» »

Kako narediti blog?

Kako narediti blog?

Hardstyle ::

Sem se odločil, da bom na svoji spletni strani imel tudi svoj blog. Ker pa na strežniku ni php/mysql podpore pa me zanima kako narediti blog? Mogoče ima kdo kakšno skripto že napisano ali kako drugo rešitev.

Lp

CWIZO ::

Imaš kako drugo server side tehnologijo? Drugače boš mogu pač na roke HTML editerat pa FTPjat na server.

Lahko si pa na blogerju narediš account. Ma pa blogger tut možnost da ti preko FTPja publisha blog na tvoj server (ne na njihov).
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Hardstyle ::

Sem uporabil bloggerja. Zelo vredu stvarca :D Zdaj še moram samo ugotoviti kako njihov dizajn spraviti v mojega pa bo! Imaš mogoče kako idejo?

CWIZO ::

V dashbordu nekje imaš meni "template" oz. nekaj takega. In imaš potem navaden XHTML, ki ga lahko editeraš.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Hardstyle ::

Hvala! Sem malo urejal ... pa vidim, da je kar zakomplicirano, ker nikakor ne morem nastaviti širine. Ker ko dam kodo v moj template mi razpotegne vse skupaj. :\

Hardstyle ::

Se da kako naredit, da bi blog omejil na neko tabelo? Ker nikakor ne morem urediti, da bi se prilegal k mojem dizajnu. Pa malo moram spremeniti CSS, ker se barve linkov ne ujemajo z prvotnimi.

Link do problema

CWIZO ::

Najbolje da začneš čisto od začetka. V originalnem templejtu od bloggerja pa poglej katere zadeve moraš imeti v templejtu, da bo znal generirat poste, meni z arhivom itd.

Bo pa to mal težko če ne znaš HTMLja.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo piše blog? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9912511 (3929) Tarzan
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213010 (2451) dronyx
»

"Orodja" za izdelavo preprostih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
71199 (1096) bluefish
»

Izdelava in objava Spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
74984 (1047) Brilko
»

Vnos novic na html stran

Oddelek: Izdelava spletišč
231780 (1426) unit3d

Več podobnih tem