» »

Trenutno poslušam

Trenutno poslušam

««
89 / 109
»»

yayo ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

verjetno spet Oscar za soundtrack...


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Raptor F16 ::

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

yayo ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Nikec3 ::

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

[Michael] ::

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

yayo ::

Malaysian metal forever! :))

PacificBlue ::

Kurzweil ::

@PacificBlue, zanimivo... imajo cover istega komad tudi Opeth, tisto mi je bolj všeč... original pa itak mighty Alice in Chains... jaz pa trenutno češem Porcupine Tree... pred tem pa Queen in plato Innuendo, ki je ravno danes dopolnila 30 let, to je tudi zadnja plata, ki je bila izdana s strani te skupine, dokler je bil še živ Freddie Mercury! Da ne bom sem lepil samo metal ;)



marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

Orias ::

avom23 ::

Buggy ::

Kabrio sleeper proti Kolpi, ko se dan prevraca v noc

Buggy ::

Buggy je izjavil:

Kabrio sleeper proti Kolpi, ko se dan prevraca v noc



..pa vsak tisti topel in svez zrak potegnit v pljuca in bit vesel, da si ziv!

Buggy ::

ce ujames cas ko sonce zahaja in te objame oranzno misticna svetloba optimizma..preklopis pa na deca, ki mi je dajal opomin na to kaj zelim postati.

Uzivancija in katarza zame, sploh v kompletu neke dogodivsicnine

kuall ::

Sem pogruntal, da imam rad instrumentalno glasbo (brez vokala) in pa malo nasilno. Zato mi je tole dobro. Posebej če poslušam v avtu s subwooferji se mi kar smeji:

Buggy ::

...v avtu se jaz naceloma vzdrzim agrsivne muske tole kar si ti dal, pa pod nobenim pogojem tudi, ce sem slucajno zatripan nebi poslusal, ker bi dobil epilepticni napad!

Moras bit res mal poseben kar dokazujes...good for you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuall ::

jaz se grem vozit samo zato, da lahko nabijam tale komad. doma nimam tako dobrega ozvočenja kot v avtu oziroma se bojim, da bodo sostanovalci znoreli. uživancija na polno (na momente). drgač pa je tole zame klasična muzka modernega časa. veliko jo poslušam, največ od vse muzke v bistvu tole zvrst. tisto dretje mi gre na živce, vedno mi je šlo.

Buggy ::

kuall je izjavil:

jaz se grem vozit samo zato, da lahko nabijam tale komad. doma nimam tako dobrega ozvočenja kot v avtu oziroma se bojim, da bodo sostanovalci znoreli. uživancija na polno (na momente). drgač pa je tole zame klasična muzka modernega časa. veliko jo poslušam, največ od vse muzke v bistvu tole zvrst. tisto dretje mi gre na živce, vedno mi je šlo.


priporocam kurativo s tem:

kuall ::

hehe 80s muzka. najbolj jo sovražim od vse muzke. dolgčas na kvadrat, že 100x slišano.

Buggy ::

jaz pa vozim ker moram..in takrat zelim imeti muziko, ki ima celo neko sporocilnost, da razmisljam o tem...verjamem da je za ene to bolj cudna stvar...razmisljat namrec.

Muzika 80" je bila dokaj pristna dokler ni postalo vecina komercializirane, copy paste video vseckane muzike.

V avtu se pri meni on comute najveckrat vrti



sam v avto res ne grem poslusat muske navkljub Dynasound sistemu, ki je not..pac je zgolj sopotnik. Doma si pa nabijam stvari, ki mi pasejo, pa na cesti ne ogrozam nikogar in sem zbran zgolj na voznjo.

Tvoj komad v avtu, pove kar dosti o tebi...tnx!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuall ::

Buggy je izjavil:

jaz pa vozim ker moram..in takrat zelim imeti muziko, ki ima celo neko sporocilnost, da razmisljam o tem...verjamem da je za ene to bolj cudna stvar...razmisljat namrec.

Voznik bo zdaj programerju pridigal, kako on veliko razmišlja med službo. Kam smo prišli na tem slo-techu. Jaz razmišljam med službo in med sprehodi, med vožnjo pa se mi ne da.
Muzka itak ni narejena zato, da boš "razmišljal" ampak da boš užival.

zztop ::

Buggy je izjavil:

Tvoj komad v avtu, pove kar dosti o tebi...tnx!
Ne vem, če je fer, da sodiš človeka po njegovem glasbenem okusu. Mislim, da nima neke močne korelacije z osebnostjo. Metalci/hardcore punkerji niso nujno agresivni ljudje. Folk izvajalci(recimo Vlado Kreslin) niso nujno "dobri", življenski ljudje.

Pa še en komad, ki mi je všeč.

ripmork ::

kuall je izjavil:

Sem pogruntal, da imam rad instrumentalno glasbo (brez vokala) in pa malo nasilno. Zato mi je tole dobro. Posebej če poslušam v avtu s subwooferji se mi kar smeji:

Pet duo ga konkretno žge, ja :D
Fen Oldies-ov drugače; isto hiter ritem poln energije, sam mal bolj melodično. Tale dva majstra recimo (precej let vsakodnevno v avtu tole poslušal, vedno z nasmeškom)

ripmork ::

zztop je izjavil:

Ne vem, če je fer, da sodiš človeka po njegovem glasbenem okusu. Mislim, da nima neke močne korelacije z osebnostjo.

Se strinjam.
Jaz npr. veliko metala preposlušal včasih, zadnjih 10+ let pa ubrisan na dober (star) techno. Nasploh pa poslušam vse možno; od klasične do dobrega pop-a in starega rock-a, al pa bossa novo in smooth jazz. Čisto odvisno od razpoloženja, v vsaki zvrsti se kvaliteta najde. Preferiram pa nasplošno bolj instrumentalno.

So mi pa 80's zadeve Evergreen; pomoje še vedno najbolj kreativno obdobje razvoja muske nasploh. Sploh elektronika večinoma bazira na tem obdobju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Kurzweil ::

Raptor F16 ::

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

yayo ::

synthwave + curves = 8-)

coffeetime12 ::







Zgodovina sprememb…

kuall ::

dobra godba

coffeetime12 ::



Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

kuall je izjavil:

dobra godba


Admin, WTF?

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Orias ::

Buggy ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

ripmork ::


Cel soundtrack je res dober.

Orias ::

Dober soundtrack, pravtako eden najboljših filmov za mene osebno.

Danes pa mal spremembe:


RIP

Franz21 ::

LeQuack ::

Po 28 letih konec projekta Daft Punk

Quack !

Buggy ::

se se moramo uciti

Kayzon ::

Buggy ::

Samael ::

Fak, je tole dobro. Včeraj izšel stranski projekt Vindsvala, ki bi se ga lahko brez sramu uvrstilo med zgodnejšo Blut Aus Nord diskografijo.

Samael != Samuel

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

acookook ::

Ne najdem pesmi, je pa tune cathci za te čase: "Nekoč ko se bodo, gostilne odprle....:))"
.

Samael ::

acookook je izjavil:

Ne najdem pesmi, je pa tune cathci za te čase: "Nekoč ko se bodo, gostilne odprle....:))"

Evo, sem ti ga našel. Če dobro prisluhneš, boš ujel točno ta tune. Tam v refrenu.

Samael != Samuel

PacificBlue ::

Buggy ::

««
89 / 109
»»