» »

Nokiin Netmonitor

Nokiin Netmonitor

Mate ::

Tole sicer ni lih tema za s-t forum, samo me zanima, ce tuki slucjano kdo ve, kaj vse te oznake pomenjo. S tem mislim tocno kaj, ne to da pomenijo stanje omrezja, nacin posiljanja podatkov ipd.

alien-w ::

Mate, tale netmonitor je super zadeva. Jest ga ucasih mal gledam, ce mi je dolgcajt, vecino sm pa zvedu od nokia.makra.si. Del je preveden, pa se slovarcek imas zraven!

tec ::

Mislim, da ti ena opcija celo omogca pogled trenutnega prenosa podatkov pri WAPanju.

Mate ::

Ja, sem pol nasel k sm isku, in je res hudo. Ful velik informacij, samo vse mi se vedno ni jasn. Ce se kdo rabi, naslov je tuki.

Tec, a morda ves, kako naj med wapanjem pridem v netmonitor?

tec ::

Mate: Na zalost ne. Ampak, ce se prav spomnim je bilo nekaj omenjeno, da potrebujes kabel. Torej morda, da wapas in imas pritem telefon prikljucen na nek software, ki ti to prikazuje. Ne vem tocno, to so zgolj ugibanja. Bom malo pobrskal in objavim, ce bo kaj pametnega.

alien-w ::

Ne potrebujes kabla. 6210ka ima IR. Potegni si dol z nokiine strani Nokia PCSuite. Program, za uporabljanje mobitela preko compa.

tec ::

Tudi res ja, vendar, ce ta stvar deluje tako kot jest mislim, torej preko enega softwera je vecja moznost, da bo ta program imel podporo za kabel kakor za IR. Ampak, ker pac bolj ugibam kakor ne, bom raje tiho, dokler ne najdem kaj oprijemljivega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalec GSM signala?!

Oddelek: Mobilne tehnologije
1710837 (9949) brez-imenko
»

Kako izslediti računalnik na internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5712552 (6513) bluefish
»

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
123266 (2978) boych
»

New York prepovedal uporabo mobilnikov na javnih mestih

Oddelek: Loža
71093 (918) iration
»

Nokia Software

Oddelek: Programska oprema
141748 (1522) krneki0001

Več podobnih tem