» »

Vista RC2 driverji - a sploh bo kaj?

Vista RC2 driverji - a sploh bo kaj?

Enron x86 ::

Pozdrav. Pred nekaj dnevi sem si naložu Visto RC2, seveda pa je še ne morem uporabljat v druge namene kot za ScreenSaver:) Aja mogoče še za kakšnega Minolovca (tm)...
Zanima pa me, če bojo zdej, ko se izid Viste že bliža (baje) ponudniki sploh izdajal gonilnike za svojo strojno opremo za RC2. Ker bi nujno rabu gonilnike za geforce (3d igre ne delajo s tistimi od microsofta), za zvok, sata2...

Al raje ostanem pri WinXPPro64bit dokler ne pride taprava Vista?

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

iMark ::

ForceWare piše da je za RC1 sam do lih tko dello na RC2, zvok meni dela brez da bi jaz nalagal driverje... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iMark ()

Enron x86 ::

OK naj še malo bolj podrobno opišem svojo konfiguracijo:

grafika: nvidia geforce 7900gt - s forceware za RC1 ne dela; minolovec izpiše napako "No suitable graphics device found", 3d igre ne delajo (tudi s priloženimi microsoftovimi ne), poleg tega pa okna niso več transparentna če uporabljam gonilnike od nvidie.

zvok: creative soundblaster x-fi xtreme music - gonilniki za RC1 med setupom sporočajo razne napake; odpre se okrog 10 oken s sporočili v stilu "driver is not WHQL certified", po restartu pa v device managerju še vedno piše "Multimedia Audio Controller - no device driver installed"

chipset: nforce4AMD-sli
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Enron x86 ::

Pozdrav. Na Guru3d.com sem našel gonilnike za grafiko, ki naj bi delovali na Visti RC2
link. Nisem pa prepričan če so to res tapravi gonilniki ki tudi zares delujejo z Visto rc2 64bit - piše da so "official beta", na nvidiini strani pod beta driverji pa jih ni. A ste to že kaj sprobal?
Dejte napisat da ne bom zastonj downloadal 40mb (mam 56k modem;( ).

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

root ::

Na nvidini strani maš za windows visto RC2 WHQL drivere. No ti so res seveda beta 2 samo če so na njihovi uradni strani bi skoraj zagotovo morali delat. klik

BendeR ::

RC2 driverje sem hitro skino iz sistema, ker praktično noben game ni delal. Negledljiv menu, trganje tekstur, itd. Namestil sem RC1 driverje (ki so jih na nvidia forumu priporočali tistim, ki imajo te težave), ampak kot vidim tebi ne delajo. Če ti RC2 delajo ql, drugače bo pač treba počakat na kaj novejšega.
:=)

Enron x86 ::

Ja zdej tile rc2 driverji, ki sem jih snel z Guru3d sicer "delajo" - to se pravi, da so prisotni vsi efekti in bluri ipd. Tud igre, ki so priložene windowsom delajo, 3d igre pa še zmerom ne - npr. Splinter Cell:Chaos Theory. Seveda pa je mogoče da ma težavo le ta igra - kakšne druge še nisem mel časa preizkusit.:) . Še vedno pa imam še veliko drugih težav - zvoka ni, windows mi neprestano teži s temle:"Your hard disk will fail any minute - back up your files to prevent data loss" al neki podobnega - pomoje tu manjkajo driverji za disk, ker stvar tudi ZELO škripa in melje (razlika je opazne, ker mam na sistemu nameščene tud WinXPPro inWinXP64, pa pri nobenih od teh disk nima težav); mreža neprestano crkuje - postavljen mam lan in povezan računalnik z drugim, ki ma nameščene XPPro - tam se mi neprestano menjajo sporočila: "Network cable unplugged" pa čez sekundo "100.0 Mbps" in spet ...
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Nvidia gonilniki

Oddelek: Igre
131965 (727) Dr_M
»

Ni slike po inštalaciji driverjov

Oddelek: Pomoč in nasveti
121230 (1090) Miran2005
»

Zmrzovanje zaradi 8600 GT?

Oddelek: Strojna oprema
121328 (1074) igor0203
»

nVidia vprasanja

Oddelek: Strojna oprema
211544 (1279) Senitel
»

Dx10

Oddelek: Programska oprema
91545 (1210) Mr.B

Več podobnih tem