutnimi upravitelji je razlika dan pa noč. Ne bi me čudilo, če niti eden od njih ni IT-jevec s smislom za nek digitalni produkt. Velik buuuuuu :)

Aja, pa Google Analytics cookie, brez pravilnika o piškotkih, na javno objavljeni "produkcijski" strani! Bravo! Še prijavo informacijskemu pooblaščencu in par tisoč EUR kazni si nakopajte, mojstri.



I mean... ne dobiš kazni kar tako - informacijski pooblaščenec ti pove, da spletna stran ni v skladu z zakonodajo. Potem ti pa dajo 14 dni (če se prav spomnim), da javiš kako boš zadevo zrihtal in kdaj. V bistvu za zadnje nisem ziher ali imaš 14 dni časa, da odpraviš neskladnost ali, da imaš 14 dni časa, da sporočiš. Pozabil - je že dve leti od tega.

eTheBlack ::

Kakšna novica koliko časa bodo potekala zadnja testiranja socialnih delov (forum, klepet, profili,...)?

hojnikb ::

69 tednov ali 420 commitov v kodo, kar pride prej.
#brezpodpisa

donvito ::

eTheBlack je izjavil:

Kakšna novica koliko časa bodo potekala zadnja testiranja socialnih delov (forum, klepet, profili,...)?

Dokler ne bo zmanjkalo bedakov, ki še donirajo in upajo ... :))
Keri kreteni, res.

Taip4n ::

Razmišljam o nakupu fartis.si domene in redirect na partis.si.

xseki ::

Klepetalnica:))

WallSreet ::

Tudi v trenutni obliki je Partis svetlobna leta pred Slo-Techom kar se tiče dizajna lol :))

DamijanD ::

Upam, da večino STja postavlja vsebino pred dizajn (in isto pričakujem od torrent strani - torej torrente, ne pa CSS umetnost)

shadeX ::

WallSreet je izjavil:

Tudi v trenutni obliki je Partis svetlobna leta pred Slo-Techom kar se tiče dizajna lol :))


Dizajn praktično ni vreden veliko. Spoznal ko sem prvič videl Reddit nekaj let nazaj. 4 najbolj obiskana stran na svetu, izgled pa iz leta 98.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

flyby ::

shadeX je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Tudi v trenutni obliki je Partis svetlobna leta pred Slo-Techom kar se tiče dizajna lol :))


Dizajn praktično ni vreden veliko. Spoznal ko sem prvič videl Reddit nekaj let nazaj. 4 najbolj obiskana stran na svetu, izgled pa iz leta 98.


+craigslist

sentiš ::

Kje se trenutno lahko najde sinhronizirane risanke oz. kako se imenuje tista skupina, ki je na partis dajala sinh. risanke?

Anney ::

slosinh, slosinhro, napiši v iskalnik
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
««
68 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631935 (24620) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254500 (103703) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017793 (11868) BorutK-73

Več podobnih tem