» »

Jebana KIŠTA pof.......!!!!!!!Piiiiiii!!!!!

Jebana KIŠTA pof.......!!!!!!!Piiiiiii!!!!!

rap3r ::

Mam na novo naložene xpje! Ko poslušam mp3je in gledam filem al pa špile igram mi na usake 10 sekund prbližn sistem zamrzne za stotinko in pr muski se tko sliš kukr da bi cd preskoču!!!!!!!!!!!!!!;((;((POMAGITE ČENE BO LETU ČEZ OKN!!!!!!!! Via driverje sm že deinšteliru dela isto!!!!!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

krucymucy ::

Mogoče pa ti un winfox, ki si ga popoldne naložu jebe... men je tud ... no zdej mam pa w2k namest XP-jev...
P.S. zdi se mi škoda tistih 7MB ki se jih dll :D

kuglvinkl ::

Da si nisi ti dolpotegnu Winfox V2.0 za W98, ker kajti namreč, samo za ta OS obstaja, za W2k še ne (kolkr jaz vem). JE pa zanimivo, da ti vsaj delajo igre, meni niso (freeze), tako da je letel dol in čakam na verzijo za 2k/XP.

Na forumu sem pa bral, da menda ta verzija dela z XP-ji. Z 2k zagotovo ne, ko hočeš zalaufat špil (pred tem pa normalno kaže temp. itd. oz Hardware monitor)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

rap3r ::

Sm mel prej foxa za 98 pa mi ni temperature kazu tko da ta je sigurn za xpje! Nevem v čem je caka!;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

krucymucy ::

Ne vem v cem je caka - ma je men tud sesul winse... mogoče jih je zaradu cesa drugega, ampak sem skoraj 100% da je kriv winfox...

kuglvinkl ::

Folkpizidi zaradi tega Winfoxa, jep. Res počakaj do verzije 2.0 za 2k/XP.
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Sej jo mam 2.0 za xp! Dobu na nekem ftpju! Pa ni problem v tem v nečem drugem je! S formateru dons in use driverje brez foxa...in je isto! BOm že pogruntu kaj je sej me tok ne mot!:D:))
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje 6800LE ozeroma mod. v 6800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1137736 (5070) Alesi
»

WinFast A280 LE TD

Oddelek: Navijanje
281343 (950) Tic
»

Win fox!!!

Oddelek: Programska oprema
8782 (649) rap3r
»

Geforce 2 Ti????!

Oddelek: Kaj kupiti
421297 (745) rap3r
»

Winfox in Winfast GeF?!

Oddelek: Strojna oprema
141248 (991) _max_

Več podobnih tem