» »

Procesor s SSE2 funkcijami na Socket A plošči

Procesor s SSE2 funkcijami na Socket A plošči

444 ::

Pozdravljeni, zanima me, če obstaja kak procesor za Socket A, ki podpira SSE2 funkcije?
Namreč, pred kratkim sem naložil Total War: Medieval 2 demo in mi ga ni hotelo zagnat, vzrok pa naj bi bila nepodpora procesorja (Sempron 2800+ na Socket A) zaradi odsotnosti omenjene tehnologije. S polno verzijo naj ne bi bilo nič drugače, torej ne bo podpore za Athlone XP ipd. Sicer se mi ne gre nevemkako za to igro, ampak vseeno bi zdaj rad vedel, če sploh obstaja kak s SSE2 obdarjen procesor za to podnožje (menda Semproni na drugih podnožjih celo podpirajo SSE2).

Mr.Ecko ::

444 ::

Aha, torej jih na Socket A ni. Lahko bi malo bolj izrazito povdarjali sistemske zahteve. Tako je sicer že od nekdaj pri igrah za PC, a vseeno. Če ne bodo standardizirali teh reči pod Visto, se proizvajalcem hardvera lahko obeta rahel bojkot s strani uporabnikov, vsaj z moje. Vse je v koncu koncev odvisno od potencialnih kupcev samih.

apclone ::

Medival 2:Total War ne rabi SSE2 podpore rabo jo je samo prvi demo. Zaj je zunaj z drugi demi ki ne rabi SSE2 podpore. Prav tako SSE2 podore ne rabi selotna igrca.

444 ::

Sem opazil, toda čemu ni bilo tako že pri prvem? Očitno se mnogim ni zagnal in so se zbali za prodajo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win xp problem ne zažene skype, ali še ene par programov.

Oddelek: Operacijski sistemi
21891 (796) #000000
»

Kateri procesor je boljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
538737 (7160) filip007
»

Prihaja SSE4

Oddelek: Novice / Procesorji
143501 (2774) Vesoljc
»

OSx86

Oddelek: Operacijski sistemi
91155 (1020) jest10
»

Epox 8KTA3 + Duron 1000(Morgan)

Oddelek: Strojna oprema
141150 (954) krucymucy

Več podobnih tem