» »

Kako bi ugotovil IP svojega računalnika

Kako bi ugotovil IP svojega računalnika

paprik123 ::

računalnik je priklopljen preko mreže na ADSL, zanima me IP od dostopa adsl, ne notranji ip.

itak37 ::

T-h-o-r ::

idi na google pa napiši not my ip

Gambino ::

run: CMD; IPCONFIG/ALL

BladE_ ::

V orodni vrstici mas povezavo za net in jo 2x kliknes in stisnes jezicek na vrhu "Detailss" in pogledas pod "Client IP adress" vola!


Na zivce mi gre da mu dajete nasvet kot "run: CMD; IPCONFIG/ALL", ker niso vsi taki poznavalci cmd in podobnega sranja!
Akcija - Reakcija

Adrijan0 ::

A maš računalnik takoj na net poveza, a maš kak router umes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

bzp ::

Jest v orodni vrstici nimam nobene povezave na net. U bistvu ze en lep cas nism vidu racunalnika ki bi mu v orodni vrstici kazal povezavo na net. Glede na to da je paprik123 priklopljen preko mreze in ga ne zanima notranji IP, je najbrz enako pri njemu. "run: CMD; IPCONFIG/ALL" vsaj zihr deluje, je pa res malce neprijazna varianta. Najboljsi odgovor je pa itak ze v drugem postu.

Gambino ::

Evo najlažje: LINK

#000000 ::

Evo tale je še boljš varijanta. :D http://moj-ip.com

;-) ::

"V orodni vrstici mas povezavo za net in jo 2x kliknes in stisnes jezicek na vrhu "Detailss" in pogledas pod "Client IP adress" vola!"

L0L! To maš le če greš v nadzorno ploščo klikneš omrežne povezave pa potem tisto omrežno povezavo ki jo uporabljaš-ponavadi je Local Area Connection in potem tam v Lasnostih obklukaš "Pri povezavi prikaži ikono v področju za besedila"...tak da maš že z tem več dela ko da greš v CMD. Tak da ne prodajaj buč.

"Na zivce mi gre da mu dajete nasvet kot "run: CMD; IPCONFIG/ALL", ker niso vsi taki poznavalci cmd in podobnega sranja!"

Če ti je folk narekoval kaj moraš narediti pa RES ne rabiš bit poznavalec CMD-ki sploh ni sranje.

Adrijan0 ::

U control panelu gre pod povezave in mu tm kaže vse, pa malo poklika, oz tko kot je ze 1 napisu. Tle pa res ni nobene znanosti.

LP.

BlazP ::

Prosis enega kolega, ki pozna svoj IP, da ti pomaga. On naj si na racunalnik nalozi Ethereal, da bo lahko gledal promet. Ti pa si na svoj racunalnik instaliraj en software VoIP telefon. Kolega naj ti pove svoj IP naslov, ki ga vpises v VoIP telefon kot stevilko katero klices. V trenutku klica naj kolega starta sniffanje prometa v Etherealu. V tem zajetem prometu naj poisce SIP pakete in iz njih bo videl ven tvoj IP naslov. Mama naj vmes v kuhinji zmesa cokolino, ki bo sluzil kot energija po silnem naporu. 0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dostopati do t2 routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
1824795 (20988) gorann
»

wifi ne dela, dd-wrt (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514707 (4209) BorutK-73
»

wireless

Oddelek: Omrežja in internet
141003 (843) Hayabusa
»

Domače omrežje - problem

Oddelek: Omrežja in internet
6661 (564) crniangeo
»

Problem z mrežno kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
11547 (515) amigo_no1

Več podobnih tem