» »

problem z zvočniki

problem z zvočniki

apophis ::

živjo!

mam en hud problem k mi bo požrl vse živce in namreč: kupu sm zvočnike canyon cn-sp51, nč posebnga ampak dobri za v majhno sobo. če bi delal se razume. štos je v tem, da sm zravn plate dobu program soundMAX, instaliru sm ga na PC, nastavu zvok na 5.1 ampak glasu ni blo iz nobenga zvočnika, zato sm zagnov wizarda od tega programa in šou lepo skoz cel postopek kjer te sprašuje kam si kakšn kabl priklopu... po končanem postopku še zmer tišina! kmal nism več vedu kva naj še nardim, zato sm ta soundMAX zbrisu pa pustu da so winsi svoje driverje dol potegnil. no, nakar ugotovim da mi zdej delata 2 zvočnika, kot da bi meu stereo, se prav da signal pride samo na line out(LO) port na zvočni kartici in odvisno od tega kaj priključim v LO, tista dva zvočnika dajeta od sebe zvok. poskusu sm že skor vse kar mi pride na pamet, soundmaxov program sm pregledu do potankosti, v AC3filtru sm naštimu na 5.1 zvok, isto tud v windowsih... men je zmankal idej, tko da če ma kdo kakšno v zvezi s tem kako to popravt bi ga res lepo, lepo prosu če jo deli z mano. aja mam pa na plati 6 kanalno ADI1986A zvočno kartico.
Hvala že vnaprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458562 (5011) d4rko
»

Zvočna kartica - ''dvojni'' zvok?

Oddelek: Zvok in slika
222840 (2336) ArchNem
»

Težave s 5.1 sistemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
91265 (1150) cojss
»

Katera zvočna karta je boljša? (ADI AD1985 SoundMAX 6-channel CODEC vs. SB Live Value

Oddelek: Strojna oprema
101148 (1095) Good Guy
»

po zvočnikih skoz nekaj hrešči, cvili

Oddelek: Strojna oprema
191529 (1311) MitkoVIP

Več podobnih tem