» »

iRiver vrača udarec

iRiver vrača udarec

engadget - Na trgu prenosnih MP3 predvajalnikov, posebno v ZDA, Apple dominira s svojo linijo iPod-ov, konkurenca pa mu je vseeno vedno za petami, če ne celo korak pred njim. Eno od najbolj prizadevnih podjetij je vsekakor iriver, njihov Clix je odlična konkurenca iPod-u Nano, sedaj pa so poslali iz svojih tovarn še odgovor na Applov novi, minimalizirani Shuffle.

Predstavljamo vam iriver S10 -- z vidika dimenzij praktično identičen kot konkurenčni proizvod iz Cupertina, ki ima malce slabši predviden čas trajanja baterij, a skrbi se tukaj končajo. Razveselile vas bodo predvsem tri bistvene razlike, iriver-jev proizvod ima namreč pravi pravcati 1,15-palčni barvni OLED zaslon, zmožnost poslušanja in snemanja FM radijskih postaj ter pa (glede na Shuffle podvojeno) kapaciteto dveh gigabajtov. O novem malčku poročajo na vseh koncih.

6 komentarjev

neoto ::

Kolikor sem videl v novici, ima tale zverca OLED in ne LCD zaslon.

Matevžk ::

Kaj si hotel povedati?

Citiram gornjo novico:
... iriver-jev proizvod ima namreč pravi pravcati 1,15-palčni barvni OLED zaslon ...
lp, Matevžk

TribesMan ::

Zanimiv produkt. Radi imamo konkurenco. Malček se očitno zgleduje po večjemu bratu iRiver Clix. Tist mi je še bolj všeč.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Jux ::

Clix je 2gb only, kako je to konkurenca nanotu mi ni jasno. 8gb v manjšem paketu z boljšim ui.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

neoto ::

Kaj si hotel povedati?

Citiram gornjo novico:

... iriver-jev proizvod ima namreč pravi pravcati 1,15-palčni barvni OLED zaslon ...


Zgleda je novica tukaj že popravljena... Prej je pisalo LCD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoto ()

TribesMan ::

Jux kdo pa je kje omenil da je Clix konkurenca Nanotu? Sploh pa UI Clixa je jebeno dober...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124126 (3141) Oven-2k
»

Zune raztelešen in Microsoftova nenavadna poteza

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
345872 (4449) @LOL
»

iFM dodatek za iPode

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
53855 (3795) Matek
»

Novi Sony Walkman

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
223595 (2994) MitjaP
»

Konec RIO MP3 predvajalcev

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
143562 (2511) M.B.

Več podobnih tem