» »

BrezŽični Ruter

BrezŽični Ruter

GaMa87 ::

Pozdravljeni!!!
Jaz bi rad povezu 3 računalnike na eno ADSL linijo. Vendar pa sta dva compa v eni hiši ta tretji pa je v eni drugi oddaljeni tam nekje 50-100 m vendar je nažalost vmes še ena druga stavba torej ni čista prosta linija, vendar tista vmesna stavba ni zidana je lesena ampak velika. In zdej me zanima a obstaja kak dober Brezžični ruter ki bi to zmogel da bi bil prenos še vedno odličen (dober). Oz. ali bi moral mogoče kopati in polagati navadn mrežni kabel torej nebi šlo z brezžično varianto. Prosim pomagajte mi najti najboljšo varianto. In že v naprej hvala za odgovre!!!
Lep pozdrav, GaMa87

chucki ::

DA bos sigurno vedel da deluje bos moral probati ker so tudi drugi dejavniki. Js sem kupil od linksys WRT54GL in mi deluje na drugi strani hise ( vmes je 5 zidov)....Ti bi rabil ze kvalitetni ruter nad 30.000sit tako je moje misljenje :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Spajky ::

@ hakinen : moje mnenje TP-Link relativno poceni ruter , pa na okno z njim; pri frendu (3.ji PC) pa Canyon WF-518 UsbKey in malo domačega dela : glej prve moje 3 teme od vrha :D

Bo ziher prebilo oni leseni kozolec etc.; posebej če nastaviš Wlan na 802.11b Only na obeh aparaturah za Wifi npr. 2Mbit/s ali malce več, če maš hitrejši ADSL doma ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z USB modemom

Oddelek: Omrežja in internet
121530 (1303) blackbfm
»

sredi Ljubljane brez interneta

Oddelek: Omrežja in internet
141783 (1085) slovencl
»

Antena

Oddelek: Omrežja in internet
91452 (1253) Spajky
»

WLAN?

Oddelek: Kaj kupiti
61236 (1101) pujsek_
»

Wireless Povezava Med Dvema Satelitskima Antenama

Oddelek: Omrežja in internet
151306 (1078) Hrenowsky

Več podobnih tem