» »

V3505 AMILO PRO

V3505 AMILO PRO

_marko ::

Kaj mislite o tem labtopu? V3505 AMILO PRO
Se da za to ceno dobit kaj boljšega?

Kakšna je kvaliteta zaslona, ohišja, itd...?
Baterija, glasnost ventilatorja, zvočniki??

Ima kdo kakšne izkušnje?!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Samson ::

Od vceraj sem lastnik iste zadeve, vendar z giga rama in pa 2 letno garancijo. Tipkanje po tej zadevi je odlicno, bakterija traja cca 4 ure....se nisem uspel pozizat je do konca, ker je v tem trenutku uporabljam. Trenutno je racunalo na bateriji cca. 50 minut in pie da je se za 3 ure rezerve. Osvetlitev zaslona je na minimumu in vklopljen wirwless, frekvenca delovanja procesorja pa 800 MHz, nastavljeo na dinamicen nacin spreminjanja prek programa Notebook Hardware Control.
Ekran je enostavno krasen, viden iz vseh kotov. Berljivost crk je fantasticna, kjub zmanjsani osvetlitvi. Ohisje je dovolj kompaktno. Zaenkrat nisem se zaznal kaksnega skripanja, je pa res da zvocniki niso nevem kako glasni, vendar ce clovek pogleda zadevo kot celoto je to kko bi se reklo stranskega pomena. Ce gledam movie je cist dovolj glasna zdeva. Drugace pa ni glasen, obcasno se ko je prklopljen na strom malce hitreje zasuka, vendar ni ubijajoce. Na batriji pa se trenutno suce enakomerno in je lahko recem neslisen.
Zadeva je prisla do mene, ker je kolega zaradi viska denarja na firmi (jebat ga konec leta je) uzel zadevo , ter mi jo ponudil za 235 K sit. Seveda sem jo z veseljem sprejel. Ima pa 2 letno garancijo, kar je tudi dodaten plus. Ce prides zadevo iskat in das kaksen toljar vec je tvoja, hehe....Ce te se kaj zanima in mogoce lahko povem, pokazem se priporocam. Testiral pa je se nisem, ker sem sele zvecer zadevo razpakeral. Ce ga kupis ti po moje nebo zal. Evo, se tri minutke in bo prizgan eno uro, pise pa da je rezerve se za 2 uri in 47 minut...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

_marko ::

Odločam se med tema dvema:
nx6310 T5500
Amilo PRO V3505

Na enaa je precej ceneje.
Kaj svetujete?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Samson ::

Pozabu omenit da je XP Pro varianta included, vendar ne na mediju, kar se mi zdi malce cudno naceloma. Se je pa instalacija zacela ko sem zadevo prizgal. Moram jaz poklicat na Likopris kako je s tem sedaj naceloma. Se en link:

http://www.likopris.si/sl/Prenosni_racu...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Samson ::

Zadeva na zadnjem linku (enaa) nima winsow naceloma, zato predvidevam da je nizja cena....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

_marko ::

Ja, odsotnost windowsev me ne moti. Oba modela sta brez.


->Se je pa instalacija zacela ko sem zadevo prizgal.

Sej to je normalno, kolikor jaz vem.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Samson ::

To je vse ok...toda ce sedaj malce pomislim. XP so uradno prilozeni, pomeni verjetno tudi placani. Ni poleg nalepke z stevilko, ker predvidevam da ni pomembna, ker je fujitsu uzel corporate verzijo. In ce jaz zelim ponovno nalozit windowse, kako pripravit notebook na to?
:)
Fora je v tem, da po moje niso ravno za enkratno uporabo, ampak o tem si bom belil glavo pozneje, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

iro ::

Da ne odpiram nove teme. Kako ste inštalirali widowse brez sata driverjev? Meni zateži da ne najde diska. Usb disketnika pa nimam .

koyotee ::

@Samson: lol ti bi hotu se ksnga jurja vec ko pa dobis isti prenosnik NOV z giga rama 120gb diska in 2 leti garancije pri funtechu za 238k sit
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samson ::

Ammmm dej ti malce poglej datume...To je vec kot mesec nazaj in poglej ce imas kje moznost kolk so bile tedaj cene. Potem pa prid nazaj pa me lahka "okurcas" in ozmerjas, ni panike. :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Samson ::

My mistake...mesec cca nazaj je bilo pa res...malce manj. Toda se vedno je bilo kar nekaj ceneje kot je bil v trgovini...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

koyotee ::

prej je bil v3050 in ne v3505 kot prvo, imel je drug procesor ostalo pa je bilo bolj ali manj isto.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samson ::

Ja govor je bil o 3505...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z maminim prenosnim

Oddelek: Pomoč in nasveti
21855 (642) Duhec
»

Kako testirati LCD inverter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71191 (1125) kupim9
»

Kupujem notesnik, in ne vem kako izbrati..do 1000eur ali nad 1500eur..

Oddelek: Kaj kupiti
51227 (1063) Liker
»

Prosim pomagajte mi izbrati prenosnik do 250k

Oddelek: Kaj kupiti
72896 (1892) Dominator
»

kateri prenosnik..... na hitro

Oddelek: Kaj kupiti
61182 (1032) emilio777

Več podobnih tem