» »

Poker avtomat

Poker avtomat

denis213 ::

Seos jaz sem tukai nov pa me zanima ce ve kdo kje bi dobo sowtvare za v poker avtomat al pa kje bi lahko kupo rabljen poker avtomat.ker sem si ga mislil sam izdelat sao pol je pa problem software

BluPhenix ::

Lahko naslednjič v malo bolj razumljivi slovenščini? Naj ti bo tokrat, ker si bolj nov, ampak če ne boš napisal bralnega sestavka, ti bo malokdo odgovoril.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

radiator ::

Seos jaz te čis vrei razmin :) Zglea da folk nea razmi naše šprahe

Ojoj to pa bo težko. Kaj kaka PC igrica ti OK? Pač daš PC-a v škatlo pa par knof-ov gor pa je :)
Kaj je jutri že bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: radiator ()

denis213 ::

ja pa mislim kaki taki program ko lahko spilas za pravi dnar(denar) tak da ce das 500 sit da mas pol tam 500 sit pa da lahko nastavljas bet 20,30,100 vredi bi blo ce bi slo do 1000sit pa kje bi se lahko nabavo ono za denar not dati ko so na vseh avtomatih hvala

linuxdady ::

Za kaj takega si boš moral najprej od vsega pridobiti koncesijo za prirejanje iger na srečo.

PaX_MaN ::

WTF?
Simpl odgovor - kupi že narjen avtomat.

radiator ::

Ja in potem ga moraš povezat na DURS!
Kaj je jutri že bilo?

Vikking ::

denis213 hoče, da bi pogruntu sistem poker avtomata, in potem bi hodu v lokale igrat in praznu poker avtomate...

ne bo ti uspelo!

ibrznik ::

Ti poker avtomati po loalih so že lep čas prepovedani,tko da če še veste za katerega ki obratuje pravlepo prijavo na ministrstvo za finance oziroma na UNPIS pa bo veselo :D .Drugače pa kakšen salomonov oglasnik tam je ponavadi mnogo teh reči naprodaj od sprejemnikov denarja(bill aceptorjev),do razno raznih igralnih avtomatov tudi teh gostilniških poker avtomatov.Naštudiro ga bo pa verjetno bolj težko
"Be nice to everybody on your way up.
You might meet them on the way DOWN"

#000000 ::

A si siguren da so prepovedani ?? Jest kr dostkrat vidim koga ki veselo tapka veća/manja, mislm da sami aparati niso prepovedani, vkolikor imaš na njih nalepko in plačuješ neko določeno cifro državi, vsaj bilo je tako ??

LP

ibrznik ::

Siguren,siguren.Ja bilo je tako da si moral plačati davek državi pa takso občini pa si dobil to nalepko.potem pa je prišel novi zakon o igralništvo s katerim so prepovedali opravljanje iger na srečo zunaj igralnih salonov oz.igralnic.Pa so se lastniki teh t.i. poker avtomatov pritožili na ustavno sodišče,ki je ta zakon zadržal za eno leto,zaradi presoje usatvnosti.Zakon je bil vseeno sprejet,tako da je nekje v začetku leta stopil v veljavo.
"Be nice to everybody on your way up.
You might meet them on the way DOWN"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ibrznik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poker v gostilni ... je potrebna licenca?

Oddelek: Loža
92921 (2256) St235
»

Algoritem za prepoznavanje štetja kart (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6611898 (9349) c3p0
»

play-win.com nateg?

Oddelek: Loža
416896 (4824) dejanslo
»

Igralne naprave v kazinojih

Oddelek: Znanost in tehnologija
187373 (6644) frudi
»

Game fanatic

Oddelek: Igre
7939 (701) Tilen

Več podobnih tem