» »

Outlook Express - XP

Outlook Express - XP

C00PER ::

Ola !
Rad bi spucal disk, pa na novo sistem naložil, ampak bi rad si shranil emaile od sedaj, teh ne bi rad zgubil..je kakšna verjetnost, da si le te arhiviram in če je - kje najdem datoteke. Please help - URGENT :D

Hvala

P.S: Aja, sem rekel, da imam WIN XP sistem ? :o))

JLP ::

Odpri OE, greš na meni Tools, Options, Maintenance (tab). Klikneš na gumb Store Folder. Kle ti piše pot do folderja z datotekami z maili. Vse fajle kle not sam nekam pobackupiraš in pol lohk drugič sam skopiraš kje k hoč pa pol kle tud drugič naštimaš kje map fajle.
Seveda se pa s tem ne shran Address Book,
Live long and prosper!

CaqKa ::

pa veš slučajno kak bi še adress book shranil... ker oni ki sem ga v ie5 shranil v csv format ga ie6 nekak ni najbolje odprl oziroma vsa imena so bila pomešana...

Mercier ::

Najmanj kompliciranja je, če skopiraš vse kot navadni *.vcf.

CaqKa ::

ka pa to naredim?

Mercier ::

Označiš jih vse in odneseš v eno mapo (dreg 'n drop). Za pošto pa js naredim isto. Prostora na disku je pa danes res dovolj.

JLP ::

Address Book sm včash tko backupirov da sm odpru Start > (All) Programs > Accessories > Address Book.
Pol sm pa sam šov na meni File > Export > Address Book (WAB). Pol sm pa tud tko importov sam da sm u meniju izbrab import namest Export an.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prestop z Gmaila na Microsoft Outlook -TEŽAVE

Oddelek: Pomoč in nasveti
51862 (1661) novuporabnik
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132491 (2243) chrush
»

Address Book v WinXP

Oddelek: Programska oprema
61527 (1388) harvey
»

Outlook Express adresar.

Oddelek: Programska oprema
91534 (1462) Azz_Kikr
»

Shraniti emaile v Outlook Express-u ... kako ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111694 (1561) JLP

Več podobnih tem