» »

Program za povezavo z netom

Program za povezavo z netom

Suljo ::

Spoštovani!
Pred dvemi leti sem si naročil Siol ADSL 1M. Do danes je ta linija popolnoma nestabilna (v povprečju prekine vsake 3 ure). Ko sem poklical na Siol, so mi rekli da sem predaleč od centrale in da mi jo lahko le razpolovijo in da bomo potem videli če je kaj boljše. Ker pa nočem da bi mi jo razpolovili (že tako ne gre nikamor) imam za vas eno prošnjo. Zanima me, če obstaja program, kateri bi preverjal vsake (npr) 10 min ali je računalnik povezan z internetom in če ni, da ga sam poveže. Sam sem že nekaj googlal ampak ni rezultatov.
Hvala vam za pomoč

BladE_ ::

Nared novo povezavo za net v Nadzorna plosca - network conn.. Ko je povezava ustvarjena dej densn klik - lastnosti (od povezave) - jezicek options - in dej klukco stran od tm k pise "Promp for name and password... - pol pa se nastimi na "Time between redial attempts" cas na 1sek! In ti bo vedno ko se povzava prekine cez 1sek samodejo povezal nazaj net brez da bi ti kej kliku, ker te vec ne bo prasal za user name pa pass! Upam da ti bo kej pomagal!

LP

EDIT: Pa klukco mors met na moznosti "Redial if line is dropped", ker drugac ne bo povezal nazaj!
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Suljo ::

Bom poizkusil... zaenkrat hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj nastavim pri ruterju linksys (slika)

Oddelek: Omrežja in internet
5897 (823) enrique
»

Internetna povezava se isklaplja na 24 ur

Oddelek: Omrežja in internet
61193 (1061) amigo_no1
»

RASPPPOE auto reconnect

Oddelek: Omrežja in internet
91474 (1230) Roman
»

SiOL in aDSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
583612 (2549) Hux

Več podobnih tem