» »

Error pri connectanju na net

Error pri connectanju na net

V1ruS ::

Vceraj mi je prijatelj pripeljal komp, da mu ga formatiram. Danes sem formatiral vse lepo in prav..... Zalomi pa se, ko se hocem na net connectat. Ustvaril sem novo povezavo in ko kliknem na "connect" mi vrze ven tole:


Prjatu mi ni prinesel niti enega driverja, ker je reku, da jih sploh ni dobil in da tudi brez njih dela vse normalno....

Lepo bi prosil, ce mi lahko kdo dobi driverje za ASUS A7N8X-VM matično ploščo. Jaz sem že nekaj gledal pa nevem kaj zdljat. :blush:

Hvala za pomoc.
  • spremenil: V1ruS ()

Carmack ::

pojdi na omrežne povezave in z desnim gumbom stisni na povezavo,potem pa klikni popravi....upam da je to to...sicer nimam izkušenj s tem ker mam T-2 0:) ,ampak poskusiti ni greh pravijo...
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

MitkoVIP ::

enable mrezno kartico bi znalo resit to napako ;)

V1ruS ::

Sem že probal, ampak nikjer ne dobim možnosti za enable. Mrežna je "intergrirana" na matični plošči, zato sem pomislil, da bi bilo dobro driverje zdljat, ampak nevem kaj jaz rabim: bios, drivers, VGA, BIOS-Utilities, AUDIO....:O :\

elasto_mania ::

desni klik my comp device manager desni klik na kartico enable

Metulj1 ::

Če ti delaš to pri sebi doma ti ne bo delal ker se ne konektaš s pravega mesta.

`ripper` ::

caki caki... kaj misls s tem,da bi blo dobro driverje zDLdat... Definitivno da moras driverje zDLdat. OK, mogoce mas sreco, pa je mrezna SiS/Via/RTL, samo se zmer je pametno driverje updtata z prizvajalcevimi. Ce mas pa ksn novejsi racunalnik pa nforce al pa ksn tak cipset... pol si pa mrzu.
Vsakic, ama res vsakic, ko formatiras (ok, to bo zdej moj nasvet, verjetn se ne bojo usi strinjal z mano, samo...), najprej poskrbi da bo vse z driverji klapal, v device managerju ne smes met nobenga klicaja. Potem sele lahko razne internete in ostalo sraje obdelujes...dokler pa teb ne bo stimalo z driverji vse pa opa brate, odpade... =)

Aja, pa ko bos izbiral pravi driver... rabis LAN/Ethernet/Network driver... v ostalih primerih pa rajs to dajte instalerat nekomu, ki ve =|
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: `ripper` ()

farko ::

Iz svojega modema in svoje številke se ne boš povezal na prijateljevpc z netom.nesi mu ga nazaj in se pri njemu poskusi povezat to mje vse če si vse ostalo porihtal.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnikom noče povezati na wifi

Oddelek: Omrežja in internet
91830 (1085) solatko
»

Težave z USB 2.0 porti pod Windows XP SP3 (Asrock „mamaplata“)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71270 (1191) Barbarpapa2
»

SecureW2; Žična in brezžična povezava na istem laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
577402 (6748) ArchNem
»

local area connection??

Oddelek: Omrežja in internet
81244 (1092) amigo_no1
»

driverji za zvočno kartico

Oddelek: Strojna oprema
105199 (5074) zgubljena

Več podobnih tem