» »

Kje v Lj kupiti kartonaste škatle?

Kje v Lj kupiti kartonaste škatle?

smash ::

kje bi kupil kartonaste škatle v lljubljani?

Nejc Pintar ::

OBI

karafeka ::

Sigurn jih majo v kakem Mercator centru v skladišču. Pa še zastonj jih boš dobo.

b ::

Odvisno kaksne rabis. V Mercatorjih majo po novem (no, ze nekaj casa) politiko, da vse prazne skatle takoj razdrejo. Ce niso strgane, jih sicer lahko zlepis, a ponavadi ne delajo ravno lepo z njimi.

Jaz sem jih pred pol leta iskal vecjo kolicino za selitev, in sem se slucajno ustavil v trgovini Motomat, kjer so imeli malo morje skatel (sicer razstavljenih a vecinoma v zelo dobrem stanju), pa se velike so bile cca. 80x60x30cm, kar mi je zelo ustrezalo.

Se pred tem, kaksno leto pa pol nazaj sem jih pa nasel v Merkurju na Vicu (pri intersparu). Pri vratih imajo veliko skatel razlicnih velikosti, tako da sam prides pa poberes kar rabis. Verjetno je se tako, nisem pa preprican.

Ce mas avto, si vzames uro ali dve pa jih gotovo dobis. Splaca se predvsem v kaksnih vecjih trgovinah, ker imajo veliko prometa, ergo veliko skatel. V manjsih trgovinah pa dobis tja pa sem kaksno, vecinoma pa jih takoj mecejo stran.

kajpravis ::

Lahko se zapelješ do Logatca v Valkarton in si izbereš dimenzijo, pa še poceni so, saj lahko dobiš kakšno staro zalogo.

kuglvinkl ::

Ok, kaj pa lične kartonaste škatle, take s pokrovom? Je že kdo zasledil?

kajpravis ::

Lične škatle za shranjevanje ali darila sem videl v Rutarju (Lj), v pritličju desno.

Yohan del Sud ::

Zakaj in koliko rabiš, bi znal boje svetovati. Sam sem jih nabavil tisoče direktno od proizvajalcev... Največ od Jamnika iz Pirnič (idi guglaj imajo celo industrijo)...
www.strancar.com

gkovac ::

V šparu sem jih tudi opazil, drugače pa semjaz svoje kupil v Ikei v Gradcu
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

manutan ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mantis? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015244 (7624) Matev
»

Vzorci (samples) - vprašanja in odgovori (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13417893 (9819) brez-imenko
»

Plastični zaboji - kje?

Oddelek: Loža
93532 (3283) Invictus
»

Ventil za vodo

Oddelek: Loža
103600 (3312) RazzorX
»

Bigbang kranj in trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
232610 (2049) Zheegec

Več podobnih tem