» »

Only fools and horses

Only fools and horses

begy ::

Pozdrav, pišem o bbc humoristični nanizanki samo bedaki in konji, katero zadnjo serijo so posneli leta 2002 (še najboljša komedija kar sem kdaj gledal, lahko gledaš vedno znova pa bo vseeno smešno). Pa me zanima če ve kdo mogoče a nameravajo posneti kakšne nove christams speciale ali kaj podobnega.

Lp
hehehe
  • premaknilo iz Loža: STASI ()

MihaFirst ::

a to so snemal še štir leta nazaj? zakon :D ja, res so zakon... pa tud allo allo pa M.A.S.H. so ODLIČNI :D
www.gamma.si

begy ::

allo allo, M.A.S.H, blackadder, you name it. Vse bbc klasik komedije so zakon. Jas pa sem vedno znova potrt, ko se konča cikel prikazovanja katere od njih.:O :D
hehehe

MihaFirst ::

M.A.S.H. je sicer ameriška, se mi zdi, kar je pa čudno, ker načeloma so na bbcju res od nekdaj edini delal odlične komedije... seinfield je tut kultna stvar, ampak se ne more niti v sanjah z angleškimi primerjat... :D
www.gamma.si

jRk0 ::

2 dni nazaj sem na hrt gledal to, samo da je bla ful neka nova verzija :) tip je mel ze laptopa, pol sta mela zene, stari ze ene 13 letnega froca pa tak=) pa starega fotra vec ni blo, pomje je umrl
You fuck up once, you loose two teeth.

Azrael ::

Mhm, ravno včeraj se je iztekla kompletna serija na HRT2.

Serija je lep dokaz, kako je mogoče posneti odlično humoristično serijo, brez nekega spakovanja in prikazovanja nekih povsem neživljenskih dogodkov, ki jih kar mrgoli v raznih SLO "humoristično - zabavnih" oddajah.

Aha, še link do uradne strani.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

Mr.Ecko ::

Samo bedake in konje so snemali do decembra 2003 Link.

Sam sem glih zajahal "konja".Vmes je par delov ki jih na tv ni bilo.

user386 ::

Super serija, res. Škoda, ko je tako malo delov (so pa kvalitetni). Omenjali ste še Blackadderja (Blackadder Goes Forth je "pure gold"), pa Allo Allo je tudi fajn. Hugh Laurie in Stephen Fry (Blackadder) sta posnela tudi eno zanimivo komično serijo, Jeeves & Wooster. Poglejte, ako imate kdaj priložnost. Sicer pa: klik

Monty FTW! ;)

gumby ::

>>Monty FTW! ;)

itak... tako odbite serije ne bo vec nikoli:D
my brain hurts

OwcA ::

Zame sta bila nepozabna tudi Smith & Jones.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

iro ::

Ne pozabit na Ricka Mayala v Bottom.in film Guest House Paradiso.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311142 (1843) opeter
»

Angleške komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
4210772 (7138) driver_x
»

Humoristične nanizanke (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6417085 (15340) Platypus
»

Best sitcoms (nanizanke)?

Oddelek: Sedem umetnosti
193134 (1749) Stepni Volk

Serije Allo Allo

Oddelek: Sedem umetnosti
293348 (2630) OwcA

Več podobnih tem