» »

Kateri hladilnik kupiti?

Kateri hladilnik kupiti?

matej888 ::

Jaz bi pa rad vedel kateri hladilni sistem bi bil najbolj primeren/tih za mojega Athlona XP 2800+ na ASUS A7N8X DELUXE (Socket A 462) maticni plosci. Trenutni ventilatorcek je preglasen (ze od vsega zacetka), tako da ce hocem da mi vsaj kolikor toliko hladi, se mora vrteti na full. Najbolj zadovoljen bi bil z kako Heatpipe varianto. Pa nadomestni hladilni sistem za grafiko PowerColor ATI9600 256Mb AGP. In pa seveda kje pri nas bi zadeve dobil (JAE, ipd.?)
Hvala za morebitne odgovore.
Tech-freak

Toomy ::

matej888 ::

Hvala za pomoc:D
Tech-freak

Toomy ::

Prosim:)

bajker ::

Procesor (glede zgoraj omenjenega Zalmana preveri, če gre gor in se ne zadane v kakšno komponento v okolici podnožja)

Toomy ::

Zadeval se po mojem nebo nikjer. Problem bo edino če bo napajalnik napoti. Nevem kakšno ohišje maš pa kakšna razdalja. Daj malo vzemi kakšen meter v roke pa malo pomeri. Drgač pr drugi opciji pa morš zraven dokupit še ventilator. Aja pa ta cooler za grafično je prvič malo zajebano gor dajat :). Jaz sem se kar malo matral ...

matej888 ::

Ze narocil. Kar se prostora ohisja tice pa mislim da ne bi smelo bit problemov, ker bom tako ali tako izdelal sam ohisje po mojih potrebah - nestandardne oblike.
Sicer je pa neverjetno kako hitro zastarajo PC-ji, ce pomislim da sem ga pred 2 leti sestavljal skupaj in jemal kar se da spica komponente, jih dobil super poceni zaradi prijatelja ki je lastnik trgovine v Trstu, sedaj pa so taki PC-ji (po sedanjih kriterijih) skoraj prazgodovinski.... 8-O
Vseeno pa hvala za nasvete in se priporocam za kdaj drugic.;)
matej
Tech-freak


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91588 (1380) bajker
»

Hlajenje z 0dB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192007 (1350) Brvar
»

Katere 120 mm ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101798 (1554) Kato
»

kaj si mislite

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71447 (1237) darq7
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51333 (1300) AndrewSmith

Več podobnih tem