» »

Trenutno poslušam

Trenutno poslušam

««
101 / 109
»»

Orias ::

Slovenski Led zeppelini :D :D

tomlin ::

@Orias Posrečena zadeva:):);)8-)

mr_chai ::

Sam poslušam, ne gledam...

tomlin ::

tomlin ::

Na rob tamponski vojni :8)>:D:(;(

tomlin ::

R.I.P. Olivia Newton-John

tomlin ::

Orias ::

Zanimiv one man band (projekt). Tud ostali projekti od njega niso slabi. Vsaj za moj "okus" ....

They came and killed all in their way and turned to night what was once day....

Buggy ::

Stairway to heaven se je dejansko izrodil v zadnjih casih, vsaka parodija je popolnoma upravicena. Mi je kolega s San Francisca razlagal, kako so v stacuno z glasbili hodili sprobavat zadeve pred nakupom in vedno je bil repertoar stairway to heaven tako da so jim na koncu rekli everything except Led Zeppelin ROFL.


Ko sva bila se v internatu v 90-ih sva ta komad konzumirala in analizirala do konca, vse prehode kako se instrumenti vkljucujejo in besedilo...oh happy times. Zdej je ratal joke in se tudi meni upira...ker je postal zlajnan.

car music:







Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

tomlin ::

Zelo podcenjen Band iz konca 60's

tomlin ::

za sobotno popoldne :D:D8-)



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

ADMIN, NE POVEZUJ DVA DNI STARE OBJAVE Z DANAŠNJO!!!

tomlin je izjavil:

za sobotno popoldne :D:D8-)



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

tomlin ::

musicfreak ::

Ne vem kdaj je slovenija imela nazaadnje komad, ki bi bil brez dvoma svetoven hit, ce bi ga pel kak znan ameriski band. Za mene najboljsi slovenski komad vsaj zadnjih 20 letih. Res bend ki obeta

BBB ::

Znan ameriški band, ki obeta raj na Zemlji

kopriva60918 ::

tomlin ::

Večno aktualni JEŽEK!


p0f ::



O ja, Slovenija ima (oz. bom rekel, je imela) tudi dobre bende, samo se ne morejo pririniti mimo vsesplosne idiokracije. Ker je pac vecina slovenceljnov idiotov na prvo zogo, trg je pa premajhen, da bi se pririnili v tujino.

In potem se poslusa drek od predelav slovenskih zimzelenih, prirejenih s strani amaterjev in amaterk, ki originalnim izvajalcem vokalno ne sezejo niti do pet, plagiatorjev tipa Domicelj in hopa-cupa gnitje mozganov kot so Modrijani in vsa ostala podalpsko poskocna sodrga.

Na koncu pa vsi orgazmirajo nad fantasticno kvaliteto vokala slovenceljskih komediantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

p0f ::

Pa se kaksen komad, za ljubitelje narodne glasbe, glavni protagonist me spominja... (pravzaprav ne spominja... taka periferija je...) na vecino slovenceljske periferije (oz. je ta se slabsa), sploh primorske, okrog Ajdovsne:

Matr me rajca, da ven potegnem Pero Defformero...



Ajde, primitivci, zdaj ko ste slisali, pa le zapojte skupaj v zboru "Hocu da mi dijete slusa narodnjake...".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

p0f ::

" Što sam bolji prema svima, to sam manje draži njima, pravo mjesto da ih šaljem, sad je pizda materina" (posvecam slovenceljnom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Buggy ::

@tomlin: kot te poznam iz drugih tem me preseneca kako zanimiv glasbeni okus imas. Nekak ne gre skupaj s tvojim trolanjem :)

se opravicujem, ker tema ni namenjena prepucavanju, sam recem! Brez zamere pls!



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kixs ::

Tooo.... na 50% odmeva :lol:

Buggy ::

Kolpa na najbolj odmaknjeni lokaciji! Vrstniki za pocitnice leteli v Portoroz. Alfa Alfetta letnk 79 od fotra in kanu na strehi. Ze sama pot na Kolpo je bilo dozivetje. Dva para (zdej recete BFF) in sotor direktno ob reki (ni bilo se mejne policije). Tisina, ki jo izkusis je dejansko boleca. Cuti se pocasi prilagodijo in postanes nekaj drugega...simbioza z naravo se pricne!

kixs ::

Se na izi mix:

Purple Disco Machine @ EDC Mexico 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Buggy ::

...tisti, ki govorijo, da nimamo doma dobre muzike..FU!



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

in spet kako muzika kot podlaga prevzame custva, ki se zmesajo z nostaligijo in upi v zivljenju, poslusas pa z zivljenskimi izkusnjami in vcasih naredis ustrezne zakljucke.
Dost kewl zame!

kixs ::

in se...

Armin van Buuren live at Ultra Europe 2022:

Buggy ::

Elvis, sicver US karikatura kapitalizma, uspeha, zabavljastva in propada vseeno pa doprinos globalno je imel ta teden obletnico smrti in je posteno, da se ga spomnimo

tomlin ::

PacificBlue ::

Buggy ::

Kolpa

Buggy ::

zjutraj se bomo prebudili v svez dan in upam uzivali kvaliteten vikend!





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

R34 midnight purple stage 2 gt-r is going to the unrealistic price...300K+ regular...no mods included ;((


Dream car for some of us!

Buggy ::

...ce je ze govora o sanjah, idealizmu in fikciji ;)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

yansek ::

Glas in beat

VARTELEZHKATA
https://m.youtube.com/watch?v=Fy34OJg9W...

Buggy ::

nacela in vrednote

Buggy ::

wooohoo

Buggy ::

..ko ima muzika predvsem sporocilnost

Orias ::

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Orias ::

Buggy ::

vojna kot zadnji stadij nesposobnosti vpletenih po resevenju problema zgleda rabi na 80let rekalibracijo, ker smo ali gluhi za vse, kar smo se dosedaj naucili iz nje ali pa zgolj debilni in pohlepni..kar je pa sicer isto >:D

endgame...nikoli ni zmagovalca. Imamo nepotrebne zrtve na obeh straneh ter vojne dobickarje...doloceni psihoti pa za trenutek lahko izzivijo svoje komplekse...simple as that!



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Ijus ::

pi**e mile ma**rne je dober komad:

Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Buggy ::

bivsi sodelavec je imel vedno point...zato pa je sel ven s firme :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Ijus ::

tako musko so včasih vrtel v Propagandi
omg fak je blo na glas pa zadeti vsi lol jao ej haha

Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

kixs ::

blay44 ::

Tko. Rusov ne bo. Na Romunsko fronto ne bo treba.
Gremo mi ene dve zahodnjaški dekadenci....

Buggy ::

Muzika je veckrat gradila mostove kot pa politka..

PacificBlue ::

««
101 / 109
»»