» »

Kateri Router

Kateri Router

GaMa87 ::

Pozdravljeni!!!
Mene zanima najprej sploh kakšna je razlika med Routerjem in Switchem? In pa glavno kar je kaj mi najbolj priporočate na ADSL linijo bom imel priklopljene 3 compe. Router naj bo za navadno mrežo in ne brezžični. Zaenkrat sem najbolj zainterisiran za tega http://www.mimovrste.com/katalog/produc... vendar so mnenja kupcev tako različna da sploh nevem a je router dober al ne. Hvala za kakršno koli pomoč !!
Lep pozdrav, GaMa87

Trubadur ::

No ta router mi je crknil pred enim tednom star dobra 3 leta :)

Je pa delal brez problema, tu pa tam sem ga samo moral resetirat in je delal naprej.
Zdaj imam Linksys-ovega in je majka. Dela net veliko hitreje (nevem kako, ampak imam tak filing), boljše nastavitve pa če gor piše Cisco Systems mora bit že the top notch ;)

Sicer te bo Linksys prišel cca. 16k ampak IMO se splača.

Je pa ta D-link tudi dober, pravzaprav odlično opravlja nalogo dokler ga ne začnejo jebat kšni hardwareski problemi.

LP
Berite Thomasa!

GaMa87 ::

Ja kiro oznako oz. model pa maš a maš kak link od kirga dobrega routera al pa tega ko ga maš zdej ti
Lep pozdrav, GaMa87

Trubadur ::

Se opravičujem za pozen odgovor :)

Imam Linksys BEFSR41.
http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1140348223&mid=2703
Berite Thomasa!

mmmato ::

In pa glavno kar je kaj mi najbolj priporočate na ADSL linijo bom imel priklopljene 3 compe.


DSL še čakaš, ali ga že imaš? Ker pri T-2ju dobiš modem s štirimi porti, pri siolu menda tudi. Tko da niti ni nujno da boš svič rabil.

Supervisor ::

dober router :D

IPSec VPN tuneliranjem, priklopom zunanjega modema za nadomestno povezavo..., 4 portnim stikalom, 2 IPSec VPN povezavama (site-site, client-site), Packet filter, SPI in DOS firewall, Content Filtering, Dial Backup, IP Routing: TCP, UDP, ICMP, ARP, RIP V1 & RIP V2, Programmable Static Route, IP Alias, Traffic Redirect, ...


koliko K pa mislis dat za to pod 100, nad 100...malo za hec malo pa zares

Meni Zywall dela super samo cena ni tako super

poglej kakega vigorja
linksys
tudi netgear (poslovna modra linija ni slaba) FVS114 se začne že tam okoli 20k

||_^_|| ::

še en glas za linksysa. deluje fenomenalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potrebujem "dober" navaden router s kablom v rangu 20-23k

Oddelek: Kaj kupiti
163073 (2641) jan01
»

program za deljenje hitrosti povezave

Oddelek: Omrežja in internet
231611 (1332) JamesBond
»

Sposobnost routera Planet XRT-401D ... ?

Oddelek: Omrežja in internet
71719 (1629) Spc
»

Kateri Wireless Router? (čim močnejši)

Oddelek: Kaj kupiti
71558 (1434) WarpedGone
»

Kateri router?

Oddelek: Kaj kupiti
61352 (1204) pujsek_

Več podobnih tem