» »

Kupujem prenosnika ampak za kaj se naj odločim

Kupujem prenosnika ampak za kaj se naj odločim

Vanc ::

Lep pozdrav kupujem prenosni računalnik pa ne vem za kaj se naj odločim izbira je ogromna proizvajalcev pa tudi glede cene od 200. 000 sit pa do 250. 000 sit prosim če mi lahko pomagate v prenosniku pa bi rad imel od amd-ja procesor. Uporabljal pa bi ga za igre multimedijo. Hvala!

Lep pozdrav!
  • polepsal: boštjan ()

t909 ::

Za taksnega, pri katerem bos lahko izklopil "caps lock".

Vanc ::

Wtf! Kaj misliš s tem hehehhe

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: perci ()

ronaldo ::

Tale: http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist... 219.990,00 SIT
bi bil super za multimedio in vse ostale stvari, razen igranja iger na visokih resolucijah (za igranje iger na visokih resolucijah je graficna najpomembnejsa in na zalost bos tezko nasel nekaj mocnega za 250k)...


Tale je tudi super, tudi za igre bi bil vredu: http://www.esvet.com/prenosnik_Asus_A6T... 312.691,00 SIT

Sam je cena previsoka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

peerwan ::

pr asusu, toshibi, hp, ibm po mojem ne mores v temo brcnt. pol se pa sam odločš na podlagi potreb za uporabo in finančne zmožnosti...

Beernarrd ::

še enkrat premisli, če res rabiš prenosnika za to. Za multimedijo in igre je boljši xbox.
za multimedijo je powerbook (premisli če res toliko rabiš igre, da se ti splača za to imeti winse).
za pisarno tudi, a pod pogojem, da nisi vezan na kakšne specialne programe.

Cinderela ::

Hm ta lapic zgleda zanimiv.

Jaz bi pa rabo enga ki je cim bolsi za te namene, dolge nocne sihte :P

Nej ma te lastnosti. Je cim lazji, cim tisji, Nej ma moznost rapolovitve frekvence procesorja kot imajo AMD64 da je cim tisji torej ko ni pod polno obremenitvijo.

Tudi nekje do 220k.

Po osnovnih specifikacijah nej bi mel torej se cim vecji disk in kvalitetne zvocnike.
Btw. Nekaj cajta nazaj sem bral o novih baterijah za laptope ki bi nej drzale preko 8 ur. A smo ze tak dalec ali bo zato potrebna spet nova generacija nepozresnih procesorjev?

Zgodovina sprememb…

doctore ::

Lep pozdrav!

Tudi jaz kupujem prenosnik v tem cenovnem razredu. Prosim, če lahko predlagate še kakšno drugo možnost (z pentium procesorji) oz. kaj se vam zdi najkvalitetnejša ponudba za ta denar. Najlepša hvala!

bepapa1 ::

Predlagam Vam nov HP-jev prenosnik HP Compaq nx6325 TL-52 (1.6G) 15.0 512/100 H (YEY355EA).8-O
poldi

Cinderela ::

hm kaj pa graficna ko je shared? trenutno mam enga P4 2.8 , 512MB z ATI Mobility 9000 ki ma svoj memory. Stvar je sicer teska kr 3.6kG al nekaj takega. Ta zgleda cool le shared graficna mi nekak cudno deluje v taki napravi.

sicer je bolse da ma ati radeona not kot pa tisto intelovo jajce.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sestava računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
412099 (932) Nwanko
»

Računalnik za grafično obdelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
584173 (2887) TehDucky
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
656125 (4855) sw0rdfish
»

LCD za gejming

Oddelek: Kaj kupiti
432819 (1674) bluefish
»

smiselnost navijalnega compa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1106644 (5325) pinx

Več podobnih tem