Forum » Omrežja in internet » Nekaj o ISDN
Nekaj o ISDN
rap3r ::
Zanima me kakšne so realne hitrosti pri uporabi ene ali dveh linij, govorimo o Kb?! In pa će mi poveste use o ADSL, kakšna je naročnina........, kako ga dobim...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Kako pokriti večje območje z WiFi signalom?Oddelek: Omrežja in internet | 4166 (3863) | FiR3F0X |
| » | PraksaOddelek: Pomoč in nasveti | 3157 (2691) | Yacked2 |
| » | Nahajališča fosilov, mineralovOddelek: Loža | 7637 (6647) | Okapi |
| » | prihodnostOddelek: Loža | 1902 (1902) | WarpedGone |
| » | zvočnikiOddelek: Zvok in slika | 2039 (1879) | kuzifix |