» »

najnovejši Intel P4,Cel vs najnovejši Amd AthlonXP,Duron

najnovejši Intel P4,Cel vs najnovejši Amd AthlonXP,Duron

Cako ::

hja... Intel is back thiZ time hiZ MAD !!!!!!!!
ščekirite:

Pentium 4/2200 vs. Athlon XP 2000+
link: http://www.tomshardware.com/cpu/02q1/02...

Intel vs. AMD: Celeron 1300 vs. Duron 1200
link: http://www.tomshardware.com/cpu/02q1/02...

tkole:
Kupš p4 2.2 pa mal fizure pa je....
na netu sm zasledu da se da nove 0,13 p4 navijat u višave! Aleluja intel ;)
Lp

AnWar ::

Kupiš AMD pa mal frizure:)):)) pa je!!!!

OldSkul ::

Ja celo 3 ghz so dosegli z tanovmu Northwoodom!!!

G[e]c ::

1. prodas avto kupis intela 2200


2. kups xpja pa se avto ti ostane:D

Dalmatinc ::

Heh jst prsegam na Celije sam kokr vidite dsnes je čist dovolj P3 600 pa ena huda grafa ala gf3 pa dela k šus :) - procesorji zgublajo primat na tržišču za igre so 1000x bolj pomebne grafe

krucymucy ::

ne vem kaj si ti vidu: Even when its clock speed has been pumped up to 1300 MHz, the fastest Celeron can't hold a candle to AMD's Duron 1200.

no pr athlonu pa je tako: A closer look at the comprehensive benchmarks reveals that in Office performance as well as Linux Kernel compiling, the Athlon XP still takes the lead, despite its 32% clock speed disadvantage!

mogoče je pa res malo cenejsi... samo ne pa tolk za tako razliko v ceni...
pa še to je... morgan je leto staro jedro, tualatin pa mesec, dva... pa ga še vseeno potolče!!!
Torej je intel natančno eno (1) leto za AMD-jem.. kar pa se lahko v trenutku spremeni... tko da zaenkrat intel še ostaja v ozadju...

ChiefThunder ::

počakmo še na Thoroughbrede... intel je (pre)draga šola. :))
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Cako ::

intel se nikoli ne bo splačalo kupt to je dejstvo, tud sam če pogledaš kok držijo ceno. Ampak dobr to sploh ni bistvo teme, ker itq usi vemo da se amdja bol splača kupt, zato ga mam tud jest, AMPAK če bi se že kopal u dnarju... why not?
krucymucy: do je pred kermu po tehnologiji in znanju, se pa ne strinjam s tabo, ampak pustmo to...
Lp

OldSkul ::

Se nebi strinjal da Duron čisto potolče Celerona, kakor sem jaz gledal teste sta približno itenačena nekje celly čisto potolče amd nekje Pa amd potolče cellya tako da ne verjet tistim testerjem ki itak navijajo za AMD-ja!!

krucymucy ::

sam skopiru sem kar tam piše!!! za koga pa navijajo na tom's hardware pa ne vem...

tha_man ::

Za igre in kodiranje videa je Duron še vedno boljši kot Celly, medtem ko slednji razturi pri kodiranju mp3-jev in raznih pisarniških opravilih.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Spajky ::

Vsa ta nagađanja, kaj je boljse so za normalno uporabo tudi nas bolj naprednih uporabnikov skoraj brezpredmetna, saj se nad 1G tezko opazi prakticna razlika med proci, razen v posebnih specificnih task-ih; ozka grla so zdej ze nekaj casa drugje..Res, da je Duron hitrejsi v benchmarkih, vendar ce vzames najnizji Tually in ga navijes do nezavesti, mora delat kot raketa in hitreje kot zadnji Duroni, ki jih skor ne mores vec navit in je bolje zato vzet najnizji AtlonXP..Ce noces iti na vodno in noces imeti "sesalca"; potem je Tually kar lepa izbira! Meni gre ta AMD vs. Intel ze malo pocasi na zivce, ker smo postali ze kot tisti, ki vsako leto hocejo imet najnovejsi avto, da se pokazejo pred sosedi, ceprav ga ne rabijo...ceprav me obcasno zamika zadeve menjavat, me hkrati tudi mineva ta vsiljena potrosniska mrzlica in umetno ustvarjanje potrebe, ki nam bo pobrala iz zepov brez veze denar in obogatila (spet se bolj) seveda Amerikance in njihove mega korporacije, ki bodo zavladale svetu, dokler ne bo enkrat poclo in se vse sesulo, kot pri igrah Catch The Cash...;(

robertos007 ::

se strinjam s spajkijem! tualatin 1.2 sfriziraš na 1.5 brez problemov s temp (laufa na 35°c) pa eno grafićno ala gf3 ti 200 pa maš čisto zadosti. ostajam pri Intelu.

Spajky ::

robertos007, zakaj 1,2; vzames boxed Tually1.0A+Ram pc150cas2+Titan TTC-D5T na 7V (Megahit)+Titan Silver grease+AsusTusl-2C z zadnjim biosom ali AbitST6 in navijes na 1,6G = SpaceShuttle /posebno z Win95osr2! To mene mika! 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD želi 50-odstotni tržni delež (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
578191 (6821) Alexius Heristalski
»

AMD Sempron je tu

Oddelek: Novice / Procesorji
292992 (2992) Sgt. Lipnikar
»

Celeron 2,5 in 2,6 GHz

Oddelek: Novice / Procesorji
302107 (2107) kuglvinkl
»

Athlon XP vs. Pentium 4

Oddelek: Novice / Procesorji
152163 (2163) Mate
»

Zeleni odgovori

Oddelek: Novice / Procesorji
81811 (1811) tha_man

Več podobnih tem