» »

Windows programiranje literatura

Windows programiranje literatura

Turbina ::

Zanima me katero knjigo (elektronsko ali papirno) bi mi priporočili za učenje programiranja v Windows okolju ( VC ++ ). Sem začetnik na tem področju in bi se moral naučiti najprej osnov. Programski jezik C ++ pa kar dobro poznam, saj sem že programiral aplikacije, ki so tekle pod DOS-om. Ali mogoče ve kdo tudi za kakšen online turorial, ki bi mi ga priporočal.

Hvala !

NoUse4AName ::

iz tutorialov se ne bos nic naucil, verjami mi. Windows programe lahko delas na 2 nacina, v win32 APIju kjer lahko naredis cisto vse, ker je win32 API osnova ali v MFC ki je veliko lazji in hitreje nardis nekaj, je pa zato pocasnejsi(ampak razlika je redko opazna). Mam jst na mojem compu 2knjigi o MFC in 1 o win32 APIju in v teh bos nasel zelo zelo veliko. Daj mi mail ali pa pridi na kanal #illusion-si na quakenetu. Ampak knjigi o MFC sta obe preko 5mega, o win32APIju pa okol 4.4Mb tak da ce mas kaki hotmail ali kaj tazga pozabi.

zvanidzoni ::

a lahko tut mene mejlas
do 10Mb (2 knjigi) na
zvanidzoni@volja.net
eno pa na
zvanidzoni@email.si

alesrosina ::

se lahko se jst javm, da mi mailas? :D
aspmasper@obmocje51.krneki.org

anyway ..... jst ti priporocam uclanitev v ksno tehnicno knjiznico. (CTK - ce si iz LJ - pa ce si student, si ze avtomaticno vclanjen (1500 na let) - ce si pa dijak, mas pa letno 1500 clanarnine - za ostale pa 2500 na leto)

NoUse4AName ::

zvanidzoni: file je bil prevelik in ni slo poslat.
Ce hocete imet pridite na quakenet kanal illusion-si, ker prek maila ne mislim vec posiljat.
Knjige so pa:
ms_press_-programming_windows_5th_edition_by_charles_pelzold.chm
Programming Windows with MFC Second Edition - Jeff Prosise
Programming Microsoft Visual C++ Fifth Edition.chm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rd bi se nauču C++

Oddelek: Programiranje
212573 (2110) mte
»

EditBox

Oddelek: Programiranje
121479 (1333) [MYTiX]
»

C++ literatura

Oddelek: Programiranje
121766 (1529) Yohan del Sud
»

C++ začetniki

Oddelek: Programiranje
182117 (1388) MasterBlaster
»

C++ MFC

Oddelek: Programiranje
311337 (1073) Kekec

Več podobnih tem