» »

Prodati za kolko in ali je povpraševanje veliko

Prodati za kolko in ali je povpraševanje veliko

1
2
»

SmeskoSnezak ::

Ne se zdaj norca delat z mene... kje pa ti vidiš, da se pizdim?!? Samo povedal sn neke informacije, kak sn prodal, pa vas "nadrl" da nimate pojma o prodajanju oz. delanju zaslužka s prodajo. Zdaj če ste res tak nesposobni prodajat stvari za določeno ceno in jih zato VI prodajate pod ceno, res nimam pojma zakaj bi vi meni očitali da nategujem folk. Nevoščljivi ste, to je vse. :P
@ Pusti soncu v srce... @

marvin42 ::

Ti si prodajal za 50k, dobil pa 30k. Ostali so ti rekli ceno 30k, in toliko si dobil. Kdo je zdaj prodajal pod ceno, če ne ti? In še teh 30k si dobil samo zato, ker si prodajal po komponentah... če bi prodal kot komplet, bi bila končna cena taka kot so bile najnižje ocenjene vrednosti. Ne vem v čem je tvoja poanta, če nisi pa dobil niti tolarja več kot so ti napovedali.
Mostly Harmless

Tic ::

Pač SmeskoSnezak ni seznanjem z računalniškim trgom, nima 'filinga'. Mogoče dobr krompir prodaja, ampak pri PCju pa spuši na celi črti. Veliko starejših ljudi enako, vendar oni vsaj poslušajo, ko jim poskusiš razložit. Pustite ga primiru, saj je bil ali bo tudi on nekoč nategnjen ;)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenite računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635975 (4491) opeter
»

Vrednost Compa

Oddelek: Kaj kupiti
311702 (1177) Volta
»

Za koliko prodati (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545241 (3962) sid911
»

Ocenite mi vrednost kompa...

Oddelek: Kaj kupiti
312033 (1350) Dr Evil
»

Cenitev moje korete

Oddelek: Kaj kupiti
241576 (1205) BaRtMaN

Več podobnih tem