Forum » Znanost in tehnologija » Zakaj so električni avtomobili prava stvar
Zakaj so električni avtomobili prava stvar
Temo vidijo: vsi
Gregor P ::
Počas boš dobil EV ob pralnem prašku
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
kow ::
Časi se spreminjajo.
Če je nov kitajc 10, 20 jurjev cenejši od nemca, tega pri rabljenem ne boš nadoknadil, niti ti nihče ne garantira, da bo nemški po 12 letih v resnici kaj boljši.
Meni se sicer na nek nacin upira, ker sta oba moja avta zdrzala cirka 20 let starosti. Ampak ja, izgleda da bo tako.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: kow ()
iKst_ ::
Gregor P ::
To se nanaša bolj na tiste pretekle komentarje, ko sem pisal, da si bodo EV na koncu tako enaki, da preprosto ne bo več razloga, zakaj bi plačevali več 
Itak pa naj bi bili EV-ji cenejši, to je bila vendar ena glavnih oglaševanih točk :-)
Itak pa naj bi bili EV-ji cenejši, to je bila vendar ena glavnih oglaševanih točk :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Gregor P ()
karafeka ::
Časi se spreminjajo.
Če je nov kitajc 10, 20 jurjev cenejši od nemca, tega pri rabljenem ne boš nadoknadil, niti ti nihče ne garantira, da bo nemški po 12 letih v resnici kaj boljši.
Meni se sicer na nek nacin upira, ker sta oba moja avta zdrzala cirka 20 let starosti. Ampak ja, izgleda da bo tako.
Kaj pomemi, da sta zdržala 20 let? Kaj se je takrat zgodilo, da nista več delala?
kow ::
V bistvu zadnji se vozi, vendar je sklopka pri koncu in bo sel kmalu v prodajo za drobiz. Ekonomika ne zdrzi vec.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: kow ()
Gregor P ::
Pri enem mojem 20-letnem japoncu je bila rja problem, da je bilo nekje pleh že preveč načet; vse ostalo je delalo brezhibno. En šved je pa postal oldtimer in je v bistvu bila edina stvar, ki ga je tu in tam hecala kakšna elektronika, drugače pa vse dela - seveda ob rednem vzdrževanju (in pa ni se ga več vozilo razen toliko kolikor je bilo potrebno, da kaj ne zariba).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).