» »

Naučite se uporabljati iskalnike..

Naučite se uporabljati iskalnike..

Tr0n ::

...tak da nebote vec sprasevali bedarij, kot so, kje lahko najdem ta crack, pa oni cheat, pa ono pomoc o php, pa tisti review,...

DOH!

>:D
  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

Saj crackov sploh ne smejo iskati na Slo-techu..
metrodusa.blogspot.com

CIrCAcevl ::

stupid tema
>:D>:D

Tr0n ::

Ne ni. Ker folk sprasuje take bedarije, da ti slabo postane.

Aja, pa topic je bil loleki in ne ljudje.

DOH!

matter ::

Pol sploh ne bi bilo treba foruma tron. Lih fora je da se praša, pa pol is tega nastane debata. Res so kaki topici res taki kot si reku, ampak jest ne vidm škode u temu. Če maš slabe živce ni problem v folku ali po tvoje lolekih ki nekaj rabijo ampak je mogoče problem v tebi.
Mej na znanju da so nekateri ljudje začetniki, so neizkušeni v iskanju, se bojijo računalnikov pa še kej.
Bi reku da si bil ti na začetku tut neizkušen? Ali pa si multi talent pa zravn še deklica za vse.
Rajš se zamisl nad tvojim topicom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Tr0n ::

Ce so tako neizkuseni kot ti pravis, potem se ne bi znali registrirat za ta forum in napisati sporocilo.

DOH!

miranpozar ::

Dostikrat so enostavno leni, ker če njihovo vprašanje enostavno copy/paste v google in že dobiš na prvem mestu tapravi link! To je enostavno lenoba!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

matter ::

Lenoba je prisotna da. Ampak mogoče pa gdo rajš na s-t praša, ker izve še dodatne informacije, ali nima časa iskanja (faks) ali pa je len (da).
Vseeno pa je tale post čist mem, ker lahko vsak napiše kar hoče.
Bom reku na izi način, če ti kaj ni všeč, spreglej, ne pa se zato raspizdit s tem da odpreš novo temo.
Sploh pa si zanič utemeljil glede na to da si reku "ono pomoc o php, pa tisti review," kar se meni zdi smiselno, da nekdo praša če kaj neve o php ali mu kaj ni všeč pri nekem review-u.
cracki so pa itak tle zgodovina

pa tron, dont take it personal !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Justy ::

TrOn always taked it personal:D:P

para! ::

Tr0n ima popolnoma prav. Vse prevec je nepotrebnih postov, v katerih so navedeni problemi, ki bi jih sprasevalci mnogo hitreje in enostavneje resili z uporabo iskalnikov. Na primer, ce ima nekdo probleme z gonilniki, mu je verjetno povsem jasno, da je resitev problema posodobitev gonilnikov. Potemtakem odsurfas do www.yahoo.com in v iskalno polje vpises key string, naprimer "canon+canoscan+n650u+drivers". Presnamete in posodobite gonilnike in stvar je resena. Ce ni, pa se obrnete na slo-tech.

Res mislim, da so vprasanja v stilu "kje di dobil to in ono" odvec, ker je na sceni ze toliko iskalnikov.
Death before dishonor!

CaqKa ::

po drugi strani pa se clovek prav fajn pocuti ko takim lolekom pomagas in s tem kasiras masne denarce :)
nove driverje bi imel ? instalacija? jurja! gremo do naslednjega :)... eh. folk ce ti bom jaz nekaj pomagal in imas ti help ali manual za doticno zadevo, walda da ti bom zakasiral za to da ga preberem namesto tebe( seveda se bom še vprasal ce si sploh pismen) :)
lp CaqKa
tron ce ti take teme niso vsec jih enostavno spregledas, tako kot jaz.. samo vcasih je pa tudi kaksna tak simpl da se res morem fejst obrzat da ne napisem kake krute :)

BojlerTM ::

zaradi ljudi kot si ti, caqka, je nas svet tak kot je. ni vse v denarju. jaz se dobro pocutim, ko nekomu svetujem, skopiram CD, preberem help, ipd. meni to ni problem.. pa se ne zaracunavam, ker mi je to nesprejemljivo oz. prevec kapitalsticno in materialno. veliko rajsi imam novega prijatelja, kot stranko, iz katere samo molzem denar za vsako malenkost.. ljudje, ozrite se malo okoli, ne samo nase misliti...
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Tr0n ::

Ne me narobe razumet. Osebno zelo rad pomagam folku, ce se na neko stvar spoznam in poznam resitev, ki jo isce. Ampak ne sprasujem pa zadev, za katere vem, da bom nasel odgovor na internetu, preko iskalnika, hitreje in brez dodatnih sitnosti.

Tako, kot je nekdo spraseval, kje se naj nauci php ali ____ (vstavi poljuben programski jezik) (ja d0h, odsurfas na uradno stran php-ja, si dol potegnes dokumentacijo in ze imas vse kar rabis. Ce potrebujes se kaksne primere, ni problema, teh je na netu mali milijon). Ali pa cheat kode za doloceno igro... in se bi lahko nasteval.

Ni tolko lenoba, kot pa to, da se folk ne zaveda, koliko koristnih informacij se da poiskat, ce si le vzames malce casa.

CaqKa ::

Bojler TM: ce imas toliko casa izvoli.. samo ko me pa kdo poklice sredi kakega pomembnega opravila... hjoj mislis da se ti ljubi neke malenkosti it gledat zdaj... verjetno sem dal napacen vtis s tistim postom pa vseeno.. itak te ne poznam
glih glede kopiranja kakih cdjov... na teden si dol cufnem po 4giga mp3jev... pa 2 giga divxov... zaj pa to snemat pa vsakega sprasevat cuj bos mel ta film ali pa te mp3je -ja daj posnami mi pa bom videl kaj bom mel... ves kaj ne hvala nimam jaz cajta za druge skupaj delat kompilacije. folk je prevec flegma in nehvalezen za tisto znanje ki jim ga ponudis. zadnjic mi je sosolec celo reko ce mu divx ki je na dveh cdjih posnamem na enega halo? kak je te lahko tak skrt da ce mu cd posnamem za 200 sit (cd included) hoče še to dat na pol, kr iz prve sem mu reko naj gre v videoteko tam pa kot ves so filmi po 400 sit za iszposojo, ne za trajno...
sicer pa si me zdaj zavedel iz teme, dejstvo je da folk sprasuje butasta vprasanja in da daje naslove threadov v stilu "eno vprasanje" "winxp problem" ipd.... kak te naj zdaj vem osnovni problem threada... ljudje še svojega vprasanja ne znajo na tem forumu prav izrazit. in ker sem vedno bolj sit takih bedastih threadov si je clovek sam kriv ce mu nebom pomagal samo zaradi tega ker ima bedast naslov threada, verjamem da se marsikdo strinja z mano
in konec koncev da ti se vrnem: zaradi taksnih kot jih tron omenja postaja racunalnik vedno bolj vsakdanje orodje za lame ljudi, kar je po eni strani dobro po drugi pa spet ne.
kakorkoli tema bo predaleč zašla
CaqKa

goba ::

Se bolj mi grejo na zivce tisti,
ki kao neki prodajao na ST v malih oglasih.
Se vse dogovoris, pol te pa zajebe in se potuhne. A ne Jazz?

Ziga Dolhar ::

Glede teh 'lolekov'. Sam večkrat vem, da je stvar nekje (stran, emailing lista...) že bila objavljena, pa se mi ne da iskat. Čista lenoba, ne neznanje. Tako sem tudi že spraševal o navijanju Durona tukaj, ko pa se mi ni dalo iskat. Lolek Ninja :)

Thomas ::

To bi morali učiti v šoli - uporabo iskalnikov.

Oziroma jest jih znam hudičevo dobr uporabljat, ako se, skromen kot sem, lahko pohvalim.

(nevone pa še kanček boljš.)

Ampak večina ljudi podcenjuje gugla, ki je najboljši od vseh.

Najpomembnejša veščina v uporabi Interneta - je uporaba iskalnika. (Na)učite se tega!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

para! ::

vsesci: verjetno si kupoval ISDN adapter, ne? Poglej, nisem se potuhnil. Ce si tisti, ki mislim da si, sem ti lepo povedal, da te bom poklical, ko bom imel cas. Kakor se spomnim si za stvar ponujal nekje okoli dvajset tisocakov. No, nasel sem kupca, ki je ponudil vec. In ce te ne poklicem ne pomeni, da sem zahinavil, ampak da sem prodal za meni boljso ceno.
Death before dishonor!

TESKAn ::

Ja, Google res zakon je, najde vse, kar si zaželiš.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Thomas ::

Nadvse priporočam tudi Googlov toolbar, ki se instalira v IE.

Zelo dobra reč!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

..ja itaq, toolbar je že stara zadeva, ki pa je zlo kul...ker je majhna in vedno pri roki...edino kar me moti na njem je to, da ne moreš kar na njem prešaltata iz web na image pa to ...

Justy ::

No, mogoce pa le obstaja resitev, da se resimo lol..... kot pravi T.O.:D

Ker ze imate recimo takega policaja Tomi-ja, ki brezkomprpmisno zaklepa kar je treba, bi lahko obenem zaklenil se nekaj bedarij....

Samo zdele sem mal gledal v lozi Igre in vidis vse polno tem kot so:
- V čem problem?
- Unreal Tournament
- Problem
- in se morje podobnih td v drugih lozah..........

Predlagam da daste en dan novico (daste tudi pod pravila) , v kateri razlozite da bodo teme z naslovi ki ne navajajo problema nemudoma zaklenjene se lepse bi bilo izbrisane.

To bi blo ze skor nujno blo treba storit, ker forum postaja cedalje vecje smetisce po zaslugi lol.....

Gh0st ::

Ej Tomi dej mal milosti pokaz no!!!!
Na drugih forumih pac govorijo kar hocejo (ok razen pedofilizma, sexa, hekanja, crekanja,...) in recejo kar hocejo. Mislim, da je tukaj velikokrat kršena pravica, ki dovoljuje SVOBODO GOVORA! No sej kukr cte...Jest sm samo predlog dal...

btw...Tisti, ki mi je dal pripono PERSONA RUDIS, nej mi jo prosim da dol, ker sem se poboljsal...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Tr0n ::

yup, yup.

Thomas ::

Eden od pogojev za visok nivo je metanje ven prehudih oslarij.

Če ne Tomi, bo pa Thomas vsake toliko nekoliko pometel.

Eni bodo sicer šli v luft - ampak če ne bi bilo te strogosti že prej, tudi ta forum ne bi zgledal nikakor več.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

CaqKa ::

justy je dal/a (nisi ti na joker kanalu bil/a punca), ki bi se na slotechu morale uresnicit,
nekoč nekdaj sem temo odprl v prvi fronti nakar mi je nenando izginila (tomi jo je prestavil nevem sicer kam)
neki red bi skratka moral bit, da že na prvi uč vidim v katerem threadu bom lahko pomagal in v katerem ne... kaj mi naj pove thread z naslovom "en problem";((
kot da bi odpiral temo v takem stanju: :(

Tomi ::

Tron, ne spreminjaj več naslova, ker je žaljiv, tega pa ne dovolim.
Sicer pa se mi zdi, da bi bolj pristojal tebi, kot pa drugim, vsaj glede na obnašanje, ki ga kažeš.
Gh0st: ne vem, zakaj si poslal PR, ker jaz nimam ničesar pri tem
CaqKa: včasih teme pač niso za tja, kamor sodijo, zato jih prestavljamo. Sicer pa lahko svoje teme pogledaš pod svojim profilom, med temami zadnjih 24h ali pa si daš obveščanje ob odgovorih.
Sicer se pa strinjam, da bi morale imeti teme slovnično pravilne in logične naslove, kar bo posebej prav prišlo, ko bo search..
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Justy ::

CaqKa, tisto o Joker kanal-u jst nic ne wem !?
Malo bolj pojasni... ce se da......

Ja in problem more bit v naslovu teme razlozen:

Slab primer
Unreal - zmrzuje

Dober primer
Unreal - zmrzuje + naveden razlog zakaj

Tr0n ::

JA HALO?!

A bos nehal spreminjat ime topica?!? Kje ste te to vidli, da admini spreminjajo vsebino topicov in postov?!

Ni bil zaljiv, ampak zgolj opozorilen. Pa cetudi bi bil zaljiv, je se to vedno moja pravica.

Zdaj pa ze cisto zares pretiravate.

DOH!

Tomi ::

Ne, ker je žaljiv, ni tvoja pravica, da ga uporabljaš, ker je v nasprotju s pravili uporabe foruma.
Tako da pusti naslov, kot je, pa bo ok..
metrodusa.blogspot.com

Justy ::

No, lepse bi zvenelo ce bi dal naslov teme kar svoj podpis: Ne bit dudl, uporabljaj google!

Drugace pa se ne splaca zgubljat zivcev nad takimi, ker ogromno folka misli da zna paintbrush uporablat (slikar za tiste lol...:D)

Tr0n ::

Brzdej se tron!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Gh0st ::

Tomi:
Ja prou, potem pa rec tistemu, ki ma kej pri tem...:|
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483485 (2473) PaX_MaN
»

ovadba zaradi izjave na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
647176 (4852) pozitron

Več podobnih tem