» »

web cam-video nadzor-le v določenih trnutkih

web cam-video nadzor-le v določenih trnutkih

jancko ::

nekaj tem je že bilo ampak nism našel nič uporabnega...v eni reviji moj mikro, pc format ali kaki drugi sm enkrat zasledil članek vod video nadzor z web cam...moja zelja je predvem ta da program ne bi stalno snemal ampak samo ko se bi na ekranu kaj premikalo...hvala ze vnaprej ce pa kdo ve v kiri reviji in stevilki je blo to naj mi rposim pove...hvala
jancko
  • spremenil: jancko ()

DonPierre ::

Sem zasledil zadnje čase tudi kamere, ki omogočajo snemanje le takrat ko se objekt premika, samo se trenutno ne spomnim kje. Bom mal pobrskal po netu, pa sporočim.

DonPierre ::

Sem zbrskal nekaj, upam, da iščeš nekaj sličnega kot je tole.
Klik

jancko ::

ma v tistem članku je pisalo, ni potrebna posebna kamera ampak tak program samo se ne spomnim vec kateri
jancko

#000000 ::

Zone trigger men dela BP KLIK v bližnji prihodnosti bom namonteru malo boljšo kamero in reflektor za night vision, bom pol vidu če bo delala zadeva tko kot treba tud v temi. LP

YZY ::

Vsaka video kartica za video nadzor ima možnost za Motion detection recording. Na mrežo ki jo postaviš na monitor določiš točke kje naj zazna gibanje.
Npr. ta kartica: http://cgi.ebay.co.uk/4-Channel-PCI-DVR...

Pujcek ::

:)

tspider ::

hey,
problem je ker zraven kamere ne dobiš uporabne programske opreme: le nekaj začasnega oziroma šit oprema: to vem ker imam tudi jaz kamero; in sem hhotel ravno tako kot ti da mi snema samo ko zazna gibanje. Zato pa obstajajo razni programi, ki so sicer precej dragi (80k), vendar se jih da zdownloada preko drugih programov ;). To pa so webcam, go1984. Ti so preverjeni in so mislim zaenkrat najbolj popularni, največ ljudi ju ima. Potem se pa še malo igraj z programom;) nastavitve in to

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

need for seed underground

Oddelek: Pomoč in nasveti
7729 (694) ABX
»

problem z cod2 in cod4

Oddelek: Pomoč in nasveti
131840 (1529) broj_jedan
»

Krmiljenje / (programator) oz. kako narediti da bi preko interneta vklopil neko napra

Oddelek: Loža
212652 (2313) Fave
»

Kje je miha aka Microsoft? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545355 (2890) mchaber
»

Hotmail password

Oddelek: Omrežja in internet
51273 (1237) svencbir

Več podobnih tem