» »

Težave z okni

Težave z okni

rokuss ::

Imam eno majhno težavo, ki mi gre počasi na živce:)
Uglavnem ko prižgem komp se windowsi vse lepo naložijo in vse je ok, težava pa nastane ko hočem minimirati okna (npr. od explorer-ja).
Ko pritisnem tipko na minimize se monitor ugasne in se postavi v stanje pripravljenosti in ne preostane mi drugega kot da resetiram komp. Prosim pomagajte ker res nevem kje je težava v tem. Grafično in gonilnike sem še enkrat naložil sam vseeno ne pomaga!
LP
:\

Raffaello ::

Preskeniraj za viruse in spyware, ali pa maš kake probleme v registru!

Priporočam Registry Mechanic za register

Spyware Doctor za spyware

Avast antivirus za viruse

Če že maš avasta pa samo zaženi schedule time-boot scan pa ko ti kaj najde pritisno št 2

Samo ti itak samo piše tak da:\

LP

PS: pa ne minimirat oken med skeniranjem!:D

rokuss ::

Tnx bom probu!:D

Duhec ::

Lahko je kaj v povezavi z zvokom (poškodovana datoteka wav, gonilnik za zvočno kartico itd.).
V Nadzorni plošči odpri nastavitve za zvok in poglej kateri wav je (če sploh) dodeljen funkciji minimiziranja okna (minimiraj).
Če ji je kaj dodeljeno enostavno daj na 'brez' (none), shrani in poizkusi minimizirati okno.
Poročaj.

rokuss ::

Glej!
Ugotovu sm da nimajo ta okna nobene veze z tem ampak se mi je začelo dogajati pogosteje zdaj npr. že u špilu!!!
Npr. igram in od enkrat mi komp frizne ali pa se ugasne monitor v pripravljenost in to je to.
Preostane mi samo se reset, prosm pomagi!
Lp

Raffaello ::

Si že probal preskenriat za Spyware, register in viruse?

rokuss ::

Ja za viruse sm preskeniru pa za registre tut z mechanic register samo za spyware pa še nism probu sam dvomim da je u tem fora!

Duhec ::

Potem imaš po vsej verjetnoti težave z grafično. Preveri hlajenje (če se vrti ventilator itd.). Najbolje, da odstraniš za začetek stranico, da zmanjšaš temp v kompu. Razen, če nimaš kake garancijske nalepke gor.
Ko ti zgine slika ali gori kaka lučka na računalniku ?

rokuss ::

Ja na kompu mi gori lučka za power, druga pa neki melje.Na monitorju mi pa lučka utripa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU težava. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
584305 (3502) m0LN4r
»

Neznana težava

Oddelek: Programska oprema
11841 (592) DrAsh
»

bitdefender vs. nod32

Oddelek: Pomoč in nasveti
182366 (1863) 'FireSTORM'
»

izginila možnost "zaustavitev sistema" rabm pomoč nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
71109 (1017) Looney
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151644 (1409) pivo

Več podobnih tem