» »

Mantis?

Mantis?

«
1
2 3

kuglvinkl ::

Kakšno so vaše izkušnje z njimi? Je že kdo kupoval pri njih, predvsem rabljene igre?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

edit: zdele vidim, da obstaja tudi Videotop.
Your focus determines your reallity

Vikking ::

JAz sem nabavu eno rabljeno igro pri njih za polovično ceno. Seveda me je najbolj skrbelo če bo delovala seijska za MP. Vse je štimalo tako kot treba, tako da nisem imel nobenih problemov, tudi cd-ji niso bili nič spraskani, vse sem dobil v originalni embalaži.

Sami ::

Enkrat sem bil tam, CD-ji so tko bolj sfukani, ne priporočam nakupa ničesar tam.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Beernarrd ::

Nisem imel problema z mantis.

rfmw ::

vedno kupoval le rabljene igre. nekateri CD-ji so bili kot novi, drugi totalno spraskani, ampak delalo je začuda vse. predlagam, da temeljito pregledaš rabljene CD-je preden jih plačaš...
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Mavrik ::

Sicer rabljenih nisem kupoval, pri novih igrah pa nisem mel nobenega problema.
The truth is rarely pure and never simple.

Bevcan ::

Dostikrat že kupoval rabljeno robo pri njih. Enkrat en CD ni delal ker je imel poškodovano luknjo na sredini pa so ga brez problema zamenjal. Najbolje pa je seveda da tudi odkupujejo.
Govoril sem.

nightwish ::

No z njimi men use stima, samo enkrat ko sem nabavil HL2, 4cd ni delal. Po tem sem jih poklical in vprasal kaj sedaj, pa je reklu da ne ve ce bodo zamenali, ker sem mogoce samo cifro prepisu nekam 8-O js sam WTF???, sam pol smo na njihou komp probl instalirat, pa ni delal tko da so mi koncno zamenal z delujoco igro.. sam nevem kake ideje majo oni OMG!:\
BAH

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

nightwish: Njihov dvom je bil več kot upravičen, ne glede kolikokrat ti uporabiš WTF in OMG.
The truth is rarely pure and never simple.

Robert_S ::

4 cd ne dela če inštaleraš camo HL2 ,ča pa inštaleraš HL2 in CSS pol pa dela.

nightwish ::

*sigh*
BAH

tony1 ::

Pri Mantisu kupujem že 5 let, predvsem, ker sem pri njih dobil veliko cd verzij starih pustolovščin v še pred ed2k časih...

Vzorno urejeno naročanje prek neta, pripravljeni pomagati, cdji še vedno ok.

zaenkrat izkušnje zelo pozitivne :)). Ker imajo tudi starejše špile, za moje pojme najboljš štacuna pri nas.

Michaelosz ::

Danes sem jim poslal E-Mail da hočem dat pač v zakup igro Doom III za Xbox. Za njo sem pred slabim letom plačal okrog 70€. Cd je popolnoma nepoškrampan, igral sem jo vseskup kakih 10 ur. In veš kaj mi oni pošlejo: reci piši 1500SIT. WTF?! 1500SIT?! Ne se je*at!
Kaj je že dal kdo pri njih kako igro v zakup?

Tilen ::

Pri novih igrah brez problemov, rabljenih še nisem kupoval.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

opeter ::

Pri njih sem več kot desetletje kupoval vse mogoče, celo 4 leta se bil naročnik na njihove katalog in shareware diskete. Kupil sem že več kot 30 rabljenih CD-jev, do zdaj BP.
Priporočam! :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Michaelosz ::

Rabljeni CD-ji so sigruni? Moti me edino to, da mi za Doom III ponuja 1.500SIT

Tilen ::

Nov se prodaja po 7900. Rabljen manj, +oni potrebujejo dobicek...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Michaelosz ::

Ja pa 1500SIT?! Če si naročiš rabljene je sigurno? Npr.: Da bi ti igra nekaj časa delovala, potem pa ne. Je kaka reklamacija pri tem?

Tilen ::

Vrjetno, če jim ti garantiraš, da bo igra delala 3 leta in za to prevzameš odgovornost, boš tudi dobil 2.000. Razumeš kaj hočem povedat?

Politike ne poznam, samo špekuliram.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Michaelosz ::

Jaz jim lahko samo garantiram, da če mi še enkrat pošlejo mail, da mi za igro ponujajo 1500SIT, da jim pošlem toto njihovo štacuno nekam v tri...
Kaj rabljene igre so OK?

kuglvinkl ::

Zdej je jasno, zakaj so komentarji pri Malih oglasih onemogočeni.

Michaelosz ::

:D :D :D

Matev ::

1500 sit je malce veliko
jaz bi ti jo odkupil za 1000 sit če bi imel xbox seveda

konec koncev si jo igral zgolj 10 ur - a ni to malce malo?

Michaelosz ::

1500 je dost za original igro?! Za njo pa sem dal okrog 15.000. 10 ur je malo ja, zato pa je kot nova.

Edited: opeter - ni bila kriva igralnost niti moje osebne lastnosti, ampak pomanjkanje prostega časa.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

MIchael|007, s kaksno ponudbo pa bi ti bil zadovoljen recimo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Michaelosz ::

jah... hmmmm Vsaj 3000.

Matev ::

v enem letu nisi našel prostega časa za eno igro?
ki je po slučaju še legenda

Matev ::

a za iz 1500 na 3000 pa imaš čas se bunit in javkat?

bluefish ::

kupil že pred nekaj leti igro za 12k (Mechcommander 2). V moji neučakanosti so mi dali razpraskano škatlo. Če bi bil na to takrat pozoren, bi kupil drugje. Tudi škatlica od CD-ja se mi je zdela, da je že bila odprta, čeprav CD ni bil opraskan.

P.S.: ali kdo kupi? :))

Tilen ::

Za prodajo tega in onega se obrnite na Male oglase.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dxx ::

Proporočam trgovino 3dsvet Link
Odprl jo je bivši delavec pri Mantisu in je neposredna konkurenca Mantisu. Vse igre pa so 1000SIT cenejše.
Priporočam.

Michaelosz ::

Jah, če bi meli Xbox igre...

Orbit89 ::

...in če bi imeli večjo izbiro igre.
FEAR in May Payne 2 ni ju nikjer:|!

LP

mtjz33 ::

Poglej pod Max Payne, pa boš mogoče kaj našel.

Tudi sam sem kupil eno rabljeno pri njih in sicer King Konga Colector Edition. Igra je delala BP, le dvomim da sem dobil vse dodatke. Sicer mi je pa tko vseen, glavno da sem obrnil igro BP.

;-) ::

Enkrat en CD ni delal ker je imel poškodovano luknjo na sredini pa so ga brez problema zamenjal.


Poškodovana luknja>:D

Matev ::

verjetno tisto na sredi cd-ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

;-) ::

ok. A je NFS (bilokateri) dirkalna simulacija? Pomoje je arkada.:8)

Se motim?

Matev ::

nfs je divjačina

pelican ::

Priporočam!!

opeter ::

Še prva verzija za DOS (Road & Track - Need for Speed, letnik 1996) je bila najbolj podobna simulaciji. Vsaj meni se je tako zdelo. Še povezava.

Na 486DX5/133 sem prvič užival v SVGA grafiki...640x480 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

detroit ::

ne maram jih:/ za nov nhl 2003 al kva je blo takrat 2000...ja itak za nerabljen spil 2000 je ze kul pol pa ti oni prodajajo neko staro igro za 7k jap.....pa se en model je prodaju matrico k je bla se 13k tuki staro 2mesca modeli mu ponudijo 2000 prodajajo pa isto za 7k pol
bumbarji....no ja rentabilnost dela svoje (al whatever the word is)
Skero

Michaelosz ::

Točno tak Detroit! Za Doom so mi ponudli 1500, pol pa bodo prodajal za 7 al pa 8 čukov.

chucki ::

Za half life so mi ponudili 500sit :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

miwche ::

ja, fantje kaj se čudite. Ne prodajat v štacune, valda ti ne bodo dali prave vrednosti igre iz druge roke. Ne moreš pričakovat da ti bo štacunar dal za špil iz druge roke 5000sit in potem ga prodajal po 6-7000sit.
Dejte špile na bolho.
~ there are more alpha males than beta testers ~

dxx ::

Ja kaj ste pa mislil, da bodo vam odkupoval po tolk kot bodo pol prodajal. Lahko ste sam veseli da sploh odkupijo, drugač bi se vam igre bolj kot ne valjale in kopičile doma. Ceno pa določijo glede na količino rabljenih iger ki jih že imajo v trgovini; se pravi če imajo že 15 komadov rabljenih DOOM3 potem ti kaj več kot jurja ne more ponuditi, ker še 10 jih bo težko prodal.

detroit ::

moj je biu se zapakiran torej direkt iz stacune ...5min po tem k sm zadeu igro sm jih ze klicu tesko bi reku temu druga roka :P bi lahk vsaj pol dau
Skero

dxx ::

Kot sem že omenil, tudi če je igra neuporabljena jo ocenijo glede na število rabljenih kosov ki jih imajo še na voljo.
Dejte logično razmišljat.
npr.
Če prodajo 200 kosov igre Half Life2, od tega jim ostane recimo 20 kosov, nazaj jih dobijo recimo 120 kosov. Če en kos odkupijo po ceni polovične od nove igre se jim to imho ne splača ker že tako pri novi igri zaslužijo 1k SIT ali velikokrat tudi manj.
Sepravi računica:
-220 kosov igre stane prodajalca pri distributerju cca 1980000 SIT
-Proda jih 200 kosov po 1kSIT dobička(zanemarimo ostale stroške) to je 200kSIt dobička
-Če v račun vzame 120 kosov po polovični ceni(5Ksit), je to 600000 SIT manj gotovine, sicer se to pretvori v druge igre ker itaq ne dobiš gotovine ampak vzemajo v račun.
Končna računica v tem primeru:
Prodajalec je sicer zamenjal za 600000 rabljenih iger, a za igro Half Life2(v našem primeru) je v minusu 400kSIT+ima 140 kosov igre Half Life2 v štacuni ki jo ne bo prodal v svojem življenju.

PS:Možne so napake v izračunih:D ,in upam da veste kaj sem vam hotu povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

BoLhCa ::

Nimam slabih izkušenj z njimi, obratno same dobre mam:) Zdej čakam da dobijo Dark Messiah M&M na lager:D

oo7 ::

Jaz sem pri njih kupil rabljeno igro za PS3 in sem jo že preigral.
Zdaj pa na škatli od igre imajo svojo nalepko gor in piše: To je rabljen disk.V roku 30 dneh ga lahko vrneš plačaš stroške vračila in unovčiš razliko ob naslednjem nakupu>:D
Če jim pošljem nazaj kakšni so stroški vračila mogoče poštnina?Je že kdo vračal nazaj na ta način?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2 vprašanji

Oddelek: Igre
192798 (2165) kitl76
»

Kje naj dobim poceni xbox 360 igre

Oddelek: Pomoč in nasveti
215137 (4710) xxurban
»

PS4, Xbox 720 obe brez možnosti preprodaje ali najema iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
11727014 (21118) bojsi
»

Igre

Oddelek: Igre
172282 (1896) pijavka

Več podobnih tem