» »

Vrjamete v vedeževanje in horoskope?

Vrjamete v vedeževanje in horoskope?

dolenska ::

Sem bil včeraj pri prijateljici, katera mi je preko kart napovedala prihodnost, pa se mi porajajo vprašanja.

Vem, da nekateri mečejo celo nek velik denar za napovedovanje prihodnosti. A se splača podjetjem, katera imajo linijo 090 sploh prodajat banane? Namreč večina in upam , da jih res večina slovencev in slovenk ne naseda na napovedovanja prihodnosti preko linije 090.

Recimo zelo znani slovenski mojster v govorjenju pravljic je Danny. On ima linijo 090, na katero je baje dosegljiv 24ur na dan. a potlej če ga človk pokliče ob 1 pop. bo gledal v karte in ti povedal prihodnost, prav tako pa gleda v karte ob 2. uri ponoči?

Baje se da s temi 090 linijami veliko zaslužt, saj kar dobro Janezki in Metke darujejo za pravljice svoje težko prislužene denarce. Večkrat je bilo v medijih govora o teh zadevah, kako je vse to ena velika izmišljotina, pa vendar ta podjetja še stojijo in delujejo, tako, da vrjetn ni malo folka k to kliče.

Moja frendica mi je vedeževala o raznih življenskih zadevcah in baje celo ugane kaj se bo z določeno osebo dogajalo. Jaz menim, da je vse poslediča potega kart in od tega ni odvisna usoda življenja. Res pa je, da s tem svetovanjem zelo vpliva na samo razmišljanje, saj sem sam začel kar ornk razmišljat o raznih dogodkih, ki se naj bi mi dogajali v prihodnosti, četudi ne vrjamem v to.

Horoskopi so pa podobna zadevca , ki pa včasih uganejo.
Znakov horoskopa je 12 če se ne motim.
Recimo, da je za vsak znak v sloveniji 150.000 ljudi. Ni mogoče, da se vsem 150.000 ljudem, zgodi podobna zadeva kot jo piše vsakodnevni horoskop, Zato nekako sklepam,da pišejo te horoskope ženske, ki niso končale poklicne šole. Ali se pač motim?

Ali so tudi vam kdaj napovedovali prihodnost?
Kako se je obneslo in ali se je karkoli uresničilo?
Sploh vrjamete v vedeževanje in horoskop?

whatever ::

Vaše zvezde, moje mezde.:D (To bi spadalo tudi v temo o sloganih:) )
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

PaX_MaN ::

Ne.

El Barto ::

Ali so tudi vam kdaj napovedovali prihodnost? ..... že (k sreči je blo gratis :D )
Kako se je obneslo in ali se je karkoli uresničilo? ..... za en k****, men se zdi da nič
Sploh vrjamete v vedeževanje in horoskop? ..... ne


Verjamem pa v isto stvar, v katero tudi vsi tisti z 090 (pa cerkev tudi) - DENAR.:D
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

tomaz- ::

ne, ne, ne...


To je vse res, čist res..... Nč, grem nazaj sanjat :)))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vreme..nenatančnost? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9921074 (18246) matijadmin
»

Vedeževanje in spet - kdo drug kot Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110966 (7339) blackbfm
»

Horoskop...

Oddelek: Loža
272448 (2284) Kaličopko
»

nostradamusove prerokbe - WW III

Oddelek: Loža
359070 (7605) BigWhale
»

Vedeževanje

Oddelek: Loža
222260 (2071) eomer

Več podobnih tem