» »

Laserski printer Brother

Laserski printer Brother

TeraSonic++ ::

Nameravam kupiti monokromatski laserski printer Brother HL-2030 pa me zanima, če ima kdo tukaj izkušnje z njim?

HL-2030 cena 23K sit

Če pa pozna kdo kaj bolšga za ta denar pa kar na dan z besedo samo mora imeti tudi driverje za Mac OS X.

Hvala;)
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

krho ::

Servis za Brotherja pri nas je v qrcu. Samo colajo in nič ne naredijo.
2x v 14 dneh je šel na servis zaradi ker je pograbil več kot 2 lista na 1x, potem pase je vse skupaj no3 zmečkalo.
Bila je pritožba, da je bil tiskalnik pred 14dni na popravilu zaradi iste napake, rekli so, če želite tiskalnik plačajte popravilo še 1x. Aja pa to je šlo za 5070N model
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Maximus ::

Živjo!

Jz mam Brother 2030 približno 8 mesecev. Moram reči, da za enkrat dela vredu. Ni problemov z njim in printa relativno hitro.

LP!

Monster ::

js mam njegovega "predhodnika" 1430, vec ko dve leti pa dela super :)
Ka zaboga...

TeraSonic++ ::

Kako je pa kaj z tonerji ? Kako najceneje a še vedno kvalitetno printat ??
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Monster ::

hmmm .. originalni toner je bil za 3600 strani .. pa sm tud slike printal cena je bla cca 17k ... za 6000 strani toner pa je bla cena cca 21k(je bla akcija, drugac je mnda 23k) ... zdaj si pa malo poracunaj pa bos videl strosek na stran :)
Ka zaboga...

kuglvinkl ::

Jest mam Samsung ML-1610 in sem strašno zadovoljen.

TeraSonic++ ::

Samsung ML-2010p zgleda zelo mikaven pa še obnovljene kartuše dobiš za 3000strani po 9990sit se pravi 3,33sit/stran. Za Brother sem našel tonerje za 2000strani po 9790sit 4,9sit/stran.

Vrjetno bom uzel Samsunga ML-2010p (ml-1610 nima drajverjev za os x). Me pa zaniam kakšna je kvaliteta izpisa pri samsungih? Če bo vsaj tako dobro delal kot njihovi monitorji potem bo super :D
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

TiNa. ::

Brotherja hl2030 mam ze kaksne pol leta in sem zelo zadovoljna. Razmerje cena/kvaliteta je imho res ok.

Ugodno dobis obnovljen toner pri Pavlinu v Lj (www.pavlindoo.si - ni cenika na strani, poklices in vprasas).

tris ::

Tud jaz isto kot kuglvinkl: SAMSUNG ML-1610 in sem strašno zadovoljen.

AndreAS ::

Yo, če so ti novi Samsung printerji dobri kot moj " stari " 1710P, s katerim sem zadovoljen, potem kr ponj.
Aja, ve kdo kje se vidi, koliko je še tonerja ostalo, ker ga mam že 2 leti, pa me zanima kak dolgo bo še šel ta originalni toner?
Govorim o Samsungu 1710P.

Lp, Andrej

Mirč ::

HI
uporabljam lexmark e230 skaterim sem z 1 tonerjem naredo ca. 2400str.zdaj pa kupil toner za 6.000strani in stane z popusti ca.13500sit torej cena daleč najbolj ugodna(2,25sit)tiska zelo hitro 16str/min.

M-man ::

Tudi jaz imam namen kupiti laserja do 25k. Gledam pa HP LaserJet 1018, Samsung ML-2010P ali Brother HL-2030. Sicer bi z veseljem vzel Samsunga ML-1610, vendar sem opazil, da jih nikjer več nimajo. Kakšne so kaj vaše izkušnje?
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Kebab ::

V firmi imamo kakšnik 20 ML-1610 Samsungov. Smo zadovoljni, dnevno se dela kakšnik 400 printov na vsakem in zaenkrat so še vsi ok in brez težav. Še zase doma sem ga vzel, ga tudi ni bilo nikjer za dobiti. Ga pa je naročil Comtron in sem ga imel v par dneh.

TeraSonic++ ::

Dones sem dobil Samsunga in sm zelo navdušen, hitrost in kvaliteta printe je dobra le malo me skrbi ker se tam kjer meče vn papir zelo segreje (je to normalno?).
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

M-man ::

Kateri model si pa kupil?
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

TeraSonic++ ::

Samsung ML-2010P
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

laserski tisklanik samsung

Oddelek: Kaj kupiti
173010 (2664) simon2704
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
122317 (2085) sleby
»

kateri cenejši laserski tisklanik

Oddelek: Kaj kupiti
142075 (1767) mersol
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324893 (4248) dolenska
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153725 (3469) Nebomgabiksa

Več podobnih tem