» »

agp > pcie

agp > pcie

tec ::

Menda obstaja en pretvornik iz agp na PCIe. A ve kdo, kje bi lahko to dobil?

Hvala

snajper_SLO ::

Jaz vem da obstaja samo konverter da maš namesto PCie AGP

~Q6600 G0 + Mugen ~ ASUS P5KC ~ Crucial 2x1GB D9~
~XFX 8800GTX ~ Logitech G15 ~ MX518 ~ LG 22" Wide~
~Antec P182 EU ~ Logitech X-230 ~ X-Ray Thunder 8~

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

tec ::

Imam AGP kartico, ki bi jo rad namontiral v PCIe rezo :)
To verjetno obstaja. Kje lahko kupim?

Jan987 ::

To je bl tko tko, ker pol pride vse skupaj višje in ne moreš dat v normalno ohišje pa še izgube so kar elike+kupit moraš širše ohišje in te use skupaj pride tolk da je boljše če to grafo prodaš ali pa kupiš nova za PCIE, če pa še nisi nabavil nove plate pa nabavi tako z agp in pcie režo.

tec ::

Imam tavelikega chiefteca, tko da to pomoje ne bo problem. Kartica je matrox g550, ki je tudi dokaj majhna. Plosca je ga-k8nf ultra in nima agp. Bo pa to kot druga graficna, ker imam notri ze g550 pcie, sedaj pa bi dal se g550 agp na pcie.

Jan987 ::

kolkr sem gledov ma ta plata samo en pcie 16x slot tako da tudi preko tistega pretvornika verjetno ne bo šlo.

LordTado ::

ne splača se ti zajebavat s tem,
rajši te jurje ki boš dal za adapter daj zraven prodaj agp kartico in si lahko kupiš pci-e kartico.

tec ::

Ja, ubistvu imas prav, sam jest bi rad imel dve graficne notri. Nabavim g550 na pcie in s pretvornikom zraven uporabljam se agp matroxa. To je bila zacetna ideja. Druga varianta je, da kje staknem pci graficno, ala radeon 9250. Ima se kdo kaksno idejo?

Stratus ::

Fant na eni Pci-e reži ne boš mogel uporablajti obeh grafičnih hkrati, ta plata ima samo eno PCI-e 16X režo toej samo ena grafična na PCI-e ali pa ena z adapterjem nikakor pa obe hkrati.
p.s.
mislim da radeona ne boš dobil na navadnem pci slotu
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stratus ()

Jan987 ::

Edino če najdeš 9200se na pci. Takih je ponavad kr dost.

AndrewSmith ::

Lahko pa kupis Asrock DualSata2
ki ma AGP in Pci-e utore.
Pa se zelo solidna in poceni plata je.... klik
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

tec ::

stratus66 : hehe fant :), hvala za info. Do pred kratkim sem imel radeona 9250 na pci, ampak je riknu, tko da sedaj iscem novega.

jani123: Hvala, bom vsekakor tudi tole poiskal.

AndrewSmith: Asrock sem nabavil pred kaksnim mesecem, po nasvetih tukaj gor in sem izredno nezadovoljen. Plosca je dosti bolj pocasna kot moja prejsnja gigabyte in nasploh mi vse skupaj cudno dela. Pa imam isto periferijo kot na gigabyte. Poleg tega, pa dva sata konektorja ne delujeta. Sicer me pa to niti ne preseneca, ker imam z asrockom pac take izkusnje. Plosco bom poslal nazaj, tkoj ko dobim pcie graficno, ki jo bom zmontiral v novo gigabytko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična za star računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
6728 (566) opeter
»

GeForce 6600gt

Oddelek: Kaj kupiti
321787 (1268) PrimozR
»

AGP ni mrtev :P (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
573922 (2730) TheJack
»

Ali bo padla cena GeForce 6800ULTRA ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635036 (3415) jest10
»

agp, pci

Oddelek: Kaj kupiti
161883 (1566) Utwig

Več podobnih tem