» »

Mambo Komponente

Mambo Komponente

Mythnic ::

Kaj je potrebno narediti če izbrišeš komponento iz Mambo-ta in ko jo hočeš ponovno instalirati ti javi da direktorij uporablja že druga komponenta.

Another component is already using directory: /public_html/tv/components/com_forum/

Prosim za čim hitrejši odziv če kdo ve kaj je potrebno narediti

BluPhenix ::

Pobrisati direktorji. Uninstall komponent navadno ne pobriše direktorijev za sabo.

FTP na server in ročno pobriši.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tody ::

še prej moreš v mambotu rečt da nej neha držat tistega direktorija ker drugač maš lahko probleme pri brisanju

GaS ::

Malo offtopic, ampak nanase se pa na Mambo/Joomla. Namrec prvic sem postavljal to stvar, in sedaj imam dve tezavi. Prva je forvardiranje te strani. Namrec postavljen imam server z apache/phpmyadmin in stvar dela super ce jo sam pregledujem. Prvi problem je ta, da ko nekdo od "zunaj" vpise moj ip/domeno, mora klikniti se na mapo "test", ker je pac moja stran v posebni mapi in ne direktno pod \www. Druga stvar pa je, da ko ta osebek klikne na test, mu ne prikaze slik. Tekst pa je. Malo bolj po hribovsko sem napisal ja..:D

BluPhenix ::

Slike imaš verjetno z absolutno potjo, moraš uporabit relativno.

Kaj je problem z mapo test? Če hočeš, da bo delal brez mape test moraš dati zadevo v root od mape, ki je dolocena na strezniku. Ali pa v configu spremeniti root mapo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

GaS ::

To so slike template-a. In mi delajo ce gledam v FFju kot localhost. Ce pa nekdo drug gleda, je pa template samo s tekstom in barvami, brez slik ki tvorijo celoto template-a. Bom se malo se igral;)

BluPhenix ::

Pokazi source (vsaj del) od templata. Lahko das na vpogled na tvojem serverju, source od template kopiraj z dodano končnico (recimo: template.html.src) ter podaj link, da vidimo kaj je narobe s templatom.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

joomla (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6513544 (9398) betmen
»

Olajšanje izdelave spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
244968 (3551) FlyingBee
»

Preprost CPU test

Oddelek: Navijanje
343228 (2489) AlienRR
»

Ocena Dizajna (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
564438 (3348) Tody
»

kako narediti portal

Oddelek: Izdelava spletišč
223288 (3092) #000000

Več podobnih tem