» »

Trenutno poslušam

Trenutno poslušam

««
73 / 109
»»

Kurzweil ::

Cruz ::

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

negotiator ::

All easy problems have already been solved.

Kurzweil ::

BivšiUser2 ::



Ma kdo kakšno karto viška za danes zvečer?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::


Kaj točno se je zgodilo z Crazy Frog, da ni več tak popularna? A ni imela več kot 4 (Axel F, Popcorn, Last Christmas in We are the Champions) videe?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Kurzweil ::

jonystar ::



Super komad.

Kurzweil ::

Pika na i ::

Ker vem da zagotovo še kaj poškiliš v zverinjak...ena po mojem okusu, zate...;)

pixelzgaming ::

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

Cruz ::

Poletje se bliža, z njim pa surf rock! :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Lizzy ::

RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

kuall ::


Lizzy ::

RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Konlov ::

sm1x ::

Lizzy ::

RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Orias ::

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

kuall ::

Saj vem, da je pesem zguljena ampak v kombinaciji z videom je zanimiva, ker je ženska lepa in močna po karakterju in polna energije, ko se kar ne more nehat smejat, najbolj seksi stvar, ki jo lahko vidiš na človeku je smeh, ki ga hoče skriti ampak se ne more upreti:


Najboljši deli pesmi so mi vedno posamezni instrumentalni deli, ne pa vokali, kot v tejle pesmi 1:15:


Skandinavci so kvalittni ljudje:


Danes tale:


Emotion boy:


Bi bilo treba napisat takle app za telefon:
1. Iz nekje ti zdownloada nove neznane pesmi. časih sem imel en program, ki je snemal iz satelitskega radia pesmi in jih rezal na komade.
2. Z appom na telefonu greš po pesmih in jih z glasovnimi ukazi: shraniš, zavržeš in greš na naslednjo, greš 30 sekund naprej po pesmi. Igrat ti jo začne na 1/3. Po 10 sekundah ponavadi veš, ali ti je pesem v redu. To je zelo dober način, kako najti nove dobre pesmi, ki bi jih drugače zamudil v življenju. Tak program sem jaz že napisal pred 15 leti in je bil uporaben, še zdaj bi bil. Samo zdaj bi rabil verzijo za telefon, da bi to lahko delal med vožnjo.

Samael ::

donvito ::

Samael ::

marS ::



...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

kuall ::

Tako dobre pesmi že dolgo nisem slišal:

Riff ::

kuall ::

fucking good mix. presenetljivo malo jih je oziroma jih človek ne more najti med vso to goro sranja. če ima kdo kaj podobnega ...

SmeskoSnezak ::

kuall je izjavil:

Saj vem, da je pesem zguljena ampak v kombinaciji z videom je zanimiva, ker je ženska lepa in močna po karakterju in polna energije, ko se kar ne more nehat smejat, najbolj seksi stvar, ki jo lahko vidiš na človeku je smeh, ki ga hoče skriti ampak se ne more upreti:


Najboljši deli pesmi so mi vedno posamezni instrumentalni deli, ne pa vokali, kot v tejle pesmi 1:15:


Skandinavci so kvalittni ljudje:


Danes tale:


Emotion boy:


Bi bilo treba napisat takle app za telefon:
1. Iz nekje ti zdownloada nove neznane pesmi. časih sem imel en program, ki je snemal iz satelitskega radia pesmi in jih rezal na komade.
2. Z appom na telefonu greš po pesmih in jih z glasovnimi ukazi: shraniš, zavržeš in greš na naslednjo, greš 30 sekund naprej po pesmi. Igrat ti jo začne na 1/3. Po 10 sekundah ponavadi veš, ali ti je pesem v redu. To je zelo dober način, kako najti nove dobre pesmi, ki bi jih drugače zamudil v življenju. Tak program sem jaz že napisal pred 15 leti in je bil uporaben, še zdaj bi bil. Samo zdaj bi rabil verzijo za telefon, da bi to lahko delal med vožnjo.


Dobre pesmi, zanimiva aplikacija. Bom posredoval to naprej, ce je zanimanje, se bo naredilo ali pa mogoce ze obstaja app, pa ne vemo.
@ Pusti soncu v srce... @

oo7 ::

uamee - GOPTIMUS PRIME

BivšiUser2 ::

Rap & Hip Hop




SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

pixelzgaming ::

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

oo7 ::

janig ::

Kiitos ::

Nikec3 ::

Nekaj novega na naši sceni:
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

radmannsdorf ::

SloLord ::

It is I, Leclerc!

radmannsdorf ::

maco-maco ::

:))
Kaj?

Ganon ::

Pismo, tale pesem jim je pa uspela.

kuall ::

v avtu paše tole poslušat zadnje dni na radiu salomon, posebej ko greš 140 na uro po avtocesti in vmes ješ sladkarije:


slovenske pesmi imajo nek svoj čar, precej čustvene znajo biti, plus užitek je poslušat slovenske besede:


na radiu salomon je neka instrumentalna pesem podobna tejle melodiji, če kdo ve katera je:


tole pa je zelo velik užitek poslušat potem, ko si kolesaril par ur. tak užitek, da se ti kar smeji. čudi me, da noben ne opazi teh detajlov, da je npr pesmi veliko večji užitek poslušat, če so okoliščine taprave. o takih zanimivih stvareh bi se bilo treba več pogovarajt, a hudič ni kandidata, ki bi bil na tej stopnji, da bi ga take debate zanimale. res škoda.
mi je pa takole vzdušje, ki je v tej pesmi, najboljše. najbolj rad imam, ko so mi takele miroljubne pesmi najboljše. ni pa vedno tako, včasih pašejo tudi bolj agresivne pesmi, npr. 2pac včasih, ampak tisto ni prava smer. tole je prava smer. to mi je tudi zanimivo, da zavest vedno ve, katero smer res hoče, čustva pa velikokrat švigajo sem ter tja.

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
««
73 / 109
»»