» »

Izposoja prenosnika

Izposoja prenosnika

Ajaxy ::

Lep pozdrav!
Zanima me ali je mogoce kje najeti prenosnik npr. za 2 meseca? Ker grem v tujino za kratko obdobje sem mislil kupiti prenosnik, sedaj pa cedalje bolj razmisljam, da ga potem ne bom vec potreboval in da bi ga bilo bolj smoterno najeti, seveda ce je to sploh mozno in ob sprejemljivi ceni.
lp

Gwanaroth ::

Tezko pomojem.

Zakaj pa ga ne zdaj kupis in kasneje prodas?
Lights often keep secret hypnosis..

minime ::

Kam pa odhajaš, če ni skivnost ? Imeriko .... :D

Pač malo poglej za cene pri njih, verjetno ga boš tam dobu ceneje, tukaj ga boš še vedno lahko prodal.

Ajaxy ::

minime: Na Cesko. Za tam pa se res nisem pogledal za cene. Verjetno so pa kar podobne nasim.

Gwanaroth:
Ja, sej to je tudi ena izmed variant. V mislih jih imam vec:
1. Da kupim dober prenosnik (cca 250.000-300.000 SIT), na katerem bi delal tudi kasneje in ga uporabljal namesto stacionarnega.
2. Da kupim poceni prenosnik (150.000-190.000) , ki bi ga uporabljal v tujini itak samo za Office in Internet in ga bi kasneje lahko prodal ali pa celo obdrzal za take primere in kaksne prezentacije na konferencah.
4. Kupim rabljen racunalnik, ki bi ga lahko obdrzal ali prodal.
3. Da ga najamem, ce bi bilo seveda mogoce in financno ugodno.
lp

Gwanaroth ::

Na Ceskem dobis prenosnik kar precej ugodneje kot pri nas :) Sem bil poleti gor in poznam situacijo.. tako, da ti svetujem, da ga kar gor kupis in itak ti potem velja mednarodna garancija..
Lights often keep secret hypnosis..

minime ::

Po vsej verjetnosti v Prago ?Saj maš Nemčijo in Avstrijo dosti blizu.Kjer imajo boljše cene.Vzami nekaj za 500€ pa pozanimaj se za za kakšno zavarovanje v primeru kraje... pa fajn se mej.:D

marvin42 ::

če bi si ga lahko sposodil, bi bila najemnina verjetno blizu cene rabljenega prenosnika
Mostly Harmless

Gwanaroth ::

Oglej si malo http://www.czechcomputer.cz in navedene cene pomnoži z 8, pa dobiš ceno v SIT.
Lights often keep secret hypnosis..

ZLOky ::

Cene pomnoži z 8,6497 (nakupni tečaj). Najcenejši ti stane 14.827,- češkega gn'ra to je pribl. 128kSIT Acer Aspire 3692NWLMi
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Ajaxy ::

Grem v Brno, kar je zelo blizu Dunaja, tako da je res najpametneje, da kupim prenosnik kar na poti.
lp

Šimpanz ::

Pred nekaj meseci sem zasledil ponudbo nekega podjetja, ki posoja računalnike in notesnike. Mislim da je bila cena za najetje notesnika med 5.000 sit in 10.000 (odvisno od zmogljivosti). Torej se to zate definitivno ne izplača in raje kupi novega/rabljenega.

Vice ::

Sem bil službeno pred meseci v Brnu in Pragi in so v večini stvari cenovno kot pri nas oz. dražje. Ta acer je res bolj "poceni" samo garancija velja samo pri njih, mednarodno moraš doplačati. Če hočeš kupiti poceni prenosnik in ga prodati npr. tukaj dobiš za manj denarja in bolšega kot v poceni češki. V končni fazi bi te ta prišel toliko kot Acer zgoraj s pri nas veljavno garancijo, pri nas Acer iste konfiguracije stane 2000 sit več. Na žalost in našo srečo so pri nas "akcije" veliko bolj ugodne. Sploh se pa splača malo pogledati po naših e-štacunah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

oyoy1234 ::

Hej!
Tudi jaz grem za nekaj časa v tujino (Pariz), pa me zanima, kaj se mi bolj splača. Si sposoditi, kupiti rabljenega, kupiti novega (videla sem, da majo na mimovrste kr dost poceni), al kupit v Parizu? So tam dražji al cenejši?

Pyr0Beast ::

Če maš možnost si vzami rabljen dlančnik...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zee ::

Asus EEE, MSI Wind ali kaj podobnega?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916627 (7588) Seb4
»

zakaj so v tujini neprimerno cenejši prenosniki kot c sloveniji??

Oddelek: Kaj kupiti
211966 (1325) wishmaster
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
656118 (4848) sw0rdfish
»

Nakup TABLET PC...katerega vzeti da je najcenejši?

Oddelek: Kaj kupiti
294711 (3847) kimba
»

Nakup prenosnika, žnjtič

Oddelek: Kaj kupiti
402084 (1541) Wolfram

Več podobnih tem