» »

Ads by Google; zaslužek s spletno stranjo

Ads by Google; zaslužek s spletno stranjo

freeglobe ::

Zanima me če ma kdo izkusnje s to zadevo, če se da kj zasluzt.
Pa če kdo pozna kaksne podobne varjante za dodaten zaslužek prek bannerjev? (preizkušene, dobre)


Hvala. LP

mambli ::

Vsake 2 meseca dobim od googla en ček za 100 dolarjev, ki ga lahko unovčiš na najbližji banki.
Brez problemov.

Preseren ::

No, uporabi search po forumu, tega debatiranja je bilo že nekaj.

P.

Trololololo1 ::

Vsak si služenje z google predstavlja zelo na easy. V resnici ni tako lahko dobit ljudi, ki ti bojo klikal na reklame. Na svojem blogu sem pri 1000 ogledih imel samo 6 klikov. 1000 ogledov pa ne dobiš tako lahko.

Alencica ::

Link do tvoje strani?

Elemen_T ::

za ažurno stran / portal, ali pa kvaliteten blog z dnevno vsebino prav zlahka obeležiš 1000 ogledov dnevno. pravzaprav moreš biti kar dost nesposoben, če ti to ne uspe ...

Trololololo1 ::

mambli tud mene zanima katera stran ti prinese takšne denarje, če ti ni odveč. Jst sm se za 1000 obiskov matral en teden. Mogoče nam še kak recept zaupaš. 8-)

KoMar- ::

Pa zaenkrat zadeva deluje samo za strani v tujih jezikih, ne pa tudi v slovenščini. Bo pa kmalu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Trololololo1 ::

Adsence ima zelo veliko oglasov za slovence. Od nod32 do kasperskega in pošta slovenije ponuja nek dnar itd. Sam niso dobro plačljivi ti linki in tudi manj jih je. Drugače pa če ima kdo recept kako dobit na blog velik ljudi brez spama mi naj zaupa tud prek ZS če tuki noče. Pa upam, da mislite to pravih klikov ne prek nekih autosurf programov.

Elemen_T ::

ja lol no! ja kako dobit na blog čimveč ljudi/obiskovalcev?

če znaš pisat zanimive zgodbice, bodisi iz svojega resničnega življenja, bodisi iz svojega bednega lajfa z veliko mero domišljije za pisanje, potem bo slej ko prej dobro obiskan.
aja lahko pa kar investiraš v google ads in zakupiš nekaj milion klikov in upaš da se ti obrestuje :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523389 (12357) otago
»

Youtube in zaslužek

Oddelek: Loža
52446 (2198) freesty
»

Koliko plačuje Youtube za klike na tvoj video

Oddelek: Omrežja in internet
236905 (5791) 6151
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318238 (7785) gnomee

klik za slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
633808 (2399) Mavrik

Več podobnih tem